KUMITE (331)
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
|
- 1. FILIP ĐORĐEVIC - KOSTRENA
|
|
- 2. FRAN TRINAJSTIĆ - NEVERA
|
|
- 3. ROKO GALAMBOŠ - Metal - Jurdani
|
|
- 4. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
|
|
- 5. TONI ČEPERIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. VITO KATNIC - KOSTRENA
|
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
|
- 1. ANDREJ JELAČA - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 2. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
|
|
- 3. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. TARIS BEGANOVIĆ - REGENERACIJA
|
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
|
- 1. ANA MALJKOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 2. EDA DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 3. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 4. LUCIJA RAFAJ - KRK CROATIA
|
|
- 5. NICOL VRBAN - NEVERA
|
|
- 6. PIA KOLACIO - NEVERA
|
|
- 7. TAJA PLOHL - LJUTOMER
|
Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
|
- 1. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. MIA MURICA - NEVERA
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
|
- 1. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 2. JAKOV KOSTANJEVAC - Shitoryu Varaždin
|
|
- 3. MANUEL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 4. NOA BRICA - Metal - Jurdani
|
|
- 5. NOAH ATAJIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. ROKO RAČKI - NEVERA
|
|
- 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
|
- 1. ALAN DROFENIK - TAD RIJEKA
|
|
- 2. AMEL IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 3. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
|
|
- 4. FILIP CUCULIĆ - KK Grobničan
|
|
- 5. JAN CANJAR - Karlovac 1969
|
|
- 6. PETAR MANESTAR - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 7. ROKO ŽIC - KRK CROATIA
|
|
- 8. SVEN VRHOVEC - Metal - Jurdani
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
|
- 1. AMAR ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. BORNA BABIC - KOSTRENA
|
|
- 3. BORNA ĐEČAJ - NEVERA
|
|
- 4. EMAN PURIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 5. IVAN ZELJKO - TUŠKANAC
|
|
- 6. JAKOV PIŠKUR - VOLOSKO
|
|
- 7. KARLO SIGEL - NEVERA
|
|
- 8. MATIJA TOT - NEVERA
|
|
- 9. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 10. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
|
|
- 11. TARIS BEGANOVIĆ - REGENERACIJA
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
|
- 1. ARMEN DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 2. BELMIN HALILAGIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 3. JOSIP LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. LUKA SKOMERŠIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 5. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin
|
|
- 6. PETAR VUKOVIĆ - TAD RIJEKA
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
|
- 1. GABRIEL MALEŠ - KK Grobničan
|
|
- 2. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 3. LEON VUJIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. LUKA OČKO - KRK CROATIA
|
|
- 5. VEDRAN RAK - KK Grobničan
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
|
- 1. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
|
|
- 2. KUMITE TIM REGENERACIJA - REGENERACIJA
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
|
- 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 3. EDA DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 4. IVA BRČINA - Metal - Jurdani
|
|
- 5. KARLA VULIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 6. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
|
|
- 7. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
|
- 1. AURORA BARBALIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. DORA GRGINČIĆ - KK Grobničan
|
|
- 3. MEDINA DORIĆ - Metal - Jurdani
|
|
- 4. NEVIA ZORIC - Kastav
|
|
- 5. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
|
- 1. EMA ČELIĆ - CBS PULA
|
|
- 2. LANA KREŠIĆ - RI CROATIA
|
|
- 3. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
|
|
- 4. NUŠA JANŽEKOVIČ - LJUTOMER
|
|
- 5. SOFIA LOJIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. TARA TUBIĆ - Metal - Jurdani
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
|
- 1. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 2. HANNAH VELA RAUTER - LJUTOMER
|
|
- 3. LENA KRIZMAN - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. LUNA PROSIC - Kastav
|
|
- 5. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
|
- 1. CHAMPION CHAMPION - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 2. EKIPNO ML.UCENICE KASTAV - Kastav
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
- 1. AJDIN SALKIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
|
|
- 3. DINO JAKOVLJEVIC - NO KACHI
|
|
- 4. DOMAGOJ JAGAR - Mladost
|
|
- 5. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 6. JAN CANJAR - Karlovac 1969
|
|
- 7. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
|
|
