Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"CENTURION" SPORTS COMBATS AND FITNESS CLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"Master" Bugojno
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
014 Valjevo
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. FAMILY FIGHT TEAM
A.s.d. Fighters Karate Team
A.S.D. KARATE CLUB VALDOBBIADENE CROCETTA
Academy Ponte di Piave asd
AKA Accademia Karate Arezzo
ALFA
ASCD atlantide troina
Asd Accademia Karate Tosto
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD DOJO SUGIYAMA CARMAGNOLA
ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
ASD FUDOSHIN BARI
ASD IPPON 2
ASD KARATE CAMAIORE
ASD KARATE CLUB SAVONA
ASD KEN KO PIOBESI
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD Millennium Karate
ASD PIELLE
Asd Pro Recco karate
ASD Progetto Karate Shotokan
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
ASD TALARICO KARATE TEAM
asd Treviso Karate
ASD WA YU KAI FAM MUGGIO'
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Bregana
Budapesti Honvéd Se
BUDO KAN, z.s.
Budo Lacassia Torino
Budo SportsKarate Ishøj(1)
BUDOKAN MONTELUPO
Bulgarian National Karate Federation
BUSHIDO
BushidokaratePerugia
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTRO STUDI ARKE
Champion
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
CSEN REMBUKAN VILLASMUNDO ITA
CSK MASTER
CSK NEGRAR ASD
Čukarički Roda
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRNIŠ
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
ESERCITO ASD AQUILA
feniks
FOKUS
FORZA E COSTANZA - Italy
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
GLOBUS Čakovec
Gomel Team
GORNJA RADGONA
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
ILIDŽA
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
KAPTOL
Karate akademija Kiš
karate Borbiago
karate Club KS Cavenago
KARATE DON BOSCO
Karate Federation of Serbia
KARATE GEMELLI
Karate klub "Stari grad" Budva
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub Petrovče
karate klub Podgorica
Karate klub Slávia UPJŠ Košice
Karate klub Sokol, Slovenija
Karate Klub Sportingbudo
Karate klub Unsu
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Trenčín
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK DRAP Partizánske
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Miyagi LC
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK Novi Grad Sarajevo
KK PANTERI PLUS
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KKK Idrija
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KRANJ
KRK CROATIA
KSI
KUMITE Jajce
KUMITEAM
L.F.Club Karate
LEADER
Leader Team
LEPOGLAVA
Lev
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Master Sarajevo
MAWASHI
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Mersad Kurtalić
Metal - Jurdani
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Nap Tigrisei Karate SE.
National Team Norway
Neretva
Nesodden karateklubb
NEVERA
NEW SPORTING CLUB CAVARZERE
NIDOSHINKAN Dojo, z.s.
NO KACHI
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Okinawa
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
Pitomača
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PRINC1
RAB-ENPI
RADVANJE
REGENERACIJA
RINIA
ROGAŠKA SLATINA
Sakhalin Karate Federation
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
San Marino Shotokan Club
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEIGOKAN
SEKI SV. JERNEJ
SENSHI
Shield-CSKA
Shihan
Shindo
Shotokan Acireale
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
Sindjelić
SK CMK BANSKA BYSTRICA
SK O-KAN
Skipper
SKP Karate Písek
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPECIJAL BIH
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
SPORT TARGET GERMINAL
Sports connection club
SPORTSLIFE
SSD ARL FITNESS PER TERNI
SSD BRACELLI CLUB
SSD Mens Sana 1871 Siena
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Taikan_kh
TAIYÓ Kolárovo
TARO KAN
Team Karate Puleo
Tempo
TEMPO
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TRNJE
TSKS
TURKISH KARATE FEDERATION
