Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Sisak Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Seniori Open
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
Mlađi kadeti (9, 8, 7, 6 kyu) (A6)
Kadeti (A8)
Juniori (A9)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
275
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
237
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
275
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
25
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
25
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
2. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. IVANO SAMBOL, ALFA
3. JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ, Tempo
Kumite - Seniori Open
152
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
316
0
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
152
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
36
IVAN VUJNOVIĆ (KKSISAK)
346
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
264
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
168
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
152
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
36
0
IVAN VUJNOVIĆ (KKSISAK)
264
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
168
0
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
36
0
IVAN VUJNOVIĆ (KKSISAK)
264
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
168
0
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
346
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
Osvajači medalja
1. IVAN VUJNOVIĆ, KK SISAK
2. BORNA GUDELJ, Karate klub Esseker
3. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LUKA ROŽIĆ, KK SISAK
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
125
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
10
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
Osvajači medalja
1. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. JURIJ VID HORVAT, ČRNOMELJ
3. TYLER LAMONT, KK SISAK
3. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
250
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
155
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
250
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
130
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
43
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
43
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Mlađi kadeti (9, 8, 7, 6 kyu) (A6)
332
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
292
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
332
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
142
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
292
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
133
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
304
KARLO SMOLIĆ (TEMPO)
142
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
292
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
133
0
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
304
0
KARLO SMOLIĆ (TEMPO)
142
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
304
0
KARLO SMOLIĆ (TEMPO)
133
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
Osvajači medalja
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KARLO SMOLIĆ, Tempo
3. KRISTIJAN GANZA, Tempo
3. TIN FILIPOVIĆ, Kondura Sisak
Kadeti (A8)
75
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
118
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
75
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
118
BRUNO PAŠA (KONDURA)
293
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
118
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
293
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
0
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
293
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
2. MICHEL HORN, ČRNOMELJ
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. LUKA CRNKOVIĆ, KK SISAK
Juniori (A9)
294
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
343
0
AJDIN SALKIČEVIĆ (TEŠANJ)
20
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
294
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
20
0
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
2. LUKA CRNKOVIĆ, KK SISAK
3. AJDIN SALKIČEVIĆ, K.K. "TEŠANJ" Tešanj
3. ----