Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
021 novi sad
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ELBASANI
ENERGIJA
Euro-Tera
FORCA SKOPJE
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski Sokol
Hrvatski sokol Osijek
IVANEC
Karate klub Esseker
Karate zveza Slovenije
KBV GRBAVICA
KK BIHAĆ
KK Grobničan
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
Koprivnica
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KS USK BIH
LEPOGLAVA
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NOVO MESTO
OBI Kaštela
OMEGA
Osijek
Pitomača
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
POSTOJNA
RADVANJE
Ravangrad
RI CROATIA
SAMOBOR
SOKOL
STIJENA
SUSEDGRAD
Tigar Sisak
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPORTS CLUB
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZEN LUDBREG
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 6,7 g. -24 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -30 (MU5)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -OPEN (K10)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (J8)
Mlađi učenici (A3)
Kumite - Mlađi učenici 6,7 g. -24 (MU1)
333
0
FARIS RAMIĆ (KS USK )
320
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
501
0
SRĐAN MIŠIĆ (ENERGIJ)
457
0
MATIJA MARKAČ (KK MS)
320
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
501
0
SRĐAN MIŠIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. SRĐAN MIŠIĆ, ENERGIJA
2. NOA ŠEŠET, IVANEC
3. MATIJA MARKAČ, Mala Subotica
3. FARIS RAMIĆ, KS USK BIH
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -30 (MU5)
661
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
661
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
56
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
313
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
56
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
16
PAULO FRIDRICH (DURDEVA)
661
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
729
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
18
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
519
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KKBIHAĆ)
86
0
SVEN STRAHIJA (KK MS)
8
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
521
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
686
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
56
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
16
0
PAULO FRIDRICH (DURDEVA)
661
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
18
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
519
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KKBIHAĆ)
8
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
521
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
686
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
56
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
18
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
8
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
686
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
18
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
686
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
521
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
8
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
521
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
Osvajači medalja
1. LOVRO JELINIĆ, BUSHIDO
2. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
3. GABRIJEL MATIJAŠIĆ, Koprivnica
3. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
478
0
DEJAN ČEKIĆ (ENERGIJ)
26
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
478
0
DEJAN ČEKIĆ (ENERGIJ)
687
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
687
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
413
0
HARTMANN KEVIN (BARCSI )
458
NINO BLAGUS (KK MS)
478
0
DEJAN ČEKIĆ (ENERGIJ)
330
0
IGOR CVETIČANIN (RAVANGR)
26
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
310
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
159
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
27
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
294
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
353
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
687
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
458
0
NINO BLAGUS (KK MS)
330
0
IGOR CVETIČANIN (RAVANGR)
26
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
310
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
27
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
294
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
353
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
687
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
330
0
IGOR CVETIČANIN (RAVANGR)
310
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
294
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
330
0
IGOR CVETIČANIN (RAVANGR)
294
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
353
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
310
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
353
0
KARLO ZELENBRZ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. IGOR CVETIČANIN, Ravangrad
2. MUHAMMED MURTIĆ, KS USK BIH
3. LOVRO JELINIĆ, BUSHIDO
3. KARLO ZELENBRZ, Virovitica
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
725
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
314
0
IVA POFUK (IVANEC)
725
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
506
0
ANTONIA PAVLOVIĆ (DURDEVA)
314
IVA POFUK (IVANEC)
158
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
525
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
609
TINA GRETIĆ (ET)
506
0
ANTONIA PAVLOVIĆ (DURDEVA)
314
0
IVA POFUK (IVANEC)
525
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
609
0
TINA GRETIĆ (ET)
506
0
ANTONIA PAVLOVIĆ (DURDEVA)
525
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
609
0
TINA GRETIĆ (ET)
158
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NELLY DŽANIĆ, Mladost
2. ANTONIA PAVLOVIĆ, ĐURĐEVAC
3. ARTA BUSHI, FORCA SKOPJE
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
723
JUSTRA ADEMI (FORCAMK)
17
0
PETRA JANČIJEV (DURDEVA)
723
0
JUSTRA ADEMI (FORCAMK)
514
NINA ZELENBRZ (VIROVTC)
315
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
160
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
723
0
JUSTRA ADEMI (FORCAMK)
514
0
NINA ZELENBRZ (VIROVTC)
315
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
160
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
514
0
NINA ZELENBRZ (VIROVTC)
315
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
160
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NINA ZELENBRZ, Virovitica
2. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
3. JUSTRA ADEMI, FORCA SKOPJE
3. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -OPEN (K10)
607
0
KATARINA ŠULEK (ET)
319
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
722
0
VERONA AJDINI (FORCAMK)
319
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
683
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
607
0
KATARINA ŠULEK (ET)
371
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
608
0
TIHANA ŠULEK (ET)
120
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
743
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
319
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
683
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
371
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
743
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
683
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
743
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
371
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
120
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
Osvajači medalja
1. LUCIJA LESJAK, Međimurje
2. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
3. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
3. ÖZNUR KARASALİH, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (J8)
699
0
ANĐELA JOVANOVIĆ (ENERGIJ)
102
0
BİRSU GAYE ÖZYAZMACI (UBSK)
610
0
KATARINA ŠULEK (ET)
316
0
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
102
0
BİRSU GAYE ÖZYAZMACI (UBSK)
316
0
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
Osvajači medalja
1. BİRSU GAYE ÖZYAZMACI, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2. MELANIJA HRGAREK, IVANEC
3. ANĐELA JOVANOVIĆ, ENERGIJA
3. KATARINA ŠULEK, Euro-Tera
Mlađi učenici (A3)
296
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KS USK )
545
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
545
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
357
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
616
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
538
0
PATRIK KOS (333CR)
357
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
38
0
BORNA SESVEČAN (KK PTČ)
545
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
336
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
296
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KS USK )
730
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
620
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
534
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
309
0
ĐORĐE MILUTIN (B.LUKA)
39
0
PETAR TUDIĆ (KK PTČ)
321
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
399
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
499
LAZAR ARNAUT (ENERGIJ)
616
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
357
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
545
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
730
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
534
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
39
0
PETAR TUDIĆ (KK PTČ)
399
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
499
0
LAZAR ARNAUT (ENERGIJ)
357
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
730
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
39
0
PETAR TUDIĆ (KK PTČ)
399
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
730
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
399
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
499
0
LAZAR ARNAUT (ENERGIJ)
321
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
39
0
PETAR TUDIĆ (KK PTČ)
321
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
Osvajači medalja
1. SUHEJB VESELI, FORCA SKOPJE
2. FILIP JURČEVIĆ, OMEGA
3. TARIK SALKIĆ, KK BIHAĆ
3. PETAR TUDIĆ, Pitomača