Odabrano natjecanje: 4th Zagreb karate Cup


UZRASTI
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - Ml. učenici (U10) -26

   
60
0
GABRIEL ŠKRLIN (10.DAN)
200
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
60
0
GABRIEL ŠKRLIN (10.DAN)
613
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
 
 
200
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
 
855
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
573
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
 
 
795
HRVOJE ŠULEK (ET)
 
613
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
200
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
 
 
 
 
573
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
795
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
 
613
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
573
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
 
   
795
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
855
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
 
Osvajači medalja
1. BÁLINT FISCHER, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. TARIK SALKIĆ, KK BIHAĆ
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD

Kumite - Ml. učenici (U10) -30

   
501
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
38
0
OLIVER PIŠONIĆ (ET)
38
0
OLIVER PIŠONIĆ (ET)
134
0
DÁVID CSAPÓ (GANZKES)
 
 
501
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
26
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
 
680
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
275
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
 
 
208
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
652
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
 
38
0
OLIVER PIŠONIĆ (ET)
26
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
 
 
 
 
680
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
208
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
 
26
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
208
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
 
   
680
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
652
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
 
Osvajači medalja
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. KIRÁLY GYŐZŐ, FORTUNA-BUDAPEST
3. OLIVER PIŠONIĆ, Euro-Tera
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Ml. učenici (U10) -34

   
587
0
DOMONKOS BARTA (BUDAIXI)
274
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
587
0
DOMONKOS BARTA (BUDAIXI)
756
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
 
 
274
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
 
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
31
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
 
 
615
DUJE HUBER (OBI)
 
756
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
274
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
 
 
 
 
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
615
0
DUJE HUBER (OBI)
 
756
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
 
   
615
0
DUJE HUBER (OBI)
31
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
 
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC

Kumite - Ml. učenici (U10) -38

893
0
VID RADULOVIĆ (SAMOBOR)
679
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
 
 
536
MATEJ VUKSAN (ET)
 
679
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
536
0
MATEJ VUKSAN (ET)
 
Osvajači medalja
1. MATEJ VUKSAN, Euro-Tera
2. ANTE PAVLINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. VID RADULOVIĆ, SAMOBOR
3. ----

Kumite - Ml. učenici (U10) +38

894
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
895
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
 
Osvajači medalja
1. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. TONI ČUTURA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ----
3. ----