Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
51
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
492
0
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
492
0
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
440
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
51
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
492
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
24
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
440
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
145
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
618
0
LUKA GRČIĆ DOLENEC (NEVERA)
437
JURE VICKOV (KK ZANS)
254
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
547
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
492
0
JOSIP ČUBRIĆ (OKIT)
24
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
440
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
145
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
437
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
254
0
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
547
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
440
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
437
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
547
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
583
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
437
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
145
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
547
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
145
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066