Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (MU7)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MK1)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
79
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
134
0
LOTA HABUŠ (STUDNT)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
335
SARA TUCAKOVIĆ (1)
81
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
187
TINA OKOVIĆ (KGB)
82
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
119
DORA KERKEZ (KONDURA)
102
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
185
DORA VALENTIĆ (KGB)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
81
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
82
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
102
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
82
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
82
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. DORA VALENTIĆ, Mladost
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (MU7)
217
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
217
0
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
263
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
333
ANTONIJA HERCEG (1)
216
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
298
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
217
0
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
333
0
ANTONIJA HERCEG (1)
216
0
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
298
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
333
0
ANTONIJA HERCEG (1)
298
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
216
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
Osvajači medalja
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ
3. KAJA PAULA HRGA, DRNIŠ
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)
41
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
340
0
LUCIJA LOJIĆ (DRNIS)
114
0
NIKI ŠTILINOVIĆ (KKHZG)
330
0
MIA PAŠKALJ (1)
41
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
330
0
MIA PAŠKALJ (1)
Osvajači medalja
1. SARA VILIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. LUCIJA LOJIĆ, DRNIŠ
3. NIKI ŠTILINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
164
0
MARKO LEPOGLAVEC (MEĐIMUR)
337
0
MIHAEL EBERHART (1)
169
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
229
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
337
0
MIHAEL EBERHART (1)
169
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. MIHAEL EBERHART, KNIN
2. MARINO ĐUKIĆ, Karate klub Esseker
3. MARKO LEPOGLAVEC, Međimurje
3. BORNA BABIC, KOSTRENA
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
207
MATEA STRUGAR (ALFA)
207
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
120
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
336
SARA TUCAKOVIĆ (1)
334
ANTONIJA HERCEG (1)
42
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
207
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
336
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
334
0
ANTONIJA HERCEG (1)
42
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
336
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
334
0
ANTONIJA HERCEG (1)
42
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. MATEA STRUGAR, ALFA
3. PAULINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
306
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
171
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
331
0
MIA PAŠKALJ (1)
261
0
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
306
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
261
0
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
Osvajači medalja
1. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
2. LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ, STIJENA
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. MIA PAŠKALJ, KNIN
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
339
0
MIA JELIĆ (1)
194
0
EMA MARJANOVIĆ (KK CENT)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
MIA JELIĆ (1)
284
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
339
0
MIA JELIĆ (1)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
113
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
284
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
309
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. EMA ČELIĆ, CBS PULA
2. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. EMA MARJANOVIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
206
0
KATJA MILAŠIN (ALFA)
328
0
IVONA ŽABIĆ (1)
271
0
LANA BALOG (KARATE9)
172
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
328
0
IVONA ŽABIĆ (1)
172
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
Osvajači medalja
1. BRUNA TADIĆ, STUDENT
2. IVONA ŽABIĆ, KNIN
3. LANA BALOG, KK Petrinja
3. KATJA MILAŠIN, ALFA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MK1)
338
0
MIHAEL EBERHART (1)
221
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
Osvajači medalja
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. MIHAEL EBERHART, KNIN
3. ----
3. ----