Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
UČENICE EKIPNO
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
654
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
17
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
17
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
614
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
17
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
491
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
654
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
233
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
366
0
IVONA ŽABIĆ (1)
689
0
NIKA KRPOTIĆ (PRIMORJ)
614
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
141
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
350
0
IVA GAŠPAR (1)
228
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
490
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
693
0
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
351
0
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
549
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
580
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
17
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
233
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
366
0
IVONA ŽABIĆ (1)
614
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
350
0
IVA GAŠPAR (1)
490
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
549
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
580
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
233
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
614
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
490
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
549
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
233
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
549
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
580
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
351
0
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
490
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
580
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
Medalists
1. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
2. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec