Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
021 novi sad
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ELBASANI
ENERGIJA
Euro-Tera
FORCA SKOPJE
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski Sokol
Hrvatski sokol Osijek
IVANEC
Karate klub Esseker
Karate zveza Slovenije
KBV GRBAVICA
KK BIHAĆ
KK Grobničan
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
Koprivnica
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KS USK BIH
LEPOGLAVA
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NOVO MESTO
OBI Kaštela
OMEGA
Osijek
Pitomača
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
POSTOJNA
RADVANJE
Ravangrad
RI CROATIA
SAMOBOR
SOKOL
STIJENA
SUSEDGRAD
Tigar Sisak
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPORTS CLUB
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZEN LUDBREG
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -30 (MU5)
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -34 (MU6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK10)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -OPEN (K6)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K8)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (J10)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -OPEN (K6)
393
ĐORĐE BRANKOVIĆ (KKBIHAĆ)
393
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (KKBIHAĆ)
751
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
472
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
744
0
ŽAN ŠTEHARNIK (RADVANJ)
751
JERKO TVRDE (SOKOL)
393
ĐORĐE BRANKOVIĆ (KKBIHAĆ)
771
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
477
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
739
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
669
IGOR VRBAN (VGORICA)
441
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
515
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
472
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
751
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
393
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (KKBIHAĆ)
771
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
739
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
669
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
441
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
515
0
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
751
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
771
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
739
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
515
0
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
771
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
739
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
669
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
477
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
515
0
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
669
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
Osvajači medalja
1. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
2. ----
3. ĐORĐE BRANKOVIĆ, KK BIHAĆ
3. TIMOTEJ BURLAK, RADVANJE