Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"CENTURION" SPORTS COMBATS AND FITNESS CLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"Master" Bugojno
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
014 Valjevo
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. FAMILY FIGHT TEAM
A.s.d. Fighters Karate Team
A.S.D. KARATE CLUB VALDOBBIADENE CROCETTA
Academy Ponte di Piave asd
AKA Accademia Karate Arezzo
ALFA
ASCD atlantide troina
Asd Accademia Karate Tosto
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD DOJO SUGIYAMA CARMAGNOLA
ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
ASD FUDOSHIN BARI
ASD IPPON 2
ASD KARATE CAMAIORE
ASD KARATE CLUB SAVONA
ASD KEN KO PIOBESI
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD Millennium Karate
ASD PIELLE
Asd Pro Recco karate
ASD Progetto Karate Shotokan
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
ASD TALARICO KARATE TEAM
asd Treviso Karate
ASD WA YU KAI FAM MUGGIO'
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Bregana
Budapesti Honvéd Se
BUDO KAN, z.s.
Budo Lacassia Torino
Budo SportsKarate Ishøj(1)
BUDOKAN MONTELUPO
Bulgarian National Karate Federation
BUSHIDO
BushidokaratePerugia
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTRO STUDI ARKE
Champion
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
CSEN REMBUKAN VILLASMUNDO ITA
CSK MASTER
CSK NEGRAR ASD
Čukarički Roda
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRNIŠ
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
ESERCITO ASD AQUILA
feniks
FOKUS
FORZA E COSTANZA - Italy
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
GLOBUS Čakovec
Gomel Team
GORNJA RADGONA
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
ILIDŽA
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
KAPTOL
Karate akademija Kiš
karate Borbiago
karate Club KS Cavenago
KARATE DON BOSCO
Karate Federation of Serbia
KARATE GEMELLI
Karate klub "Stari grad" Budva
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub Petrovče
karate klub Podgorica
Karate klub Slávia UPJŠ Košice
Karate klub Sokol, Slovenija
Karate Klub Sportingbudo
Karate klub Unsu
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Trenčín
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK DRAP Partizánske
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Miyagi LC
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK Novi Grad Sarajevo
KK PANTERI PLUS
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KKK Idrija
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KRANJ
KRK CROATIA
KSI
KUMITE Jajce
KUMITEAM
L.F.Club Karate
LEADER
Leader Team
LEPOGLAVA
Lev
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Master Sarajevo
MAWASHI
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Mersad Kurtalić
Metal - Jurdani
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Nap Tigrisei Karate SE.
National Team Norway
Neretva
Nesodden karateklubb
NEVERA
NEW SPORTING CLUB CAVARZERE
NIDOSHINKAN Dojo, z.s.
NO KACHI
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Okinawa
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
Pitomača
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PRINC1
RAB-ENPI
RADVANJE
REGENERACIJA
RINIA
ROGAŠKA SLATINA
Sakhalin Karate Federation
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
San Marino Shotokan Club
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEIGOKAN
SEKI SV. JERNEJ
SENSHI
Shield-CSKA
Shihan
Shindo
Shotokan Acireale
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
Sindjelić
SK CMK BANSKA BYSTRICA
SK O-KAN
Skipper
SKP Karate Písek
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPECIJAL BIH
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
SPORT TARGET GERMINAL
Sports connection club
SPORTSLIFE
SSD ARL FITNESS PER TERNI
SSD BRACELLI CLUB
SSD Mens Sana 1871 Siena
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Taikan_kh
TAIYÓ Kolárovo
TARO KAN
Team Karate Puleo
Tempo
TEMPO
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TRNJE
TSKS
TURKISH KARATE FEDERATION
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
VEZIR
VIKTORIA
Virovitica
Volat
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
Žalec
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Učenici -30
1851
1
NICHOLAS SIMONETTI (FOLGORE)
265
3
KARLO EREŠ (METAL)
265
0
KARLO EREŠ (METAL)
450
5
VLADYSLAV KUKHTIN (TAIKAN)
450
0
VLADYSLAV KUKHTIN (TAIKAN)
1628
3
VITO HULINA (VGORICA)
1168
2
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
2358
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
1239
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
970
6
ANDRII KVAS (UKF)
357
5
SZŐCS MIKSA (SBUDO)
1628
VITO HULINA (VGORICA)
450
1
VLADYSLAV KUKHTIN (TAIKAN)
330
1
TIGAR DURAKOVIC (JAJCE)
1146
DAVID SESAR (HR.DRAG)
617
6
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1851
0
NICHOLAS SIMONETTI (FOLGORE)
265
KARLO EREŠ (METAL)
443
1
MARK MIROSHNYCHENKO (TAIKAN)
2355
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
2076
VITO RADELIĆ (VIROVTC)
207
0
KOSTINTIN KUDRIAVTSEV (UKF)
1543
4
ARIEL KIMYAGAROV (ISRAEL)
266
NOA BRICA (METAL)
306
0
PETRO STOYANOV (O-KAN)
1885
3
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
2265
IVAN HORVAT (KK CENT)
1590
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
2348
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
1168
4
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
1239
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
970
0
ANDRII KVAS (UKF)
1628
2
VITO HULINA (VGORICA)
450
3
VLADYSLAV KUKHTIN (TAIKAN)
1146
1
DAVID SESAR (HR.DRAG)
617
8
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
265
0
KARLO EREŠ (METAL)
443
3
MARK MIROSHNYCHENKO (TAIKAN)
2076
3
VITO RADELIĆ (VIROVTC)
1543
2
ARIEL KIMYAGAROV (ISRAEL)
266
0
NOA BRICA (METAL)
1885
1
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
2265
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
1590
6
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
2348
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
1168
3
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
1628
4
VITO HULINA (VGORICA)
450
0
VLADYSLAV KUKHTIN (TAIKAN)
617
2
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
443
0
MARK MIROSHNYCHENKO (TAIKAN)
1543
3
ARIEL KIMYAGAROV (ISRAEL)
1885
2
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
1590
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
1628
0
VITO HULINA (VGORICA)
617
5
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1543
0
ARIEL KIMYAGAROV (ISRAEL)
1885
2
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
617
3
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1885
1
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
2265
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
306
1
PETRO STOYANOV (O-KAN)
1590
1
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
