Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (MK11)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
259
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
342
0
LATIF JUKAN (CBSPULA)
98
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
235
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
259
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
235
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
2. KARLO DŽAJKIĆ, FOKUS
3. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. LATIF JUKAN, CBS PULA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (MK11)
260
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
232
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
95
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
231
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
232
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
95
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
Osvajači medalja
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. NIKOL SEVEREC, SAMOBOR
3. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
227
MARKO STRUNJE (DRNIS)
227
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
77
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
153
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
258
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
265
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
227
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
153
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
265
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
153
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
265
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
258
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
Osvajači medalja
1. STIPE RUKAVINA, JASTREB
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker