Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"CENTURION" SPORTS COMBATS AND FITNESS CLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"Master" Bugojno
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
014 Valjevo
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. FAMILY FIGHT TEAM
A.s.d. Fighters Karate Team
A.S.D. KARATE CLUB VALDOBBIADENE CROCETTA
Academy Ponte di Piave asd
AKA Accademia Karate Arezzo
ALFA
ASCD atlantide troina
Asd Accademia Karate Tosto
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD DOJO SUGIYAMA CARMAGNOLA
ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
ASD FUDOSHIN BARI
ASD IPPON 2
ASD KARATE CAMAIORE
ASD KARATE CLUB SAVONA
ASD KEN KO PIOBESI
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD Millennium Karate
ASD PIELLE
Asd Pro Recco karate
ASD Progetto Karate Shotokan
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
ASD TALARICO KARATE TEAM
asd Treviso Karate
ASD WA YU KAI FAM MUGGIO'
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Bregana
Budapesti Honvéd Se
BUDO KAN, z.s.
Budo Lacassia Torino
Budo SportsKarate Ishøj(1)
BUDOKAN MONTELUPO
Bulgarian National Karate Federation
BUSHIDO
BushidokaratePerugia
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTRO STUDI ARKE
Champion
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
CSEN REMBUKAN VILLASMUNDO ITA
CSK MASTER
CSK NEGRAR ASD
Čukarički Roda
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRNIŠ
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
ESERCITO ASD AQUILA
feniks
FOKUS
FORZA E COSTANZA - Italy
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
GLOBUS Čakovec
Gomel Team
GORNJA RADGONA
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
ILIDŽA
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
KAPTOL
Karate akademija Kiš
karate Borbiago
karate Club KS Cavenago
KARATE DON BOSCO
Karate Federation of Serbia
KARATE GEMELLI
Karate klub "Stari grad" Budva
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub Petrovče
karate klub Podgorica
Karate klub Slávia UPJŠ Košice
Karate klub Sokol, Slovenija
Karate Klub Sportingbudo
Karate klub Unsu
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Trenčín
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK DRAP Partizánske
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Miyagi LC
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK Novi Grad Sarajevo
KK PANTERI PLUS
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KKK Idrija
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KRANJ
KRK CROATIA
KSI
KUMITE Jajce
KUMITEAM
L.F.Club Karate
LEADER
Leader Team
LEPOGLAVA
Lev
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Master Sarajevo
MAWASHI
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Mersad Kurtalić
Metal - Jurdani
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Nap Tigrisei Karate SE.
National Team Norway
Neretva
Nesodden karateklubb
NEVERA
NEW SPORTING CLUB CAVARZERE
NIDOSHINKAN Dojo, z.s.
NO KACHI
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Okinawa
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
Pitomača
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PRINC1
RAB-ENPI
RADVANJE
REGENERACIJA
RINIA
ROGAŠKA SLATINA
Sakhalin Karate Federation
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
San Marino Shotokan Club
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEIGOKAN
SEKI SV. JERNEJ
SENSHI
Shield-CSKA
Shihan
Shindo
Shotokan Acireale
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
Sindjelić
SK CMK BANSKA BYSTRICA
SK O-KAN
Skipper
SKP Karate Písek
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPECIJAL BIH
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
SPORT TARGET GERMINAL
Sports connection club
SPORTSLIFE
SSD ARL FITNESS PER TERNI
SSD BRACELLI CLUB
SSD Mens Sana 1871 Siena
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Taikan_kh
TAIYÓ Kolárovo
TARO KAN
Team Karate Puleo
Tempo
TEMPO
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TRNJE
TSKS
TURKISH KARATE FEDERATION
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
VEZIR
VIKTORIA
Virovitica
Volat
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
Žalec
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -38
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -70
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kumite - Učenici -38
2049
NIKOLA BIRAČ (0354451)
2049
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1164
1
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1164
0
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
388
3
AHMED BUSNOV (KARATEK)
766
3
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
2141
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
847
JACOPO CITI (FOLGORE)
686
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
388
1
AHMED BUSNOV (KARATEK)
663
ПРОХОР БАННИКОВ (GOMEL)
1613
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
1974
0
MATVII DRIK (UKF)
1164
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
2049
3
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1692
0
MARK FILIPIČ (IDRIJA)
197
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
1617
0
NIKO TOMLJANOVIĆ (SAMOBOR)
2270
0
ILLIA BORYSENKO (UKF)
879
EDOARDO LIGAS (FOLGORE)
2081
5
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1480
0
JANEZ MERC (KK LEV)
558
NESTOR ZELENIN (TAIKAN)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
1143
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
638
НАЗАР АДАМЕНКО (GOMEL)
2349
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
1810
1
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2577
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
766
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
847
0
JACOPO CITI (FOLGORE)
388
1
AHMED BUSNOV (KARATEK)
663
0
ПРОХОР БАННИКОВ (GOMEL)
1613
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
1164
1
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
2049
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
197
1
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
2270
0
ILLIA BORYSENKO (UKF)
879
0
EDOARDO LIGAS (FOLGORE)
2081
8
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
558
0
NESTOR ZELENIN (TAIKAN)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
638
0
НАЗАР АДАМЕНКО (GOMEL)
1810
0
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2577
3
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
766
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
388
1
AHMED BUSNOV (KARATEK)
1164
0
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
197
1
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
879
0
EDOARDO LIGAS (FOLGORE)
2081
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
2577
8
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
388
0
AHMED BUSNOV (KARATEK)
197
1
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
2081
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2577
3
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
197
0
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
2577
0
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
1810
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
1810
1
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2081
5
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1810
0
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
Osvajači medalja
1. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. MIHAIL SHUMOVICH, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. AHMED BUSNOV, Mawashi
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
Kumite - Kadeti -57
805
MAKSYM MOROZOV (UKF)
805
0
MAKSYM MOROZOV (UKF)
1125
0
NIJAT KARIMLI (ANKF)
805
1
MAKSYM MOROZOV (UKF)
177
2
ERIK RAHOZENKO (UKF)
177
1
ERIK RAHOZENKO (UKF)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
689
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
2185
YAN YARMAK (NORVEN)
2109
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
1496
1
ANDREJ KMET (SLOVKNT)
2149
NIHAD BURZIĆ (JION)
1388
0
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
2300
4
VID ZARIČ (KOVINAR)
703
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
1932
0
ZAKHAR MEZENTSEV (UKF)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
2457
UROŠ IVKOVIĆ (SRBJNTM)
1445
2
ALEKSANDAR STEFANOV (BNFK)
809
0
CIALENTE LUCA (OKR)
454
ARTSEM SHARUBA (BLR KTM)
177
0
ERIK RAHOZENKO (UKF)
567
0
ROLAND CSATÓ (GANZKES)
2456
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
1221
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
1125
1
NIJAT KARIMLI (ANKF)
2220
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
805
MAKSYM MOROZOV (UKF)
1081
MARIO AGUS (ASD SCC)
1336
VALENTINO IVANIĆ (KKHZG)
899
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
1693
0
OLEH OVRAS (UKF)
1518
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2205
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1229
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
1398
3
KENAN ISAKOVIČ (KZS)
1990
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
995
HEORHII PITSUL (UKF)
1769
BIANCONI GIANLUCA (ASDAKA)
1643
1
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1961
1
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
2175
DRAGO MARIĆ (GRUDE)
957
0
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1814
0
LEONIT LATIFI (KOSOVA)
2458
MILUTIN CVETKOVIĆ (SRBJNTM)
461
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1126
4
FARID SAVADOV (ANKF)
1074
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
1708
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
367
GIUSEPPE NANOCCHIO (FUDO.BA)
689
4
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
2185
0
YAN YARMAK (NORVEN)
1496
1
ANDREJ KMET (SLOVKNT)
2149
0
NIHAD BURZIĆ (JION)
2300
1
VID ZARIČ (KOVINAR)
703
0
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
1815
5
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
2457
0
UROŠ IVKOVIĆ (SRBJNTM)
1445
1
ALEKSANDAR STEFANOV (BNFK)
454
0
ARTSEM SHARUBA (BLR KTM)
177
0
ERIK RAHOZENKO (UKF)
2456
0
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
1125
3
NIJAT KARIMLI (ANKF)
2220
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
805
0
MAKSYM MOROZOV (UKF)
1081
3
MARIO AGUS (ASD SCC)
1336
0
VALENTINO IVANIĆ (KKHZG)
899
4
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
1518
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2205
1
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1398
0
KENAN ISAKOVIČ (KZS)
1990
2
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
995
2
HEORHII PITSUL (UKF)
1769
0
BIANCONI GIANLUCA (ASDAKA)
1643
4
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
2175
1
DRAGO MARIĆ (GRUDE)
957
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
2458
0
MILUTIN CVETKOVIĆ (SRBJNTM)
1126
5
FARID SAVADOV (ANKF)
1074
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
1708
3
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
367
0
GIUSEPPE NANOCCHIO (FUDO.BA)
689
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1496
0
ANDREJ KMET (SLOVKNT)
2300
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
1815
3
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
1445
0
ALEKSANDAR STEFANOV (BNFK)
177
0
ERIK RAHOZENKO (UKF)
1125
0
NIJAT KARIMLI (ANKF)
1081
0
MARIO AGUS (ASD SCC)
899
3
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
2205
1
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1990
1
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
995
1
HEORHII PITSUL (UKF)
1643
1
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
957
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1126
1
FARID SAVADOV (ANKF)
1708
0
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
689
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
177
1
ERIK RAHOZENKO (UKF)
1081
1
MARIO AGUS (ASD SCC)
899
5
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
995
0
HEORHII PITSUL (UKF)
957
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1126
3
FARID SAVADOV (ANKF)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
1081
3
MARIO AGUS (ASD SCC)
899
0
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
1126
1
FARID SAVADOV (ANKF)
1081
0
MARIO AGUS (ASD SCC)
1126
0
FARID SAVADOV (ANKF)
1074
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
461
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1708
0
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
1074
5
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
957
5
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1074
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
899
0
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
957
1
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
Osvajači medalja
1. MARIO AGUS, Sports connection club
2. FARID SAVADOV, Azerbaijan National Karate Federation
3. ERIK RAHOZENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. VOLODOMYR BOIEV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - Kadeti -70
1389
DARIO GRUDEN (TEMPO)
1389
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
1729
0
RADOSLAV KRASTANOV (CSKA)
1729
3
RADOSLAV KRASTANOV (CSKA)
1862
2
ORI FRIDMAN (ISRAEL)
1729
0
RADOSLAV KRASTANOV (CSKA)
2089
2
LEON PENDIĆ (KASTAV)
535
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1190
LEONARDO BERTASI (03BS120)
693
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
1862
ORI FRIDMAN (ISRAEL)
1389
DARIO GRUDEN (TEMPO)
320
RAMOS MATT (TALARIC)
1729
RADOSLAV KRASTANOV (CSKA)
800
DMYTRO BASHYNSKYI (UKF)
539
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
1041
0
ANDREJ BLAZHEVSKI (METALMK)
1858
LUCA GROP (YKKF)
2292
LAZAR MARKOVIĆ (ENERGIJ)
597
MAKSYM KASATKIN (UKF)
2089
LEON PENDIĆ (KASTAV)
2334
EDOARDO PIRO (BUDO)
1731
MAJ BARL (PETROVC)
820
SAMU VASKÓ (KSI)
546
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
2320
ALESSANDRO RUBERT (PDP)
1333
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
2461
MARKO MIJAJILOVIĆ (SRBJNTM)
1226
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
237
COPPOLA ALESSANDRO (TALARIC)
2413
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
1790
HAMZ HALITLI (KOSOVA)
2019
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
846
ANDREA BOZZI (FOLGORE)
1625
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
765
PANARIN ILLIA (UKF)
2087
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
1983
SALVATI ADRIANO (OKR)
1413
UROŠ MARKULJEVIČ (KZS)
2073
VITOMIR TRAJKOVSKI (MAKPETR)
535
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1190
0
LEONARDO BERTASI (03BS120)
693
1