306
0
PETRO STOYANOV (O-KAN)
1543
0
ARIEL KIMYAGAROV (ISRAEL)
1590
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. MAKSYM VIECHKANOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. MEHMED BEGANOVIC, "Master" Bugojno
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
Kumite - Učenice -44
56
CARLOTTA BARTOLO (BKT)
56
0
CARLOTTA BARTOLO (BKT)
2181
8
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
2181
2
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
1586
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
2328
0
MARIJA IVANKOVIĆ (KKHZG)
314
2
SCHIAVONE GIULIA (TALARIC)
1153
EMMA BUHOVAC (HR.DRAG)
1586
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
1277
ERNA GUTIĆ (TUZ)
2181
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
2125
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
1219
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
56
CARLOTTA BARTOLO (BKT)
1172
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
2080
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
1777
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
1139
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
2096
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
2302
DOMINIKA MALEŠ (VELIKA)
1635
KATJA BRAICA (VGORICA)
217
DUTTO GIULIA (TALARIC)
314
4
SCHIAVONE GIULIA (TALARIC)
1153
1
EMMA BUHOVAC (HR.DRAG)
1586
4
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
1277
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
2181
8
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
2125
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
1219
1
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
56
0
CARLOTTA BARTOLO (BKT)
1172
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
2080
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
1777
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
1139
4
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
2096
2
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
2302
0
DOMINIKA MALEŠ (VELIKA)
1635
2
KATJA BRAICA (VGORICA)
217
0
DUTTO GIULIA (TALARIC)
314
0
SCHIAVONE GIULIA (TALARIC)
1586
1
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
2181
1
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
1219
6
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
1172
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
1139
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
2096
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
1635
4
KATJA BRAICA (VGORICA)
1586
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
1219
3
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
1139
4
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
1635
2
KATJA BRAICA (VGORICA)
1219
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
1139
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
1777
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
1172
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
1777
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
1635
1
KATJA BRAICA (VGORICA)
1777
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
3. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađi kadeti -41
2563
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
2563
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
1975
5
MATVII DRIK (UKF)
1975
4
MATVII DRIK (UKF)
987
0
ILYA KUPRYNKO (UKF)
1039
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
1975
5
MATVII DRIK (UKF)
2247
LUKA BILETIĆ (VELIKA)
2563
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
738
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
2018
2
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
987
2
ILYA KUPRYNKO (UKF)
1796
DREN GASHI (KOSOVA)
476
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
2570
ILLIA BORYSENKO (UKF)
1641
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
931
0
IVAN FLORENKO (UKF)
759
ISMAIL ZOLOTA (VEZIR)
1754
KARLO PANIĆ (KK IPON)
2562
LUKA MLAKAR (IDRIJA)
2365
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
224
4
GIORDANO FABRIZIO (TALARIC)
739
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
1910
AHMED VUK (SAMURAJ)
964
ROMAN STADOLSKYI (UKF)
1975
6
MATVII DRIK (UKF)
2247
0
LUKA BILETIĆ (VELIKA)
2563
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
738
3
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
987
2
ILYA KUPRYNKO (UKF)
1796
2
DREN GASHI (KOSOVA)
476
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
2570
0
ILLIA BORYSENKO (UKF)
931
0
IVAN FLORENKO (UKF)
759
4
ISMAIL ZOLOTA (VEZIR)
1754
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
2562
0
LUKA MLAKAR (IDRIJA)
224
0
GIORDANO FABRIZIO (TALARIC)
739
1
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
1910
0
AHMED VUK (SAMURAJ)
964
1
ROMAN STADOLSKYI (UKF)
1975
0
MATVII DRIK (UKF)
738
1
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
987
1
ILYA KUPRYNKO (UKF)
2570
0
ILLIA BORYSENKO (UKF)
759
3
ISMAIL ZOLOTA (VEZIR)
2562
1
LUKA MLAKAR (IDRIJA)
739
0
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
964
0
ROMAN STADOLSKYI (UKF)
738
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
987
0
ILYA KUPRYNKO (UKF)
759
1
ISMAIL ZOLOTA (VEZIR)
739
0
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
738
2
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
759
0
ISMAIL ZOLOTA (VEZIR)
931
IVAN FLORENKO (UKF)
2562
0
LUKA MLAKAR (IDRIJA)
931
0
IVAN FLORENKO (UKF)
739
4
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
2562
0
LUKA MLAKAR (IDRIJA)
Osvajači medalja
1. MÁTÉ TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. ISMAIL ZOLOTA, VEZIR
3. MATVII DRIK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. ZSOMBOR TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Kumite - Mlađi kadeti -48
2134
YAROSLAV KINASH (UKF)
2134
0
YAROSLAV KINASH (UKF)
2567
1
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
2567
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
710
5
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
869
2
ALVISE TONIOLO (TARGET)
939
2
IGOR MAKHINIA (UKF)
2099
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
2083
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
710
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1373
FARIS RAMIĆ (NIC)
2567
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
763
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
2134
YAROSLAV KINASH (UKF)
525
0
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
2311
5
ARSENII KONSTANTYNOV (UKF)
2179
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
1955
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
2565
SOLTAN ALLAHGULIYEV (ANKF)
929
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
695
LOVRO VRBAT (KAPTOL)
762
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
2566
MAKSYM SAVITSKY (UKF)
869
4
ALVISE TONIOLO (TARGET)
2099
0
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
2083
1
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
710
1
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1373
0
FARIS RAMIĆ (NIC)
2567
3
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
763
5
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
2134
0
YAROSLAV KINASH (UKF)
2311
0
ARSENII KONSTANTYNOV (UKF)
2179
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
1955
4
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
2565
3
SOLTAN ALLAHGULIYEV (ANKF)
929
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
695
0
LOVRO VRBAT (KAPTOL)
762
1
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
2566
0
MAKSYM SAVITSKY (UKF)
869
1
ALVISE TONIOLO (TARGET)
710
4
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
2567
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
763
4
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
2311
4
ARSENII KONSTANTYNOV (UKF)
1955
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
929
1
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
762
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
710
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
763
1
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
2311
0
ARSENII KONSTANTYNOV (UKF)
929
2
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
763
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
929
1
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
695
LOVRO VRBAT (KAPTOL)
762
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
695
0
LOVRO VRBAT (KAPTOL)
2311
1
ARSENII KONSTANTYNOV (UKF)
762
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
Osvajači medalja
1. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
2. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
3. BÁLINT FISCHER, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. ARSENII KONSTANTYNOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - Mlađi kadeti -52
2107
3
LOREN ŠARIĆ (SLOBODA)
1636
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
2107
1
LOREN ŠARIĆ (SLOBODA)
1601
1
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
2107
0
LOREN ŠARIĆ (SLOBODA)
978
0
DMYTRO OSADCHYI (UKF)
142
0
HARUN SMAJIC (SAMBON)
2014
2
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1759
1
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
358
0
SZŐCS AMBRUS (SBUDO)
1883
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
978
3
DMYTRO OSADCHYI (UKF)
2569
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
2107
1
LOREN ŠARIĆ (SLOBODA)
960
6
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
1636
4
FILIP KAURIN (VGORICA)
2330
0
MAJ LORBER (DKCELJE)
139
10
ARMIN MEHIĆ (VEZIR)
740
0
YAN YARMAK (NORVEN)
1601
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
117
3
DZELIL TVRTKOVIC (SAMBON)
1341
1
DAVID ZLATIN (SHIND)
1183
3
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
2326
0
RICCARDO GUERRA (PDP)
391
0
BENJAMIN DINAR (KARATEK)
953
1
ILLIA BYKOV (UKF)
688
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
1909
3
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
793
3
TYMUR KOSTIUKOV (UKF)
1084
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
2329
1
AMADEJ LIPOVŠEK (DKCELJE)
523
0
MATEJ JANJIĆ (ENERGIJ)
708
0
BÁLINT BATICZ (MTK-BUD)
2084
FRAN HOST (KASTAV)
2014
1
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1759
1
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
978
0
DMYTRO OSADCHYI (UKF)
2569
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
960
1
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
1636
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
139
1
ARMIN MEHIĆ (VEZIR)
1601
2
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
117
1
DZELIL TVRTKOVIC (SAMBON)
1183
2
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
953
1
ILLIA BYKOV (UKF)
688
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
1909
0
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
2329
0
AMADEJ LIPOVŠEK (DKCELJE)
708
1
BÁLINT BATICZ (MTK-BUD)
2084
4
FRAN HOST (KASTAV)
2014
1
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
978
3
DMYTRO OSADCHYI (UKF)
960
0
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
1601
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1183
0
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
953
3
ILLIA BYKOV (UKF)
1909
1
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
2084
1
FRAN HOST (KASTAV)
978
0
DMYTRO OSADCHYI (UKF)
960
5
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
953
2
ILLIA BYKOV (UKF)
2084
0
FRAN HOST (KASTAV)
960
0
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
953
1
ILLIA BYKOV (UKF)
688
1
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
391
2
BENJAMIN DINAR (KARATEK)
1183
0
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
391
0
BENJAMIN DINAR (KARATEK)
2084
3
FRAN HOST (KASTAV)
1183
0
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. ILLIA BYKOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. DAMIR OSTROHLIAD, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. LOREN ŠARIĆ, SLOBODA
3. FRAN HOST, Kastav
Kumite - Mlađi kadeti +57
503
GABRIELE DOVERA (KENKO)
503
0
GABRIELE DOVERA (KENKO)
359
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
359
1
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
2306
1
FARUK ŽUGA (BIH-SAR)
1776
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
503
7
GABRIELE DOVERA (KENKO)
2147
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
359
7
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
1906
0
ARTEM KLIMOV (O-KAN)
1884
EMAN OMERINOVIC ("MASTER)
2085
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
530
2
ALESSANDRO MARCHETTA (SUGIYAM)
1880
ANEL BECAR ("MASTER)
1912
0
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
2414
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
2306
FARUK ŽUGA (BIH-SAR)
691
0
TIBOR VITELIĆ-PAPRIKA (TUSKNC)
1981
3
PIETRO DEL SEPPIA (MILLENN)
522
MILAN LEPER (ENERGIJ)
460
1
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
82
1
NIK BOROVNIK (VELENJE)
2244
LUKA ŠAPINA (VELIKA)
2214
2
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
453
0
NIKITA VORZHIYEV (TAIKAN)
1882
ARMIN CETIN ("MASTER)
1367
SERGEJ KULENOVIĆ (JAJCE)
2198
EMANUELE MAGNELLI (SMR)
503
0
GABRIELE DOVERA (KENKO)
2147
1
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
359
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
1884
0
EMAN OMERINOVIC ("MASTER)
530
1
ALESSANDRO MARCHETTA (SUGIYAM)
1880
4
ANEL BECAR ("MASTER)
2414
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
2306
2
FARUK ŽUGA (BIH-SAR)
1981
5
PIETRO DEL SEPPIA (MILLENN)
522
1
MILAN LEPER (ENERGIJ)
460
5
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
2244
1
LUKA ŠAPINA (VELIKA)
2214
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
1882
3
ARMIN CETIN ("MASTER)
1367
0
SERGEJ KULENOVIĆ (JAJCE)
