Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
803
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
803
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
519
0
KATARÍNA LANGOVÁ (SLOVKNT)
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
740
0
KATARINA SARIĆ (JADRAN)
815
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
343
0
ALICE BELVINI (CAST)
603
0
ANTONIJA ENGLER (KK "VŽ")
591
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
407
0
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
749
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
194
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
296
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
815
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
343
0
ALICE BELVINI (CAST)
591
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
749
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
194
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
406
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
591
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
194
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
612
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
194
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
749
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
591
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
749
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. MIA MIJOVIĆ, VELIKA GORICA
2. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN
3. LUNA HAMER, Međimurje
3. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
828
0
ALICE MAINARDI (03BS120)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
828
0
ALICE MAINARDI (03BS120)
302
0
KITTI RAJ (SZARVAS)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
143
0
RÉKA KISSIMON (BVSC)
647
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
37
0
KATARINA ŠULEK (ET)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
335
0
BARBARA KRASIĆ (FORTITE)
829
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
107
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
243
0
LILI RÓNAI (SHINDO)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
622
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
408
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
143
0
RÉKA KISSIMON (BVSC)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
829
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
622
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
907
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
334
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
630
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
829
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
107
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
409
0
TATIANA PILLAROVA (SLOVKNT)
107
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. JELENA PEHAR, FORTITER (Kaštela)
2. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOMINIKA VEISOVA, Slovak National Team
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
516
0
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
805
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
516
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
253
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
48
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
413
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
215
0
PERGEL BLANKA (FORTUNA)
56
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
410
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
736
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
723
0
VASILISA BUJIĆ (BAR)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
546
0
LAURA FUČIK (DELTA)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
414
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
631
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
34
0
DORA CRNČEVIĆ (RONIN)
412
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
369
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
516
0
MARCELA LANGOVÁ (SLOVKNT)
253
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
56
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
736
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
414
0
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
631
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
0
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
369
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
413
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
177
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
411
0
MONIKA PEKARCIKOVA (SLOVKNT)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
410
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
336
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
854
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
723
0
VASILISA BUJIĆ (BAR)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
515
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
412
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
293
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. PETRA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. PETRA PICHOVA, Slovak National Team
3. LUCIJA LESJAK, Međimurje