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
1862
4
ORI FRIDMAN (ISRAEL)
1389
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
320
5
RAMOS MATT (TALARIC)
1729
0
RADOSLAV KRASTANOV (CSKA)
800
0
DMYTRO BASHYNSKYI (UKF)
1041
3
ANDREJ BLAZHEVSKI (METALMK)
1858
0
LUCA GROP (YKKF)
2292
3
LAZAR MARKOVIĆ (ENERGIJ)
597
0
MAKSYM KASATKIN (UKF)
2089
0
LEON PENDIĆ (KASTAV)
2334
0
EDOARDO PIRO (BUDO)
1731
0
MAJ BARL (PETROVC)
820
6
SAMU VASKÓ (KSI)
546
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
2320
3
ALESSANDRO RUBERT (PDP)
1333
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
2461
1
MARKO MIJAJILOVIĆ (SRBJNTM)
1226
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
237
0
COPPOLA ALESSANDRO (TALARIC)
2413
0
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
1790
3
HAMZ HALITLI (KOSOVA)
2019
2
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
846
2
ANDREA BOZZI (FOLGORE)
1625
0
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
765
0
PANARIN ILLIA (UKF)
2087
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
1983
0
SALVATI ADRIANO (OKR)
1413
0
UROŠ MARKULJEVIČ (KZS)
2073
1
VITOMIR TRAJKOVSKI (MAKPETR)
1190
0
LEONARDO BERTASI (03BS120)
1862
0
ORI FRIDMAN (ISRAEL)
320
1
RAMOS MATT (TALARIC)
1729
0
RADOSLAV KRASTANOV (CSKA)
1041
0
ANDREJ BLAZHEVSKI (METALMK)
2292
2
LAZAR MARKOVIĆ (ENERGIJ)
2089
1
LEON PENDIĆ (KASTAV)
820
0
SAMU VASKÓ (KSI)
2320
0
ALESSANDRO RUBERT (PDP)
2461
0
MARKO MIJAJILOVIĆ (SRBJNTM)
1226
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
1790
3
HAMZ HALITLI (KOSOVA)
2019
0
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
1625
9
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
1983
0
SALVATI ADRIANO (OKR)
2073
5
VITOMIR TRAJKOVSKI (MAKPETR)
1862
0
ORI FRIDMAN (ISRAEL)
320
5
RAMOS MATT (TALARIC)
2292
0
LAZAR MARKOVIĆ (ENERGIJ)
2089
0
LEON PENDIĆ (KASTAV)
2461
2
MARKO MIJAJILOVIĆ (SRBJNTM)
1790
0
HAMZ HALITLI (KOSOVA)
1625
2
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
2073
0
VITOMIR TRAJKOVSKI (MAKPETR)
320
1
RAMOS MATT (TALARIC)
2089
0
LEON PENDIĆ (KASTAV)
2461
0
MARKO MIJAJILOVIĆ (SRBJNTM)
1625
1
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
320
0
RAMOS MATT (TALARIC)
1625
0
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
765
PANARIN ILLIA (UKF)
2019
0
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
765
10
PANARIN ILLIA (UKF)
2073
1
VITOMIR TRAJKOVSKI (MAKPETR)
765
2
PANARIN ILLIA (UKF)
2461
0
MARKO MIJAJILOVIĆ (SRBJNTM)
765
1
PANARIN ILLIA (UKF)
Osvajači medalja
1. RAMOS MATT, ASD TALARICO KARATE TEAM
2. OMAR HALILOVIĆ, KK"BOŠNJAK"
3. LEON PENDIĆ, Kastav
3. PANARIN ILLIA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kata - Mlađe Učenice (XA)
1383
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
836
0
SZONJA BENKŐ (SENSHI)
1383
1
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
1010
4
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
1010
1
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
1202
4
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
1998
4
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
467
1
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1000
ALBENA ČIČKA (SAMOBOR)
1202
4
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
405
1
IRIS BRAČUN-MAŠERA (SOKOL11)
321
DUBLINO BEATRICE (TALARIC)
1324
2
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
78
3
ELLA JOZIČ (VELENJE)
1010
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
1383
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
1876
5
MAJA - MARI PISNIK (LNP)
836
SZONJA BENKŐ (SENSHI)
1241
1
DORA VALENTIĆ (KGB)
80
4
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1016
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
135
1
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
2235
4
TIJANA PURIĆ (SOKOL11)
748
LARA CECCHETTO (SKZ)
860
5
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
87
0
NIKA RUDOLF (VELENJE)
1300
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
1018
1
DORA POŽGAJ (SAMOBOR)
1567
4
MYSAN SHABI (ISRAEL)
2225
EMINA BAJRIĆ (ABEL)
1998
4
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
1000
1
ALBENA ČIČKA (SAMOBOR)
1202
3
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
321
2
DUBLINO BEATRICE (TALARIC)
78
2
ELLA JOZIČ (VELENJE)
1010
3
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
1876
0
MAJA - MARI PISNIK (LNP)
836
0
SZONJA BENKŐ (SENSHI)
80
4
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1016
1
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
2235
0
TIJANA PURIĆ (SOKOL11)
748
5
LARA CECCHETTO (SKZ)
860
5
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
1300
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
1567
0
MYSAN SHABI (ISRAEL)
2225
5
EMINA BAJRIĆ (ABEL)
1998
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
1202
5
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
1010
2
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
1876
3
MAJA - MARI PISNIK (LNP)
80
1
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
748
4
LARA CECCHETTO (SKZ)
860
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
2225
5
EMINA BAJRIĆ (ABEL)
1202
2
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
1876
3
MAJA - MARI PISNIK (LNP)
748
1
LARA CECCHETTO (SKZ)
2225
4
EMINA BAJRIĆ (ABEL)
1876
3
MAJA - MARI PISNIK (LNP)
2225
2
EMINA BAJRIĆ (ABEL)
1567
MYSAN SHABI (ISRAEL)
860
5
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
1567
0
MYSAN SHABI (ISRAEL)
748
1
LARA CECCHETTO (SKZ)
860
4
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
Osvajači medalja
1. MAJA - MARI PISNIK, LOVRENC NA POHORJU
2. EMINA BAJRIĆ, Mersad Kurtalić
3. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
3. LUCIJA LONČAR, TRNJE
Kata - Mlađi učenici (YA)
1481
JANEZ MERC (KK LEV)
1481
0
JANEZ MERC (KK LEV)
231
5
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
231
5
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
397
0
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
1481
4
JANEZ MERC (KK LEV)
2231
1
FARIS KARAHASANOVIĆ (ABEL)
98
NAZAR TATARYN (UKF)
394
2
YEHOR KHOLODNIAK (O-KAN)
231
3
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
1020
RAFAEL SOLDO (SAMOBOR)
86
5
GAL JELEN (VELENJE)
1144
0
NUH KAJTEZOVIĆ (REGEN.)
449
DEMYD KOLISNYCHENKO (TAIKAN)
397
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
1387
KARLO BAĐUN (TEMPO)
468
5
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
1141
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
1169
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
305
2
PETRO STOYANOV (O-KAN)
277
3
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
1001
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
91
3
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
2556
2
VIKTOR RAJIĆ (RODA)
825
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
183
VOLODYMYR SLIUSARCHUK (UKF)
1931
MARIN SAMBOL (ALFA)
1481
0
JANEZ MERC (KK LEV)
98
5
NAZAR TATARYN (UKF)
231
5
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
1020
0
RAFAEL SOLDO (SAMOBOR)
86
5
GAL JELEN (VELENJE)
449
0
DEMYD KOLISNYCHENKO (TAIKAN)
397
5
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
1387
0
KARLO BAĐUN (TEMPO)
468
3
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
1169
2
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
277
3
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
1001
2
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
91
3
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
825
2
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
183
2
VOLODYMYR SLIUSARCHUK (UKF)
1931
3
MARIN SAMBOL (ALFA)
98
4
NAZAR TATARYN (UKF)
231
1
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
86
0
GAL JELEN (VELENJE)
397
5
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
468
1
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
277
4
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
91
5
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
1931
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
98
4
NAZAR TATARYN (UKF)
397
1
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
277
4
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
91
1
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
98
5
NAZAR TATARYN (UKF)
277
0
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
1001
1
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
305
4
PETRO STOYANOV (O-KAN)
468
0
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
305
5
PETRO STOYANOV (O-KAN)
91
0
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
305
5
PETRO STOYANOV (O-KAN)
Osvajači medalja
1. NAZAR TATARYN, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. D’AUTORIO IGOR, karate Club KS Cavenago
3. PUTELLI NICOLO, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. PETRO STOYANOV, SK O-KAN
Kata - Učenice (XB)
1651
5
JURJA PERVAN (OMEGA)
2382
0
LETIZIA ZANETTO (TSKS)
1651
4
JURJA PERVAN (OMEGA)
1363
1
SARA TRPKOVSKA (7654321)
1651
3
JURJA PERVAN (OMEGA)
551
2
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1651
1
JURJA PERVAN (OMEGA)
1895
4
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
2097
1
TEA BRINC (KARATE)
296
4
DARIA MARKOVSKA (O-KAN)
2224
IVA PAVLOVIC (VKŽEPČE)
408
1
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
551
4
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1621
ANNA ORSETTI (ARKE)
1997
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
1363
0
SARA TRPKOVSKA (7654321)
1770
DŽENITA HASIĆ (SLOBODA)
1651
1
JURJA PERVAN (OMEGA)
636
4
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
2382
LETIZIA ZANETTO (TSKS)
1712
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
612
5
ULIANA BARANOVA (UKF)
1895
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
827
4
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
549
1
TIA POLAK (KRANJ)
891
MARTINA BERETTA (ESAVES)
134
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
665
5
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
322
DUBLINO SOFIA (TALARIC)
2079
LAURA ERAK (VIROVTC)
483
GIORGIA DUCHEN (AS-TEAM)
1714
2
ANA BAĐUN (TEMPO)
619
3
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
1281
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1325
5
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
550
0
NIKA KOTNIK (KRANJ)
2253
GRETA POLONIO (ARKE)
45
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
666
1
LINDA PREDANOCY (TRENCIN)
749
LARA CECCHETTO (SKZ)
1352
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
484
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
1014
1
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1476
4
KATEŘINA NOVÁKOVÁ (SKP PI)
2559
HENA RAMIĆ (NIC)
824
4
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
469
1
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
2380
GIULIA CECCONI (TSKS)
133
5
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
338
0
EMA ĐOGIĆ (VELENJE)
2252
ANNA MASCIALE (ARKE)
2057
DORA HAS (0354451)
838
SZONJA BENKŐ (SENSHI)
296
2
DARIA MARKOVSKA (O-KAN)
2224
3
IVA PAVLOVIC (VKŽEPČE)
551
3
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1621
2
ANNA ORSETTI (ARKE)
1363
5
SARA TRPKOVSKA (7654321)
1770
0
DŽENITA HASIĆ (SLOBODA)
636
5
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
2382
0
LETIZIA ZANETTO (TSKS)
612
2
ULIANA BARANOVA (UKF)
1895
3
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
827
2
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
891
3
MARTINA BERETTA (ESAVES)
665
4
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
322
1
DUBLINO SOFIA (TALARIC)
2079
5
LAURA ERAK (VIROVTC)
483
0
GIORGIA DUCHEN (AS-TEAM)
619
3
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
1281
2
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1325
5
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
2253
0
GRETA POLONIO (ARKE)
45
5
TEA HUDINA (BSHDOZG)
749
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
1352
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
484
0
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
1476
2
KATEŘINA NOVÁKOVÁ (SKP PI)
2559
3
HENA RAMIĆ (NIC)
824
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
2380
0
GIULIA CECCONI (TSKS)
133
5
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
2252
0
ANNA MASCIALE (ARKE)
2057
2
DORA HAS (0354451)
838
3
SZONJA BENKŐ (SENSHI)
2224
2
IVA PAVLOVIC (VKŽEPČE)
551
3
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1363
0
SARA TRPKOVSKA (7654321)
636
5
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
1895
3
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
891
2
MARTINA BERETTA (ESAVES)
665
4
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
2079
1
LAURA ERAK (VIROVTC)
619
4
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
1325
1
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
45
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
484
1
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
2559
1
HENA RAMIĆ (NIC)
824
4
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
133
3
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
838
2
SZONJA BENKŐ (SENSHI)
551
1
TINKARA LEBEN (KRANJ)
636
4
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
1895
3
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
665
2
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
619
1
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
45
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
824
4
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
133
1
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
636
3
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
1895
2
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
45
3
TEA HUDINA (BSHDOZG)
824
2
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
636
1
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
45
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
749
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
666
5
LINDA PREDANOCY (TRENCIN)
484
0
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
666
5
LINDA PREDANOCY (TRENCIN)
619
1
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
666
4
LINDA PREDANOCY (TRENCIN)
824
1
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
666
4
LINDA PREDANOCY (TRENCIN)
Osvajači medalja
1. TEA HUDINA, BUSHIDO
2. ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО, Gomel Team
3. HENA AJANOVIĆ, Mawashi
3. LINDA PREDANOCY, Karate Trenčín
Kata - Mlađi kadeti (YC)
2139
2
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
2397
3
DINO HUIĆ (ALFA)
2397
4
DINO HUIĆ (ALFA)
986
1
ILYA KUPRYNKO (UKF)
2397