2198
6
EMANUELE MAGNELLI (SMR)
2147
1
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
359
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
1880
0
ANEL BECAR ("MASTER)
2306
2
FARUK ŽUGA (BIH-SAR)
1981
1
PIETRO DEL SEPPIA (MILLENN)
460
1
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
1882
0
ARMIN CETIN ("MASTER)
2198
3
EMANUELE MAGNELLI (SMR)
2147
5
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
2306
4
FARUK ŽUGA (BIH-SAR)
460
2
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
2198
0
EMANUELE MAGNELLI (SMR)
2147
2
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
460
2
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
2244
0
LUKA ŠAPINA (VELIKA)
82
4
NIK BOROVNIK (VELENJE)
1981
0
PIETRO DEL SEPPIA (MILLENN)
82
0
NIK BOROVNIK (VELENJE)
2198
1
EMANUELE MAGNELLI (SMR)
82
4
NIK BOROVNIK (VELENJE)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. HASSAN SELIMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. TONI ČUTURA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. NIK BOROVNIK, VELENJE
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1637
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
1637
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
1917
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
1637
1
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
2573
2
LILIANA MALÁ (CMK BB)
1917
3
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
200
0
ANASTASIIA YERMILOVA (UKF)
2364
HANA ČUGELJ (NEVERA)
1637
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
2370
0
MARIJA GAVRILOVIĆ (KK.UNSU)
227
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
690
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
611
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1171
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2335
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
2573
2
LILIANA MALÁ (CMK BB)
851
VITTORIA MILLAURO (FOLGORE)
1918
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
936
4
DARIA KHOMENKO (UKF)
1227
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1639
1
VITA KUČAN (VGORICA)
76
0
TJAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
230
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
3
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
202
3
YELYZAVETA BEZBOZHNAIA (UKF)
2260
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
2062
ANA LUJIĆ (0354451)
396
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
1917
3
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
2364
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
1637
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
227
1
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
611
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1171
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2573
5
LILIANA MALÁ (CMK BB)
851
0
VITTORIA MILLAURO (FOLGORE)
936
1
DARIA KHOMENKO (UKF)
1227
1
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1639
0
VITA KUČAN (VGORICA)
230
1
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
3
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
2260
1
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
2062
0
ANA LUJIĆ (0354451)
396
0
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
1917
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
227
2
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
611
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
2573
1
LILIANA MALÁ (CMK BB)
936
1
DARIA KHOMENKO (UKF)
230
1
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
396
0
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
227
1
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
2573
0
LILIANA MALÁ (CMK BB)
230
2
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
227
1
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
230
6
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
1639
VITA KUČAN (VGORICA)
936
2
DARIA KHOMENKO (UKF)
1639
0
VITA KUČAN (VGORICA)
2124
1
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
936
4
DARIA KHOMENKO (UKF)
Osvajači medalja
1. PIOVANO CECILIA, ASD TALARICO KARATE TEAM
2. MARRUCCI VALENTINA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. LILIANA MALÁ, SK CMK BANSKA BYSTRICA
3. DARIA KHOMENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
622
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
622
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
232
1
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
232
0
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
1551
1
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
2017
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
232
2
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
2031
SARA TADEJ (KOSTRE)
622
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
1795
QENDRESA IBRAHIMI (KOSOVA)
1551
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
2576
SIMONA ŠNÍREROVÁ (CMK BB)
2351
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
911
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
1238
1
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
1538
5
KARIN VAIDESLAVER (ISRAEL)
1085
NIKOLINA LESKOVAR (KLENOVN)
1597
IVONA HORVAT (NOKACHI)
2151
MARIJA BUNTESKA (GLADIJA)
2064
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
2575
LEA NATALIA ĽUPTÁKOVÁ (CMK BB)
1630
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
2307
KAJA TOPIĆ (BIH-SAR)
232
0
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
2031
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
622
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
1795
3
QENDRESA IBRAHIMI (KOSOVA)
1551
2
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
2576
0
SIMONA ŠNÍREROVÁ (CMK BB)
2351
1
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
911
3
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
1538
3
KARIN VAIDESLAVER (ISRAEL)
1085
0
NIKOLINA LESKOVAR (KLENOVN)
1597
2
IVONA HORVAT (NOKACHI)
2151
0
MARIJA BUNTESKA (GLADIJA)
2064
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
2575
3
LEA NATALIA ĽUPTÁKOVÁ (CMK BB)
1630
2
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
2307
3
KAJA TOPIĆ (BIH-SAR)
232
1
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
1795
1
QENDRESA IBRAHIMI (KOSOVA)
1551
1
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
911
1
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
1538
2
KARIN VAIDESLAVER (ISRAEL)
1597
1
IVONA HORVAT (NOKACHI)
2575
0
LEA NATALIA ĽUPTÁKOVÁ (CMK BB)
2307
0
KAJA TOPIĆ (BIH-SAR)
1795
2
QENDRESA IBRAHIMI (KOSOVA)
1551
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
1538
2
KARIN VAIDESLAVER (ISRAEL)
2307
1
KAJA TOPIĆ (BIH-SAR)
1795
5
QENDRESA IBRAHIMI (KOSOVA)
1538
2
KARIN VAIDESLAVER (ISRAEL)
1085
2
NIKOLINA LESKOVAR (KLENOVN)
1238
1
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
1597
3
IVONA HORVAT (NOKACHI)
1085
0
NIKOLINA LESKOVAR (KLENOVN)
2307
4
KAJA TOPIĆ (BIH-SAR)
1597
1
IVONA HORVAT (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. QENDRESA IBRAHIMI, Kosovo Karate Federation
2. KARIN VAIDESLAVER, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
3. KAJA TOPIĆ, Baščaršija
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
1808
0
DIELLZA MAHALLA (KOSOVA)
2572
0
LEA OZSVALDOVA (CMK BB)
1808
1
DIELLZA MAHALLA (KOSOVA)
2367
1
ANA MARIJAN (NEVERA)
649
0
FATIMA HADŽIĆ (SAMURAJ)
2572
3
LEA OZSVALDOVA (CMK BB)
122
1
NEJLA HODZIC (SAMBON)
1808
1
DIELLZA MAHALLA (KOSOVA)
2248
0
TEA PAVLOVIĆ (VELIKA)
2367
1
ANA MARIJAN (NEVERA)
1163
5
DIÁNA SINKÓ (MTK-BUD)
2226
1
TAŠA MUZIK (SHKRANJ)
521
0
ANASTASIJA KRNDIJA (ENERGIJ)
47
3
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
2066
1
SAMRA HANDŽIĆ (KARATEK)
1823
4
ERBLINA SOPJANI (KOSOVA)
1902
2
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1591
3
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
779
1
KSENIA PAVIEL (UKF)
75
2
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
2572
1
LEA OZSVALDOVA (CMK BB)
122
3
NEJLA HODZIC (SAMBON)
2367
3
ANA MARIJAN (NEVERA)
1163
0
DIÁNA SINKÓ (MTK-BUD)
47
1
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1823
0
ERBLINA SOPJANI (KOSOVA)
1591
1
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
75
1
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
122
1
NEJLA HODZIC (SAMBON)
2367
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
47
3
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
75
0
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
122
1
NEJLA HODZIC (SAMBON)
47
1
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1823
2
ERBLINA SOPJANI (KOSOVA)
521
0
ANASTASIJA KRNDIJA (ENERGIJ)
75
5
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
1823
1
ERBLINA SOPJANI (KOSOVA)
Osvajači medalja
1. NEJLA HODZIC, SAMBON
2. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
3. DIELLZA MAHALLA, Kosovo Karate Federation
3. SAŠA PETKOVIĆ, KARATE KLUB BREŽICE
Kumite - Kadeti -52
1604
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1676
3
IEVHENII SEREDA (UKF)
1676
2
IEVHENII SEREDA (UKF)
1797
0
ISLAM SELMANI (KOSOVA)
1676
2
IEVHENII SEREDA (UKF)
421
1
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
1676
2
IEVHENII SEREDA (UKF)
711
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
2305
0
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
2218
0
ZOLTÁN PAPP (UPJS)
625
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
349
0
BARNABAS CSOKA (UTE)
2202
1
EMRE SALJIU (OMLADIN)
421
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
152
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
1462
1
VLADISLAV VAKARELOV (BNFK)
1797
ISLAM SELMANI (KOSOVA)
1604
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
531
2
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
1676
IEVHENII SEREDA (UKF)
20
0
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
1495
5
JAKUB MANKO (SLOVKNT)
279
MATEJ BELISTOJANOSKI (SPORT94)
1222
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
628
4
ABDELKARIM EL ASRI (OLIMPIA)
951
ILLIA BYKOV (UKF)
711
1
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1725
1
DEYAN TRAYKOV (CSKA)
1545
HAREL HUBERMAN (ISRAEL)
1082
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
961
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
1767
0
LOREN ŠARIĆ (SLOBODA)
1494
2
SIMON SECKAR (SLOVKNT)
2022
NEDIM SHAQIRI (RINIA)
1842
1
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
370
1
DANILA VINNIK (KOFUKAN)
432
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
1435
0
SEBŐK ÁRON (BHSE)
1447
0
VELIN IVANOV (BNFK)
1546
NEHORAI SOLMON (ISRAEL)
258
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
1563
5
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
2155
ARSENII RUDENKO (UKF)
153
0
MIHAJLO ZRNIĆ (B.LUKA)
1122
2
MAHAMMAD KHAMOYEV (ANKF)
1791
QENDRIM HALIMI (KOSOVA)
828
5
NINO DONADIĆ (TAD )
1557
0
MICHAEL INNOCCENTI (RKVITA)
980
IVAN MANDAZHY (UKF)
885
0
GUTHY KOPPÁNY (MTK-BUD)
1427
4
DENIS ŠEHIČ (TRBOVLJ)
1864
ILAY AMAR (ISRAEL)
877
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
770
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
2305
3
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
625
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
2202
1
EMRE SALJIU (OMLADIN)
421
4
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
1462
2
VLADISLAV VAKARELOV (BNFK)
1797
4
ISLAM SELMANI (KOSOVA)
531
2
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
1676
0
IEVHENII SEREDA (UKF)
1495
0
JAKUB MANKO (SLOVKNT)
279
1
MATEJ BELISTOJANOSKI (SPORT94)
628
0
ABDELKARIM EL ASRI (OLIMPIA)
951
3
ILLIA BYKOV (UKF)
711
4
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1545
0
HAREL HUBERMAN (ISRAEL)
1082
3
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
961
0
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
1494
0
SIMON SECKAR (SLOVKNT)
2022
1
NEDIM SHAQIRI (RINIA)
370
0
DANILA VINNIK (KOFUKAN)
432
4
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
1447
5
VELIN IVANOV (BNFK)
1546
1
NEHORAI SOLMON (ISRAEL)
1563
4
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
2155
0
ARSENII RUDENKO (UKF)
1122
4
MAHAMMAD KHAMOYEV (ANKF)
1791
2
QENDRIM HALIMI (KOSOVA)
828
0
NINO DONADIĆ (TAD )
980
3
IVAN MANDAZHY (UKF)
1427
0
DENIS ŠEHIČ (TRBOVLJ)
1864
1
ILAY AMAR (ISRAEL)
877
0
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
770
1
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
2305
0
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
421
1
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
1797
0
ISLAM SELMANI (KOSOVA)
531
1
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
279
0
MATEJ BELISTOJANOSKI (SPORT94)
951
0
ILLIA BYKOV (UKF)
711
1
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1082
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
1494
0
SIMON SECKAR (SLOVKNT)
432
1
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
1447
1
VELIN IVANOV (BNFK)
1563
4
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
1122
3
MAHAMMAD KHAMOYEV (ANKF)
980
2
IVAN MANDAZHY (UKF)
1864
1
ILAY AMAR (ISRAEL)
770
2
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
421
0
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
531
2
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
951
0
ILLIA BYKOV (UKF)
711
1
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
432
1
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
1563
0
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
1122
4
MAHAMMAD KHAMOYEV (ANKF)
770
5
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
531
0
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
711
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
432
2
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
770
0
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
531
2
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
432
0
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
370
DANILA VINNIK (KOFUKAN)
1494
0
SIMON SECKAR (SLOVKNT)
370
0
DANILA VINNIK (KOFUKAN)
1563
6
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
1494
1
SIMON SECKAR (SLOVKNT)
770
0
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
1563
1
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
Osvajači medalja
1. TOMMASO LORENZETTI, ASD KARATE CLUB SAVONA
2. LIUBOMYR KINDRAT, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. IEVHENII SEREDA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. MARCO SPAMPINATO, CSEN REMBUKAN VILLASMUNDO ITA
Kumite - Kadeti -57
805
MAKSYM MOROZOV (UKF)
805
0
MAKSYM MOROZOV (UKF)
1125
0
NIJAT KARIMLI (ANKF)
805
1
MAKSYM MOROZOV (UKF)
177
2
ERIK RAHOZENKO (UKF)
177
1
ERIK RAHOZENKO (UKF)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
689
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
2185
YAN YARMAK (NORVEN)
2109
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
1496
1
ANDREJ KMET (SLOVKNT)
2149
NIHAD BURZIĆ (JION)
1388
0
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
2300
4
VID ZARIČ (KOVINAR)
703
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
1932
0
ZAKHAR MEZENTSEV (UKF)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
2457
UROŠ IVKOVIĆ (SRBJNTM)
1445
2
ALEKSANDAR STEFANOV (BNFK)
809
0
CIALENTE LUCA (OKR)
454
ARTSEM SHARUBA (BLR KTM)
177
0
ERIK RAHOZENKO (UKF)
567
0
ROLAND CSATÓ (GANZKES)
2456
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
1221
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
1125
1
NIJAT KARIMLI (ANKF)
2220
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
805
MAKSYM MOROZOV (UKF)
1081
MARIO AGUS (ASD SCC)
1336
VALENTINO IVANIĆ (KKHZG)
899
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
1693
0
OLEH OVRAS (UKF)
1518
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2205
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1229
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
1398
3
KENAN ISAKOVIČ (KZS)
1990
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
995
HEORHII PITSUL (UKF)
1769
BIANCONI GIANLUCA (ASDAKA)
1643
1
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1961
1
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
2175
DRAGO MARIĆ (GRUDE)
957
0
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1814
0
LEONIT LATIFI (KOSOVA)
2458
MILUTIN CVETKOVIĆ (SRBJNTM)
461
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1126
4
FARID SAVADOV (ANKF)
1074
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
1708
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
367
GIUSEPPE NANOCCHIO (FUDO.BA)
689
4
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
2185
0
YAN YARMAK (NORVEN)
1496
1
ANDREJ KMET (SLOVKNT)
2149
0
NIHAD BURZIĆ (JION)
2300
1
VID ZARIČ (KOVINAR)
703
0
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
1815
5
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
2457
0
UROŠ IVKOVIĆ (SRBJNTM)
1445
1
ALEKSANDAR STEFANOV (BNFK)
454
0
ARTSEM SHARUBA (BLR KTM)
177
0
ERIK RAHOZENKO (UKF)
2456
0
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
1125
3
NIJAT KARIMLI (ANKF)
2220
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
805
0
MAKSYM MOROZOV (UKF)
1081
3
MARIO AGUS (ASD SCC)
1336
0
VALENTINO IVANIĆ (KKHZG)
899
4
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
1518
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2205
1
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1398
0
KENAN ISAKOVIČ (KZS)
1990
2
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
995
2
HEORHII PITSUL (UKF)
1769
0
BIANCONI GIANLUCA (ASDAKA)
1643
4
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
2175
1
DRAGO MARIĆ (GRUDE)
957
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
2458
0
MILUTIN CVETKOVIĆ (SRBJNTM)
1126
5
FARID SAVADOV (ANKF)
1074
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
1708
3
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
367
0
GIUSEPPE NANOCCHIO (FUDO.BA)
689
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1496
0
ANDREJ KMET (SLOVKNT)
2300
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
1815
3
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
1445
0
ALEKSANDAR STEFANOV (BNFK)
177
0
ERIK RAHOZENKO (UKF)
1125
0
NIJAT KARIMLI (ANKF)
1081
0
MARIO AGUS (ASD SCC)
899
3
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
2205
1
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1990
1
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
995
1
HEORHII PITSUL (UKF)
1643
1
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
957
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1126
1
FARID SAVADOV (ANKF)
1708
0
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
689
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
177
1
ERIK RAHOZENKO (UKF)
1081
1
MARIO AGUS (ASD SCC)
899
5
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
995
0
HEORHII PITSUL (UKF)
957
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1126
3
FARID SAVADOV (ANKF)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
1081
3
MARIO AGUS (ASD SCC)
899
0
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
1126
1
FARID SAVADOV (ANKF)
1081
0
MARIO AGUS (ASD SCC)
1126
0
FARID SAVADOV (ANKF)
1074
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
461
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1708
0
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
1074
5
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
957
5
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1074
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
899
0
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
957
1
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
Osvajači medalja
1. MARIO AGUS, Sports connection club
2. FARID SAVADOV, Azerbaijan National Karate Federation
3. ERIK RAHOZENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. VOLODOMYR BOIEV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - Kadeti -63
1128
AZER TAPTIGLI (ANKF)
1128
0
AZER TAPTIGLI (ANKF)
2273
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1128
2
AZER TAPTIGLI (ANKF)
2459
0
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
1128
0
AZER TAPTIGLI (ANKF)
368
4
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
2090
ANTON HOST (KASTAV)
368
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1436
0
SZILÁGYI BENCE (BHSE)
1568
1
REEM SHAKED (ISRAEL)
965
HORDII RUDENKO (UKF)
1459
0
YANISLAV MILENKOV (BNFK)
383
1
ŽIGA SUŠA (ŽALEC)
1497
ADAM CHUDIK (SLOVKNT)
1175
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
804
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
1727
0
MARIYAN ZDRAVKOV (CSKA)
2273
1
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1372
MATTIA CASSON (F.K.T.)
