Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
Arashi SC
BANJA LUKA
Bar
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
Budai XI
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
CROHERC
Delta
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Ganz-Kesjar
Germinal Karate Castelfranco
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Honda
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK BIHAĆ
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KOSTRENA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mars Zagreb
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OMEGA
OPATIJA
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
PORTO TOLERO
Princ
PSE-Shindo
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici (U12) -42
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Učenici (U12) +46
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadeti (U16) -63
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Juniori (U18) -55
Kumite - Juniori (U18) -61
Kumite - Juniori (U18) -68
Kumite - Juniori (U18) -76
Kumite - Juniori (U18) +76
Kumite - Juniorke (U18) -48
Kumite - Juniorke (U18) -53
Kumite - Juniorke (U18) -59
Kumite - Juniorke (U18) +59
Kumite - Ml. seniori (U21) -60
Kumite - Ml. seniori (U21) -67
Kumite - Ml. seniori (U21) -75
Kumite - Ml. seniori (U21) -84
Kumite - Ml. seniorke (U21) -50
Kumite - Ml. seniorke (U21) -55
Kumite - Ml. seniorke (U21) -61
Kumite - Ml. seniorke (U21) -68
Kumite - Ml. seniorke (U21) +68
Kumite - Seniori -60
Kumite - Seniori -OPEN
Kumite - Seniorke -55
Kumite - Seniorke -61
Kumite - Seniorke -68
Kumite - Seniorke -OPEN
Učenici A (U12)
Kadeti A (U16)
Juniori A (U18)
Ml. Seniori A (U21)
Seniori A
Učenice A (U12)
Kadetkinje A (U16)
Juniorke A (U18)
Ml. Seniorke A (U21)
Kadetkinje A (U16)
469
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
469
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
738
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
469
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
470
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SLOVKNT)
578
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
738
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
241
LILI RÓNAI (SHINDO)
469
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
710
EDINA PALJEVIĆ (BAR)
752
TATIJANA SOVIĆ (GOJU)
708
SARA KASTRATOVIĆ (BAR)
470
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SLOVKNT)
744
PAULA VARAT (333CR)
372
MARIJA RADOVIĆ (BOEGRKS)
6
MAGDALENA JURIČ (BSHDOZG)
497
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
167
ANJA ĆUK (ESSEKER)
472
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
709
MARIJA KALJEVIĆ (BAR)
272
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
733
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
738
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
241
0
LILI RÓNAI (SHINDO)
469
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
710
0
EDINA PALJEVIĆ (BAR)
752
0
TATIJANA SOVIĆ (GOJU)
708
0
SARA KASTRATOVIĆ (BAR)
470
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SLOVKNT)
744
0
PAULA VARAT (333CR)
372
0
MARIJA RADOVIĆ (BOEGRKS)
6
0
MAGDALENA JURIČ (BSHDOZG)
497
0
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
167
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
472
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
709
0
MARIJA KALJEVIĆ (BAR)
272
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
733
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
738
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
710
0
EDINA PALJEVIĆ (BAR)
708
0
SARA KASTRATOVIĆ (BAR)
470
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SLOVKNT)
6
0
MAGDALENA JURIČ (BSHDOZG)
167
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
472
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
272
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
710
0
EDINA PALJEVIĆ (BAR)
470
0
NIKOLA RADOŠINSKÁ (SLOVKNT)
167
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
472
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
710
0
EDINA PALJEVIĆ (BAR)
472
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
709
MARIJA KALJEVIĆ (BAR)
272
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
709
0
MARIJA KALJEVIĆ (BAR)
167
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
272
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. NIKOLETA MERAŠICKÁ, Slovak National Team
2. EDINA PALJEVIĆ, Bar
3. JANA VAŇUŠANIKOVÁ, Slovak National Team
3. ANJA ĆUK, Karate klub Esseker