4
DINO HUIĆ (ALFA)
754
1
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
2397
1
DINO HUIĆ (ALFA)
1521
4
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2379
5
GABRIELE LAM (TSKS)
1706
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
1342
ADAM RAUŠER (CZE)
323
2
FALCO SAMUELE (TALARIC)
837
3
ÁBEL LUKÁCS (SENSHI)
1012
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
490
0
GIOELE GIOVAGNONI (BKP)
1521
5
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1887
NADAL SADIKOVIC ("MASTER)
982
DANYLO KHABLO (UKF)
1301
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
489
5
EMANUEL ROMAGNOLI (BKP)
334
0
ISAK PAŠIČ (VELENJE)
667
MICHAL SOUKUP (TRENCIN)
754
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
11
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
587
4
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
2139
1
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
2397
DINO HUIĆ (ALFA)
986
ILYA KUPRYNKO (UKF)
1762
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
2385
0
PIETRO NASSIVERA (TSKS)
470
5
ENEJ VANOVŠEK (SEKI)
143
JAKUB ŽLÁBEK (SKP PI)
753
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
1006
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
840
0
GIOVANNI OLLAGNERO (ESAVES)
1574
0
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
1925
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
609
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1748
FRAN KISIĆ (KK IPON)
488
5
ALEX FUSCAGNI (BKP)
1340
0
DAVID ZLATIN (SHIND)
1375
FARIS RAMIĆ (NIC)
673
COSCI GIUSEPPE (CAMAIOR)
2215
LEON VLADIĆ (POLET)
875
4
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
2268
1
UROŠ MILAŠINOVIĆ (014)
112
IVAN BULJAN (SHIHAN)
343
VOLODYMYR PONOMARENKO (O-KAN)
1758
MATEJ TOTH (KK IPON)
2379
2
GABRIELE LAM (TSKS)
1342
3
ADAM RAUŠER (CZE)
837
3
ÁBEL LUKÁCS (SENSHI)
1012
2
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
1521
4
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1887
1
NADAL SADIKOVIC ("MASTER)
982
5
DANYLO KHABLO (UKF)
1301
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
489
3
EMANUEL ROMAGNOLI (BKP)
667
2
MICHAL SOUKUP (TRENCIN)
754
5
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
11
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
587
4
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
2397
1
DINO HUIĆ (ALFA)
986
3
ILYA KUPRYNKO (UKF)
1762
2
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
470
0
ENEJ VANOVŠEK (SEKI)
143
5
JAKUB ŽLÁBEK (SKP PI)
753
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
1006
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
1574
5
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
1925
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
609
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1748
4
FRAN KISIĆ (KK IPON)
488
5
ALEX FUSCAGNI (BKP)
1375
0
FARIS RAMIĆ (NIC)
673
5
COSCI GIUSEPPE (CAMAIOR)
2215
0
LEON VLADIĆ (POLET)
875
3
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
112
2
IVAN BULJAN (SHIHAN)
343
0
VOLODYMYR PONOMARENKO (O-KAN)
1758
5
MATEJ TOTH (KK IPON)
1342
5
ADAM RAUŠER (CZE)
837
0
ÁBEL LUKÁCS (SENSHI)
1521
5
RONEN AMINOF (ISRAEL)
982
0
DANYLO KHABLO (UKF)
489
1
EMANUEL ROMAGNOLI (BKP)
754
4
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
587
5
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
986
0
ILYA KUPRYNKO (UKF)
143
4
JAKUB ŽLÁBEK (SKP PI)
1006
1
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
1574
0
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
1748
5
FRAN KISIĆ (KK IPON)
488
2
ALEX FUSCAGNI (BKP)
673
3
COSCI GIUSEPPE (CAMAIOR)
875
4
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
1758
1
MATEJ TOTH (KK IPON)
1342
0
ADAM RAUŠER (CZE)
1521
5
RONEN AMINOF (ISRAEL)
754
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
587
5
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
143
0
JAKUB ŽLÁBEK (SKP PI)
1748
5
FRAN KISIĆ (KK IPON)
673
1
COSCI GIUSEPPE (CAMAIOR)
875
4
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
1521
2
RONEN AMINOF (ISRAEL)
587
3
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
1748
5
FRAN KISIĆ (KK IPON)
875
0
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
587
5
FRANCESCO SERGI (PUGLIA)
1748
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
609
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1574
3
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
609
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
143
2
JAKUB ŽLÁBEK (SKP PI)
1574
3
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
875
3
LEONARDO BOMBARDI (FOLGORE)
1574
2
CARMEL MANSOR (ISRAEL)
Osvajači medalja
1. FRANCESCO SERGI, ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
2. FRAN KISIĆ, IPON ZAGREB
3. RONEN AMINOF, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. LEONARDO BOMBARDI, ASD ESERCITO - 187 FOLGORE