- 8. LUKA BOLF - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 9. LUKAS BRAJKOVIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 10. VITO MILETIĆ - Kastav
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
- 1. DAMIAN BLAŽEVIĆ - Metal - Jurdani
|
|
- 2. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
|
|
- 3. EMAN PURIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 4. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
|
|
- 5. IVAN ZELJKO - TUŠKANAC
|
|
- 6. MATEJ DMIOVIC - NEVERA
|
|
- 7. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
- 1. ALVISE TONIOLO - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 2. ANTONIO ZEBA - NEVERA
|
|
- 3. DARIAN BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 4. ERMIN PAJAZETOVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 5. IVANO MAGZAN - NO KACHI
|
|
- 6. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 7. LEONARD GOLUBIĆ - Mladost
|
|
- 8. RAUL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 9. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
- 1. DAVID MARTIC - NO KACHI
|
|
- 2. FRAN HOST - Kastav
|
|
- 3. FRAN MANESTAR - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. IVAN OŽBOLT - Kastav
|
|
- 5. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 6. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 7. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
|
|
- 8. TOMISLAV ŠTEFANAC - TAD RIJEKA
|
|
- 9. VILIM HRŽIĆ - Metal - Jurdani
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
- 1. AMAR ŠABANAGIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 2. FRANKO VALENTIĆ - Mladost
|
|
- 3. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
- 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. DAN ROVIŠ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 3. DOMAGOJ KESAK - ĐURĐEVAC
|
|
- 4. IVANO KONEVSKI - NO KACHI
|
|
- 5. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. LUKA OMEROVIĆ - NEVERA
|
|
- 7. LUKA OŽBOLT - Kastav
|
|
- 8. NOAH BUBIĆ - CBS PULA
|
|
- 9. VIKTOR ŠĆULAC - NEVERA
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
|
- 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 2. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 3. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 4. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. NEVA ROVIŠ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 6. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 7. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 8. PETRA ČABRIJAN - Delta
|
|
- 9. TIA SMOLČIĆ - TUŠKANAC
|
|
- 10. VANESSA IVANČIĆ - Metal - Jurdani
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
|
- 1. HANA ČUGELJ - NEVERA
|
|
- 2. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
|
|
- 3. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. KORINA CUPAĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 5. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 6. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 7. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
|
- 1. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 3. PAULA NJEGOVEC - Mladost
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
|
- 1. ALESSIA BRDOVČAK - NO KACHI
|
|
- 2. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 3. TIJA JANŽEKOVIČ - LJUTOMER
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
|
- 1. ANA MARIJAN - NEVERA
|
|
- 2. ENEA SUŠANJ - RI CROATIA
|
|
- 3. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 4. SARA TADEJ - KOSTRENA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
|
- 1. ALVISE TONIOLO - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 2. ERMIN PAJAZETOVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 3. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
|
|
- 4. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
|
|
- 6. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
|
|
- 7. RAUL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 8. ROKO CIRNSKI - SAMOBOR
|
|
- 9. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
|
- 1. ALESSANDRO CASARIN - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 2. DARIAN BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 3. FILIP LONČAR - ZAMET
|
|
- 4. FRAN HOST - Kastav
|
|
- 5. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 6. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 7. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 8. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
|
|
- 9. MARINO KRZNARIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 10. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
|
|
- 11. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 12. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
|
|
- 13. NOAH MILETIĆ - Kastav
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
|
- 1. ALESSANDRO CONTE - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 2. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 4. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
|
|
- 5. MATIJA NASTESKI - TUŠKANAC
