Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
021 novi sad
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ELBASANI
ENERGIJA
Euro-Tera
FORCA SKOPJE
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski Sokol
Hrvatski sokol Osijek
IVANEC
Karate klub Esseker
Karate zveza Slovenije
KBV GRBAVICA
KK BIHAĆ
KK Grobničan
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
Koprivnica
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KS USK BIH
LEPOGLAVA
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NOVO MESTO
OBI Kaštela
OMEGA
Osijek
Pitomača
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
POSTOJNA
RADVANJE
Ravangrad
RI CROATIA
SAMOBOR
SOKOL
STIJENA
SUSEDGRAD
Tigar Sisak
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPORTS CLUB
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZEN LUDBREG
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
Juniori (A12)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
417
0
DAVID KLOBASA (RADGONA)
81
0
FILIP NOVAK (KK MS)
50
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
437
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
81
0
FILIP NOVAK (KK MS)
437
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. FILIP NOVAK, Mala Subotica
2. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO
3. DAVID KLOBASA, GORNJA RADGONA
3. TOMISLAV ŠAŠKO, Koprivnica
Juniori (A12)
547
0
KRUNO KROPEK (MEĐIMUR)
37
0
DOMINIK PRTENJAČA (KK PTČ)
547
0
KRUNO KROPEK (MEĐIMUR)
416
0
DAVID KLOBASA (RADGONA)
37
DOMINIK PRTENJAČA (KK PTČ)
435
PETAR MAROŠI (BSHDOZG)
36
ALAN UREMOVIĆ (KK PTČ)
416
0
DAVID KLOBASA (RADGONA)
37
0
DOMINIK PRTENJAČA (KK PTČ)
435
0
PETAR MAROŠI (BSHDOZG)
36
0
ALAN UREMOVIĆ (KK PTČ)
416
0
DAVID KLOBASA (RADGONA)
36
0
ALAN UREMOVIĆ (KK PTČ)
435
PETAR MAROŠI (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. DAVID KLOBASA, GORNJA RADGONA
2. ALAN UREMOVIĆ, Pitomača
3. DOMINIK PRTENJAČA, Pitomača
3. PETAR MAROŠI, BUSHIDO