Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D. KARATE CLUB 2003
Arashi SC
BANJA LUKA
Bar
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
Budai XI
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
CROHERC
Delta
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Ganz-Kesjar
Germinal Karate Castelfranco
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Honda
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JASTREB
KAPTOL
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK BIHAĆ
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KOSTRENA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Mars Zagreb
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OMEGA
OPATIJA
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
PORTO TOLERO
Princ
PSE-Shindo
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici (U10) +38
Kumite - Učenice (U12) -44
Kumite - Učenice (U12) +44
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Juniori (U18) -61
Kumite - Juniori (U18) -76
Kumite - Juniori (U18) +76
Kumite - Ml. seniori (U21) -75
Kumite - Ml. seniorke (U21) -50
Kumite - Ml. seniorke (U21) +68
Kumite - Juniori (U18) -61
908
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
908
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
175
0
PAUL KARAČIĆ (HR.DRAG)
908
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
204
0
CSONGOR MIKE (FORTUNA)
789
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
175
PAUL KARAČIĆ (HR.DRAG)
441
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
202
BÁLINT ARDAI (FORTUNA)
442
SAMUEL BAFRNEC (SLOVKNT)
730
STEFAN GOJČEVIĆ (BAR)
13
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
908
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
789
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
175
0
PAUL KARAČIĆ (HR.DRAG)
441
0
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
202
0
BÁLINT ARDAI (FORTUNA)
442
0
SAMUEL BAFRNEC (SLOVKNT)
730
0
STEFAN GOJČEVIĆ (BAR)
13
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
789
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
175
0
PAUL KARAČIĆ (HR.DRAG)
202
0
BÁLINT ARDAI (FORTUNA)
13
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
789
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
202
0
BÁLINT ARDAI (FORTUNA)
442
SAMUEL BAFRNEC (SLOVKNT)
13
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
442
0
SAMUEL BAFRNEC (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. BORNA MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod
2. BÁLINT ARDAI, FORTUNA-BUDAPEST
3. PAUL KARAČIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO