Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Mlađi učenici (YA)
1481
JANEZ MERC (KK LEV)
1481
0
JANEZ MERC (KK LEV)
231
5
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
231
5
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
397
0
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
1481
4
JANEZ MERC (KK LEV)
2231
1
FARIS KARAHASANOVIĆ (ABEL)
98
NAZAR TATARYN (UKF)
394
2
YEHOR KHOLODNIAK (O-KAN)
231
3
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
1020
RAFAEL SOLDO (SAMOBOR)
86
5
GAL JELEN (VELENJE)
1144
0
NUH KAJTEZOVIĆ (REGEN.)
449
DEMYD KOLISNYCHENKO (TAIKAN)
397
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
1387
KARLO BAĐUN (TEMPO)
468
5
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
1141
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
1169
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
305
2
PETRO STOYANOV (O-KAN)
277
3
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
1001
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
91
3
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
2556
2
VIKTOR RAJIĆ (RODA)
825
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
183
VOLODYMYR SLIUSARCHUK (UKF)
1931
MARIN SAMBOL (ALFA)
1481
0
JANEZ MERC (KK LEV)
98
5
NAZAR TATARYN (UKF)
231
5
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
1020
0
RAFAEL SOLDO (SAMOBOR)
86
5
GAL JELEN (VELENJE)
449
0
DEMYD KOLISNYCHENKO (TAIKAN)
397
5
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
1387
0
KARLO BAĐUN (TEMPO)
468
3
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
1169
2
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
277
3
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
1001
2
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
91
3
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
825
2
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
183
2
VOLODYMYR SLIUSARCHUK (UKF)
1931
3
MARIN SAMBOL (ALFA)
98
4
NAZAR TATARYN (UKF)
231
1
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
86
0
GAL JELEN (VELENJE)
397
5
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
468
1
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
277
4
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
91
5
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
1931
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
98
4
NAZAR TATARYN (UKF)
397
1
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
277
4
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
91
1
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
98
5
NAZAR TATARYN (UKF)
277
0
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
1001
1
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
305
4
PETRO STOYANOV (O-KAN)
468
0
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
305
5
PETRO STOYANOV (O-KAN)
91
0
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
305
5
PETRO STOYANOV (O-KAN)
Osvajači medalja
1. NAZAR TATARYN, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. D’AUTORIO IGOR, karate Club KS Cavenago
3. PUTELLI NICOLO, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. PETRO STOYANOV, SK O-KAN