1599
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
1128
1
AZER TAPTIGLI (ANKF)
1666
TYMUR USHAKOV (UKF)
565
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
2459
0
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
433
DMYTRO KLYMCHUK (UKF)
436
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
18
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
486
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
870
JURI MASON (TARGET)
1083
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
1579
3
EITAN GUREVICH (ISRAEL)
764
IVAN POPOV (UKF)
1463
1
VIKTOR HANDZHIEV (BNFK)
2206
3
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
185
DAVID YANOVSKYI (UKF)
624
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1701
VLADYSLAV KOVTUN (UKF)
1728
1
MICHAEL BISTRICHANOV (CSKA)
1408
2
SVEN RAKOVNIK (KZS)
1498
TIMOTEJ ZBODAK (SLOVKNT)
1181
1
DOMAGOJ SESAR (HR.DRAG)
1127
2
RUMIL JAFARLI (ANKF)
979
OLEKSANDR SYDUKHIN (UKF)
1103
0
JENEI BOTOND (MTK-BUD)
2460
3
MATIJA KOSTIĆ (SRBJNTM)
1970
BOHDAN TRUSKAVETSKYI (UKF)
1109
ALEX PAPPALARDO (WAYUKAI)
2008
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
2090
3
ANTON HOST (KASTAV)
368
3
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1568
1
REEM SHAKED (ISRAEL)
965
0
HORDII RUDENKO (UKF)
383
1
ŽIGA SUŠA (ŽALEC)
1497
0
ADAM CHUDIK (SLOVKNT)
1175
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
804
9
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
2273
4
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1372
0
MATTIA CASSON (F.K.T.)
1128
0
AZER TAPTIGLI (ANKF)
1666
3
TYMUR USHAKOV (UKF)
2459
4
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
433
1
DMYTRO KLYMCHUK (UKF)
436
2
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
18
1
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
486
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
870
3
JURI MASON (TARGET)
1579
0
EITAN GUREVICH (ISRAEL)
764
1
IVAN POPOV (UKF)
2206
1
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
185
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
624
1
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1701
0
VLADYSLAV KOVTUN (UKF)
1408
1
SVEN RAKOVNIK (KZS)
1498
0
TIMOTEJ ZBODAK (SLOVKNT)
1127
2
RUMIL JAFARLI (ANKF)
979
7
OLEKSANDR SYDUKHIN (UKF)
2460
0
MATIJA KOSTIĆ (SRBJNTM)
1970
0
BOHDAN TRUSKAVETSKYI (UKF)
1109
1
ALEX PAPPALARDO (WAYUKAI)
2008
4
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
368
2
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1568
0
REEM SHAKED (ISRAEL)
383
0
ŽIGA SUŠA (ŽALEC)
804
3
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
2273
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1666
3
TYMUR USHAKOV (UKF)
2459
1
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
436
0
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
870
1
JURI MASON (TARGET)
764
2
IVAN POPOV (UKF)
2206
1
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
624
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1408
0
SVEN RAKOVNIK (KZS)
979
1
OLEKSANDR SYDUKHIN (UKF)
2460
0
MATIJA KOSTIĆ (SRBJNTM)
2008
4
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
368
1
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
804
0
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
1666
2
TYMUR USHAKOV (UKF)
2459
0
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
764
0
IVAN POPOV (UKF)
2206
1
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
1408
1
SVEN RAKOVNIK (KZS)
2008
1
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
368
0
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1666
1
TYMUR USHAKOV (UKF)
2206
3
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
2008
1
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
1666
0
TYMUR USHAKOV (UKF)
2206
0
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
185
4
DAVID YANOVSKYI (UKF)
1463
0
VIKTOR HANDZHIEV (BNFK)
624
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
185
2
DAVID YANOVSKYI (UKF)
764
2
IVAN POPOV (UKF)
185
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
2008
0
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
764
2
IVAN POPOV (UKF)
Osvajači medalja
1. TYMUR USHAKOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ANDRIJA DANILOVIC, Omladinac
3. GABRIELE PEZZOTTI, FORZA E COSTANZA - Italy
3. IVAN POPOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - Kadetkinje +54
2321
ANJA PEULIC (PDP)
2321
0
ANJA PEULIC (PDP)
1690
0
ANNA MOTALO (UKF)
1690
0
ANNA MOTALO (UKF)
1765
6
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1765
1
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
2086
1
ADRIANA ROSS (KASTAV)
2003
LAURA LISAC (KK SOKO)
2321
2
ANJA PEULIC (PDP)
1571
0
DANA AZREID (ISRAEL)
151
8
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
1830
0
BLINE SADIKU (KOSOVA)
124
0
SARAH CARDAKOVIC (SAMBON)
1690
6
ANNA MOTALO (UKF)
2327
