Odabrano natjecanje: 28. Sisak Kup

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Mlađi učenici

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)

1. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ANTONIO BRLETIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. MARKO VATAVUK, DRNIŠ
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)

1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)

1. BORNA BABIC, KOSTRENA
2. JAKOV UDOVČIĆ, SAMOBOR
3. TIN BUCIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. IVAN HORVAT, "CENTAR" VELIKA GORICA

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (MU4)

1. NOA MOLNAR, Međimurje
2. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
3. LOVRO BOROJEVIĆ, Tigar Sisak

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)

1. VITALI IVAN STOJKOVIĆ, JASTREB
2. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
3. ANDRIJA HRGA, DRNIŠ
3. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ

KUMITE-Mlađe učenice

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)

1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. DORA VALENTIĆ, Mladost

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (MU7)

1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ
3. KAJA PAOLA HRGA, DRNIŠ

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)

1. SARA VILIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. LUCIJA LOJIĆ, DRNIŠ
3. NIKI ŠTILINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (MU9)

1. TEA BUINAC, Tigar Sisak
2. PETRA BOBINAC, Tigar Sisak
3. MARTA ROŽANKOVIĆ, Tigar Sisak
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK

KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)

1. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
2. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, CBS PULA
3. ADEM KEKIĆ, KK SISAK

Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)

1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. MARKO KODRNJA, ALFA
3. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR

Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)

1. MIHAEL EBERHART, KNIN
2. MARINO ĐUKIĆ, Karate klub Esseker
3. MARKO LEPOGLAVEC, Međimurje
3. BORNA BABIC, KOSTRENA

Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)

1. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
2. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. IVANO SAMBOL, ALFA
3. JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ, Tempo

Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)

1. ELVEDIN VILIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. JAN MLINAC, STIJENA
3. VEDRAN ŠTEFULJ, Međimurje

Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)

1. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
2. TARIK MAJDANČIĆ, KK SISAK
3. PETAR CRNKOCI, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)

1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. MATEA STRUGAR, ALFA
3. PAOLINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)

1. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
2. LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ, STIJENA
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. MIA PAŠKALJ, KNIN

Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)

1. EMA ČELIĆ, CBS PULA
2. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. EMA MARJANOVIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB

Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)

1. BRUNA TADIĆ, STUDENT
2. IVONA ŽABIĆ, KNIN
3. LANA BALOG, KK Petrinja
3. KATJA MILAŠIN, ALFA

Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)

1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO
3. JANA ŽUGČIĆ, STUDENT

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MK1)

1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. MIHAEL EBERHART, KNIN

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)

1. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
2. KARLO DŽAJKIĆ, FOKUS
3. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. LATIF JUKAN, CBS PULA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (MK3)

1. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
2. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ, Slavonski Brod
3. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (MK4)

1. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. MIŠEL PAĐAN, JASTREB

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)

1. PAVAO CIBAN, JASTREB
2. DINO SULJE, DRNIŠ
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)

1. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)

1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja
3. LUKA KURTOVIĆ, Karate klub Esseker

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)

1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Karate klub SHIHAN Poprad

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)

1. MIA MILAS, CBS PULA
2. LEONA SPORIŠ, JASTREB

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (MK10)

1. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
2. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO
3. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (MK11)

1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. NIKOL SEVEREC, SAMOBOR
3. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (MK12)

1. IVONA SAMBOL, ALFA
2. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. ANAMARIJA LOJEN, KK 10. DAN
3. MAJA BADANJAK, RIJEKA

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)

1. REFKO HARBAS, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak

Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)

1. STIPE RUKAVINA, JASTREB
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker

Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)

1. MARKO JALOWICZOR, Karate klub SHIHAN Poprad
2. EUGEN ČAUŠEVIĆ, KK Petrinja

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)

1. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Karate klub SHIHAN Poprad
2. DOROTEA MILAŠIN, ALFA
3. LINA SAMARDZIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K7)

1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. ELENA BADANJAK, RIJEKA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K8)

1. SARA BENIĆ, ALFA
2. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. ANAMARIJA LOJEN, KK 10. DAN
3. IVONA SAMBOL, ALFA

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori Open

1. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARKO JALOWICZOR, Karate klub SHIHAN Poprad

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke Open

1. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
2. SARA BENIĆ, ALFA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA

KUMITE-Seniori

Kumite - Seniori Open

1. IVAN VUJNOVIĆ, KK SISAK
2. BORNA GUDELJ, Karate klub Esseker
3. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LUKA ROŽIĆ, KK SISAK

KUMITE-Seniorke

Kumite - Seniorke Open

1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
2. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
3. AIDA DELIĆ, CBS PULA
3. MATEA BAŠIĆ, KK SISAK