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
VEZIR
VIKTORIA
Virovitica
Volat
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
Žalec
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniori +76
431
OLEKSANDR VOLOSHYN (UKF)
431
0
OLEKSANDR VOLOSHYN (UKF)
563
2
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
563
2
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
420
0
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
563
0
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
1843
1
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
172
0
PIER PAOLO DI BENEDETTO (AWKJS)
1511
1
MAROS JANOVCIK (SLOVKNT)
768
OLEKSANDR KOVALOV (UKF)
1843
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
2532
FRANKO MILJKO (NERETV)
2343
1
FRANCESCO INNOCENZI (FFT)
2479
1
STEFAN ĐURKOVIĆ (SRBJNTM)
1454
ALAN APRILOV (BNFK)
1705
EDUARD REZCHYK (UKF)
2261
DŽEVAD KARAMURATOVIĆ (KKZS)
239
0
MONDANI JUAN CARLOS (TALARIC)
2480
3
DAVID GAVRILOVIĆ (SRBJNTM)
420
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
1170
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1734
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
1623
1
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1416
1
ALEKS KLOBASA (KZS)
563
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
431
OLEKSANDR VOLOSHYN (UKF)
1063
OSMAN OSMANLI (ANKF)
944
0
LEONARDO LACASSIA (BUDO)
1528
3
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
2539
OLEKSANDR INIUITI (UKF)
1577
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
440
MAKSIM AVRAMOVIĆ (SLAVIJA)
2338
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
2478
2
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
1471
ROBERTO PETROV (BNFK)
189
DEVID SHATOHIN (UKF)
329
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
1370
0
LUCA LANZA (F.K.T.)
2477
0
LAZAR VUJOVIĆ (SRBJNTM)
1784
MELOS GASHI (KOSOVA)
452
OLEKSII RYZHENKO (TAIKAN)
2399
BRANKO ŽIVKOVIĆ (#123#)
627
OLIVER ČULE (CROHEC)
1927
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
599
ALEKSANDR INIUTIN (UKF)
1510
MAREK PAVLAK (SLOVKNT)
1511
4
MAROS JANOVCIK (SLOVKNT)
768
0
OLEKSANDR KOVALOV (UKF)
1843
2
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
2532
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
2479
1
STEFAN ĐURKOVIĆ (SRBJNTM)
1454
0
ALAN APRILOV (BNFK)
1705
1
EDUARD REZCHYK (UKF)
2261
0
DŽEVAD KARAMURATOVIĆ (KKZS)
2480
1
DAVID GAVRILOVIĆ (SRBJNTM)
420
3
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
1170
2
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1734
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
1623
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
563
1
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
431
0
OLEKSANDR VOLOSHYN (UKF)
1063
1
OSMAN OSMANLI (ANKF)
1528
0
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
2539
1
OLEKSANDR INIUITI (UKF)
1577
2
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
440
1
MAKSIM AVRAMOVIĆ (SLAVIJA)
2478
2
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
1471
1
ROBERTO PETROV (BNFK)
189
1
DEVID SHATOHIN (UKF)
329
3
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
2477
0
LAZAR VUJOVIĆ (SRBJNTM)
1784
2
MELOS GASHI (KOSOVA)
452
0
OLEKSII RYZHENKO (TAIKAN)
2399
1
BRANKO ŽIVKOVIĆ (#123#)
627
1
OLIVER ČULE (CROHEC)
1927
2
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
599
0
ALEKSANDR INIUTIN (UKF)
1510
0
MAREK PAVLAK (SLOVKNT)
1511
2
MAROS JANOVCIK (SLOVKNT)
1843
4
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
2479
1
STEFAN ĐURKOVIĆ (SRBJNTM)
1705
0
EDUARD REZCHYK (UKF)
420
2
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
1170
1
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
563
2
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
1063
5
OSMAN OSMANLI (ANKF)
2539
0
OLEKSANDR INIUITI (UKF)
1577
3
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
2478
2
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
329
0
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
1784
5
MELOS GASHI (KOSOVA)
2399