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
2011
3
ANA LAMPIČ (KK LJUB)
1737
1
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
799
0
OLENA BILOSHYTSKA (UKF)
1765
3
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
2469
2
MILICA MILINKOVIĆ (SRBJNTM)
1987
IVONA RAMLJAK (NERETV)
2086
3
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1248
1
ALJA LIKAR (MAWASHI)
1192
1
NIKOLE DELBONO (03BS120)
1492
3
EMA PAPISTOVA (SLOVKNT)
448
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
2522
2
NEVENA FILIPOV (MLAD PA)
31
IMAN ŠUMAN (SAZOI84)
1220
3
LEONA GULIJA (GLOBUS)
1691
2
MARUŠA SARA CARLI (IDRIJA)
2171
1
MARIJA ČULJAK (GRUDE)
621
0
YULIIA MELENKOVA (UKF)
831
2
MIA ČAČKO (10.DAN)
1257
0
VOLHA RAMANIUK (KOFUKAN)
2251
SAMRA HANDŽIĆ (KARATEK)
1844
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
2344
0
LISA TREVISAN (FFT)
1136
7
ARINA BEZREBRA (ANKF)
160
2
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
1802
0
VALEZA GASHI (KOSOVA)
127
NEJLA HODZIC (SAMBON)
1217
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
1415
2
ZALA ŽIBRET (KZS)
2172
0
IVA HERCEG (GRUDE)
994
6
YULIIA RUSU (UKF)
1587
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
2467
1
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
1986
ENA ROZIĆ (NERETV)
48
1
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
1249
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
288
0
VALENTINA SIMONINI (F&C)
2217
2
ANNA VÁCZY (UPJS)
1766
1
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
2468
0
ANJA TIHONOV (SRBJNTM)
25
SENA ĆUROVAC (SAZOI84)
626
2
MARTA RAIČ (CROHEC)
140
0
ANA SEVER (BREZICE)
2219
6
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
2167
0
KSENIA PAVIEL (UKF)
341
1
CARLA VARGIU (PKS)
1578
1
KARIN VAIDESLAVER (ISRAEL)
2250
ARNELA VEJO (KARATEK)
2003
4
LAURA LISAC (KK SOKO)
2321
0
ANJA PEULIC (PDP)
151
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
1690
4
ANNA MOTALO (UKF)
2011
0
ANA LAMPIČ (KK LJUB)
1737
2
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
1765
1
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1987
0
IVONA RAMLJAK (NERETV)
2086
2
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1492
1
EMA PAPISTOVA (SLOVKNT)
2522
2
NEVENA FILIPOV (MLAD PA)
31
3
IMAN ŠUMAN (SAZOI84)
1220
2
LEONA GULIJA (GLOBUS)
2171
2
MARIJA ČULJAK (GRUDE)
831
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
2251
3
SAMRA HANDŽIĆ (KARATEK)
1844
2
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1136
0
ARINA BEZREBRA (ANKF)
160
1
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
127
2
NEJLA HODZIC (SAMBON)
1415
1
ZALA ŽIBRET (KZS)
994
3
YULIIA RUSU (UKF)
2467
4
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
1986
0
ENA ROZIĆ (NERETV)
48
2
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
2217
1
ANNA VÁCZY (UPJS)
1766
2
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
25
1
SENA ĆUROVAC (SAZOI84)
626
3
MARTA RAIČ (CROHEC)
2219
4
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
341
0
CARLA VARGIU (PKS)
2250
3
ARNELA VEJO (KARATEK)
2003
2
LAURA LISAC (KK SOKO)
1690
0
ANNA MOTALO (UKF)
1737
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
1765
2
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
2086
2
ADRIANA ROSS (KASTAV)
31
1
IMAN ŠUMAN (SAZOI84)
1220
1
LEONA GULIJA (GLOBUS)
2251
4
SAMRA HANDŽIĆ (KARATEK)
1844
4
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
127
0
NEJLA HODZIC (SAMBON)
994
6
YULIIA RUSU (UKF)
2467
4
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
48
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
1766
3
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
2219
2
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
2250
2
ARNELA VEJO (KARATEK)
2003
2
LAURA LISAC (KK SOKO)
1765
1
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
2086
1
ADRIANA ROSS (KASTAV)
2251
0
SAMRA HANDŽIĆ (KARATEK)
1844
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
994
4
YULIIA RUSU (UKF)
1766
1
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
2219
1
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
2003
0
LAURA LISAC (KK SOKO)
2086
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
994
2
YULIIA RUSU (UKF)
1766
2
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
2003
1
LAURA LISAC (KK SOKO)
994
0
YULIIA RUSU (UKF)
1415
4
ZALA ŽIBRET (KZS)
2172
0
IVA HERCEG (GRUDE)
2467
0
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
1415
0
ZALA ŽIBRET (KZS)
1844
1
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
2467
3
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
1766
2
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
2467
1
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
Osvajači medalja
1. LAURA LISAC, KK SOKOL
2. YULIIA RUSU, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. ADRIANA ROSS, Kastav
3. DORA ŽUGČIĆ, TUŠKANAC