|
|
- 6. SAMUEL FAVERO - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 7. TEO CRNOGAJ - Mladost
|
|
- 8. TOMMASO MASON - SPORT TARGET GERMINAL
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
|
- 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. ROKO VRANKOVIĆ - NO KACHI
|
|
- 3. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
|
- 1. DOMAGOJ KESAK - ĐURĐEVAC
|
|
- 2. JAKOV STIPIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 3. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. LUKA OŽBOLT - Kastav
|
|
- 5. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
|
|
- 6. MATEO ILIŠINOVIĆ - Delta
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
|
- 1. ANIS HALILOVIĆ - CBS PULA
|
|
- 2. ANTON HOST - Kastav
|
|
- 3. GORAN SERTIĆ - Kastav
|
|
- 4. KRISTIAN ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. NICK ŠKOFLANC - LJUTOMER
|
|
- 7. PATRIK JEDNAR - SAMOBOR
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
|
- 1. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. PETAR BOSANČIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
|
- 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 2. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 3. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
|
|
- 4. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 6. LUCIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
|
|
- 7. MIA MILAS - CBS PULA
|
|
- 8. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 9. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET
|
|
- 10. TIA SMOLČIĆ - TUŠKANAC
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
|
- 1. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
|
|
- 2. IVONA HORVAT - NO KACHI
|
|
- 3. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 4. MIA ZETICA - Mladost
|
|
- 5. OZANA VUJEVIĆ - Mladost
|
|
- 6. PETRA SOTOŠEK - NO KACHI
|
|
- 7. TIJA JANŽEKOVIČ - LJUTOMER
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
|
- 1. ANAMARIJA JUKICA - DRNIŠ
|
|
- 2. ELA COLARIĆ - IVANEC
|
|
- 3. KLARA BAOTIĆ - Mladost
|
|
- 4. NORA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
|
- 5. TEA KREŠIĆ - RI CROATIA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
|
- 1. DARJA ZORIĆ - Kastav
|
|
- 2. KATARINA RAMIĆ - ZAMET
|
|
- 3. MELISA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
|
- 1. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
|
|
- 2. EMMA ZEJNIĆ - NO KACHI
|
|
- 3. IRRA ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 4. KARLA BAHUN - IVANEC
|
|
- 5. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. MANUELA GRŽAC - TAD RIJEKA
|
|
- 7. MELANI MAGDIĆ - IVANEC
|
|
- 8. NIKA KAPETANOVIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 9. TAMARA BAOTIĆ - Mladost
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
|
- 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 2. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 3. JURI MASON - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 4. LUKA ŠIPIĆ - NO KACHI
|
|
- 5. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
|
|
- 6. MATIJA NASTESKI - TUŠKANAC
|
|
- 7. MATKO HORVAT - NO KACHI
|
|
- 8. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 9. NINO DONADIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 10. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ
|
|
- 11. TARIK ŽIŽAK - ZAMET
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -61 (E2)
|
- 1. DAVID ZORIČIĆ - DRNIŠ
|
|
- 2. IVAN EREIZ - CBS PULA
|
|
- 3. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
|
|
- 4. LUKA STOŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. NARDO VLADIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 7. NICK ŠKOFLANC - LJUTOMER
|
|
- 8. PATRIK MENEGHINI - TSKS
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -68 (E3)
|
- 1. KARLO SELAK - RI CROATIA
|
|
- 2. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
|
|
- 3. LOVRO LENAC - ZAMET
|
|
- 4. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 5. STIPE ORLOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -76 (E4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +76 (E5)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
|
- 1. AURA RAHMANOVIC - NO KACHI
|
|
- 2. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
|
|
- 3. ELA COLARIĆ - IVANEC
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
|
- 1. ANAMARIJA JUKICA - DRNIŠ
|
|
- 2. LAURA RAJNOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
|
- 1. ADRIANA ROSS - Kastav
|
|
- 2. KATARINA ŽIVKOVIĆ - Kastav
|
|
- 3. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. LAURA TRENTIN - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 5. LEJLA KUDIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 6. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 7. LUCIJA TOMIĆ - KK Grobničan
|
|
- 8. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
|
|
- 9. MELANI MAGDIĆ - IVANEC
|
|
- 10. NIKKA MEMIĆ - ZAMET
|
|
- 11. STELLA ĆUK - CHAMPION RIJEKA
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
|
- 1. JURI MASON - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 2. NICOLO SEVEGNANI - ASD WADO KAY KARATE MEZZOCORONA
|
|
- 3. NOA BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 4. TARIK ŽIŽAK - ZAMET
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
|
- 1. DAVID ZORIČIĆ - DRNIŠ
|
|
- 2. DAVIDE ANDRETTA - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 3. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
|
|
- 4. MATTEO SIMIONATO - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 5. PATRIK MENEGHINI - TSKS
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
|
- 1. ALEX BORTOLOTTO - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 2. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 3. FILIP RAMIĆ - ZAMET
|
|
- 4. GIANLUCA RIGHETTO - TSKS
|
|
- 5. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
|
|
- 6. LOVRO LENAC - ZAMET
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
|
- 1. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. RENATO REŠETAR - ZAMET
|
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. MATTEO PERINO - TSKS
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (F6)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
|
- 1. ANAMARIJA JUKICA - DRNIŠ
|
|
- 2. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
|
- 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
|
|
- 2. EMA NADAREVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 3. GABRIELA GOLIĆ - Delta
|
|
- 4. LORENA TOLIĆ - ZAMET
|
|
- 5. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
|
|
- 6. TEA OSTOJIĆ - Kastav
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
|
- 1. LEJLA KUDIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 2. LUCIA BATTAIA - ZAMET
|
|
- 3. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
|
- 1. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. DOMINIK BENČAN - TAD RIJEKA
|
|
- 3. LUKA RAIČEVIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 4. MATEO PERIŠIĆ - DRNIŠ
|
|
- 5. MATTEO PERINO - TSKS
|
|
- 6. RENATO REŠETAR - ZAMET
|
|
- 7. ROKO ŠTIGLIĆ - TAD RIJEKA
|
Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
|
- 1. AIDA DELIĆ - CBS PULA
|
|
- 2. EMA NADAREVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 3. LUCIA BATTAIA - ZAMET
|
|
- 4. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 5. MARTA DULIBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 6. STELLA BAČIĆ - DRNIŠ
|
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
|
- 1. LEONARDO ANTONAZZI - TSKS
|
|
- 2. MATTIA FEDRIGO - TSKS
|
|
- 3. SINISA BROCILOVIC - TSKS
|
|
- 4. SLAVKO MIHALJEVIĆ - DRNIŠ
|
|
- 5. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (G4)
|
- 1. AIDA DELIĆ - CBS PULA
|
|
- 2. EMA NADAREVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 3. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
|
- 4. MARTA DULIBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
|
KATA (123)
Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
|
- 1. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak
|
|
- 2. MILE VLADUŠIĆ - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)
|
- 1. TARIS BEGANOVIĆ - REGENERACIJA
|
Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)
|
- 1. LANA KADUM - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 3. LEONA PEIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 4. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. SARA MEMIĆ - ZAMET
|
|
- 6. TAJA PLOHL - LJUTOMER
|
Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)
|
- 1. CINTYA RADOVAN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. EDA DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 3. SARA MEMIĆ - ZAMET
|
KATA-Mlađi učenici team
|
- 1. KATA TIM REGENERACIJA - REGENERACIJA
|
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
|
- 1. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 2. DUJE KAC - RAB-ENPI
|
|
- 3. FILIP IVANIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 4. JAKOV KOSTANJEVAC - Shitoryu Varaždin
|
|
- 5. JAN ČOLIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 6. LUKA ŠAJBIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 7. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin
|
|
- 8. PAVAO ZEBIĆ - RAB-ENPI
|
Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
|
- 1. ALEXANDER ŽIGO - RAB-ENPI
|
|
- 2. ARMEN DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 3. BELMIN HALILAGIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 4. EMAN PURIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 5. GABRIEL ANĐELIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 6. LUKA IVČE - RAB-ENPI
|
|
- 7. MANUEL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 8. ROKO GROŠETA - ISTRA
|
|
- 9. TARIS BEGANOVIĆ - REGENERACIJA
|
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
|
- 1. ANASTASIA DUMIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 2. DORA RUBINIĆ - ZAMET
|
|
- 3. DOROTEA IVANIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 4. HANNAH VELA RAUTER - LJUTOMER