0
BRANKO ŽIVKOVIĆ (#123#)
1927
0
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
1510
2
MAREK PAVLAK (SLOVKNT)
1843
1
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
2479
0
STEFAN ĐURKOVIĆ (SRBJNTM)
420
0
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
1063
3
OSMAN OSMANLI (ANKF)
1577
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
2478
2
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
1784
4
MELOS GASHI (KOSOVA)
1510
1
MAREK PAVLAK (SLOVKNT)
1843
1
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
1063
3
OSMAN OSMANLI (ANKF)
2478
2
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
1784
2
MELOS GASHI (KOSOVA)
1063
3
OSMAN OSMANLI (ANKF)
1784
4
MELOS GASHI (KOSOVA)
2477
LAZAR VUJOVIĆ (SRBJNTM)
2399
0
BRANKO ŽIVKOVIĆ (#123#)
2477
2
LAZAR VUJOVIĆ (SRBJNTM)
1510
2
MAREK PAVLAK (SLOVKNT)
2477
1
LAZAR VUJOVIĆ (SRBJNTM)
2478
0
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
1510
1
MAREK PAVLAK (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. MELOS GASHI, Kosovo Karate Federation
2. OSMAN OSMANLI, Azerbaijan National Karate Federation
3. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
3. MAREK PAVLAK, Slovak National Team
Kumite - Juniorke -59
560
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
1845
3
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1845
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1461
3
VIKTORIYA VENKOVA (BNFK)
1461
1
VIKTORIYA VENKOVA (BNFK)
785
5
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
1275
0
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
2091
0
MARINA MATOŠEVIĆ (KASTAV)
2484
1
MINA TRIKOŠ (SRBJNTM)
1800
0
NJOMZA IBRAHIMI (KOSOVA)
284
1
SARA FEDERICI (F&C)
785
6
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
580
ZSÓFIA UDVARI (VASAS)
126
0
NEJLA MUJKOVIC (SAMBON)
1763
9
PETRA NUIĆ (KK IPON)
1461
VIKTORIYA VENKOVA (BNFK)
560
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
109
2
OKSANA BAZELIUK (UKF)
1845
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
385
1
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
833
3
MIA ČAČKO (10.DAN)
1395
HANA DEBELJAK (KZS)
656
2
ELISA SARTI (KDB)
784
0
ANNA HEIKO (UKF)
1102
MAGDALENA BOZINOSKA (STEFAN1)
1517
1
ZOJA ZIMNIKOVALOVA (SLOVKNT)
572
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1565
RAYA ATMA (ISRAEL)
251
0
ANITA PAZZAGLIA (FITERNI)
1042
3
AYLA RZAZADE (ANKF)
1833
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
1275
1
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
2484
0
MINA TRIKOŠ (SRBJNTM)
785
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
580
0
ZSÓFIA UDVARI (VASAS)
1763
1
PETRA NUIĆ (KK IPON)
1461
2
VIKTORIYA VENKOVA (BNFK)
109
2
OKSANA BAZELIUK (UKF)
1845
1
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
833
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
1395
3
HANA DEBELJAK (KZS)
656
0
ELISA SARTI (KDB)
1102
1
MAGDALENA BOZINOSKA (STEFAN1)
1517
2
ZOJA ZIMNIKOVALOVA (SLOVKNT)
1565
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
1042
4
AYLA RZAZADE (ANKF)
1833
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
1275
0
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
785
4
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
1461
0
VIKTORIYA VENKOVA (BNFK)
109
1
OKSANA BAZELIUK (UKF)
1395
1
HANA DEBELJAK (KZS)
1102
2
MAGDALENA BOZINOSKA (STEFAN1)
1517
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVA (SLOVKNT)
1042
2
AYLA RZAZADE (ANKF)
785
0
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
109
2
OKSANA BAZELIUK (UKF)
1102
3
MAGDALENA BOZINOSKA (STEFAN1)
1042
2
AYLA RZAZADE (ANKF)
109
2
OKSANA BAZELIUK (UKF)
1102
3
MAGDALENA BOZINOSKA (STEFAN1)
656
ELISA SARTI (KDB)
1395
2
HANA DEBELJAK (KZS)
656
0
ELISA SARTI (KDB)
1042
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
1395
1
HANA DEBELJAK (KZS)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA BOZINOSKA, karate team olimpik 2007 macedonia
2. OKSANA BAZELIUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. HANA DEBELJAK, Karate zveza Slovenije