|
|
- 5. IDA DUJAK - NOVIGRAD
|
|
- 6. JOSIPA MORAS - RAB-ENPI
|
|
- 7. KATE RADOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 8. LEA BAISSERO - NOVIGRAD
|
|
- 9. LEONA ROVAN - Delta
|
|
- 10. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET
|
|
- 11. NINA GRCE - RAB-ENPI
|
|
- 12. NUŠA JANŽEKOVIČ - LJUTOMER
|
|
- 13. VERONIKA BAUER - NOVIGRAD
|
Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
|
- 1. CINTYA RADOVAN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 3. EDA DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 4. EMILI JURCAN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. KATE RADOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 6. LEA DUMIČIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 7. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 8. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET
|
|
- 9. NERA HABAZIN PENDE - RAB-ENPI
|
|
- 10. NINA DUDUKOVIĆ - ZAMET
|
KATA-Mlađe učenice team
|
- 1. EKIPNO MLAĐE UČENICE - ZAMET
|
|
- 2. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. MLAĐE UČENICE EKIPNO (2) - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. NOVIGRAD ML.UČENICE - NOVIGRAD
|
Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)
|
- 1. EMAN PURIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 2. ERIK TOMAŠIĆ - Shitoryu Varaždin
|
|
- 3. JAKOV TOPIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 4. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
|
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
|
- 1. AJDIN SALKIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 2. AMAR ŠABANAGIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 3. ERMIN PAJAZETOVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 4. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 5. MANUEL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 6. MARO RENIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 7. NIKOLA MALIĆ - ZAMET
|
|
- 8. RAUL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 9. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
KATA-Učenice team
|
- 1. EKIPNO MLAĐE UČENICE - ZAMET
|
|
- 2. UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. UČENICE EKIPNO (2) - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)
|
- 1. ALICIA PREINSPERGER - RAB-ENPI
|
|
- 2. IDA POSAVEC - Međimurje
|
|
- 3. NINA DUDUKOVIĆ - ZAMET
|
|
- 4. TARA LESJAK - Međimurje
|
|
- 5. TIJA JANŽEKOVIČ - LJUTOMER
|
Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
|
- 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 2. EMILI JURCAN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. NINA DUDUKOVIĆ - ZAMET
|
|
- 5. PETRA ČABRIJAN - Delta
|
KATA-Ml.kadeti team
Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
|
- 1. AMAR ŠABANAGIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 2. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO - RAB-ENPI
|
|
- 3. ERMIN PAJAZETOVIĆ - REGENERACIJA
|
|
- 4. FRANE ČALUŠIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 5. IAN ŠPELIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 6. LEON PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 7. MARKO ARSIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 8. RAUL VEDRIŠ - Delta
|
|
- 9. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
KATA-Mlađe kadetkinje team
Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
|
- 1. EMA DEBELIĆ - RAB-ENPI
|
|
- 2. EMMA BERTA BOČKOR - BUJE
|
|
- 3. KLARA BALOG - Kondura Sisak
|
|
- 4. LAURA JOZIĆ - ZAMET
|
|
- 5. SARA HRVAĆANIN - ZAMET
|
Kata - Kadeti Open (K15)
|
- 1. ANTONIO MATUŠAN - RAB-ENPI
|
|
- 2. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
|
|
- 3. EDOARDO GRAZIOTTO - SPORT TARGET GERMINAL
|
|
- 4. IAN ŠPELIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 5. TIN ČOLIĆ - RAB-ENPI
|
Kata - Kadetkinje Open (K16)
|
- 1. ANA KATARINA TRAVAŠ - RAB-ENPI
|
|
- 2. EMMA BERTA BOČKOR - BUJE
|
|
- 3. LAURA JOZIĆ - ZAMET
|
|
- 4. TEA KOSTANJEVAC - Shitoryu Varaždin
|
Kata - Juniori Open (K17)
|
- 1. ANTONIO MATUŠAN - RAB-ENPI
|
|
- 2. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
|
|
- 3. PIETRO BINOTTO - SPORT TARGET GERMINAL
|
Kata - Juniorke Open (K18)
|
- 1. ANA KATARINA TRAVAŠ - RAB-ENPI
|
|
- 2. EMMA BERTA BOČKOR - BUJE
|
|
- 3. GIADA PERUZZI - SPORT TARGET GERMINAL
|
Kata - Seniori Open (K19)
|
- 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. DAMIR KRSNIK - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. IGOR LJUBANSKI - Polet
|
Kata - Seniorke Open (K20)
Kata - Veterani Open (K21)
|
- 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. DAMIR KRSNIK - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. IGOR LJUBANSKI - Polet
|
Kata - Veteranke Open (K22)
|
- 1. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
KATA-Ml.učenici team (23)
|
- 1. KATA TIM REGENERACIJA - REGENERACIJA
|
|
- 2. RAB- ENPI 1 - RAB-ENPI
|
KATA-Učenici team
|
- 1. KATA TIM REGENERACIJA - REGENERACIJA
|
|
- 2. UČENICI EKIPNO - Kondura Sisak
|
|
|