Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FRAN CRNOLATAC
Tigar Sisak
KATA-CCB-6,7-M (K1)
2
2
0
0
0
2.
FRANKO VUJANIĆ BALOG
Kondura Sisak
KATA-CCB-O-M (K3)
1
1
0
0
0
3.
ADRIAN SPLAIT
KK Grobničan
KATA-CCB-O-M (K3)
1
0
0
0
0
4.
ALEKS MITROVIĆ
ISTRA
KATA-CCB-6,7-M (K1)
1
0
0
0
0
5.
PETAR PUŠKARIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-CCB-6,7-M (K1)
1
0
0
0
0
KATA-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SARA MEMIĆ
ZAMET
KATA-CCB-67-Ž (K2), KATA-CCB-O-Ž (K4)
4
4
0
0
0
2.
LANA BARUŠIĆ
Kondura Sisak
KATA-CCB-67-Ž (K2)
2
1
0
0
0
3.
LUCIJA JOZIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-CCB-67-Ž (K2), KATA-CCB-O-Ž (K4)
2
0
0
0
0
4.
LEA PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
KATA-CCB-O-Ž (K4)
1
0
0
0
0
5.
VIKTORIIA TROFIMOVA
FINIDA (POREČ)
KATA-CCB-67-Ž (K2)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARTIN KOKOT
Shitoryu Varaždin
KATA-MUČ-O-M (K7)
3
3
0
0
0
2.
ROKO GROŠETA
ISTRA
KATA-MUČ-89-M (K5)
3
3
0
0
0
3.
ANDREAS GLAVAŠ
Tigar Sisak
KATA-MUČ-M-TEAM
1
1
0
0
0
4.
DAVID MAKAR
Tigar Sisak
KATA-MUČ-89-M (K5)
4
3
0
0
0
5.
FRAN GRBELJA
ZAMET
KATA-MUČ-89-M (K5), KATA-MUČ-O-M (K7)
6
4
0
0
0
6.
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ
ZAMET
KATA-MUČ-89-M (K5), KATA-MUČ-O-M (K7)
5
3
0
0
0
7.
GABRIEL ANĐELIĆ
RAB-ENPI
KATA-MUČ-O-M (K7)
2
1
0
0
0
8.
GABRIEL PETROVIĆ
KK Grobničan
KATA-MUČ-89-M (K5)
2
1
0
0
0
9.
ADRIAN TKALAC
KK Grobničan
KATA-MUČ-89-M (K5)
3
1
0
0
0
10.
VITO JELENIĆ
KK "SENSEI" Pazin
KATA-MUČ-89-M (K5)
3
1
0
0
0
11.
SADIKOVIĆ MUHAMMED
Karate klub Šenčur
KATA-MUČ-89-M (K5), KATA-MUČ-O-M (K7)
3
0
0
0
0
12.
BARTOL PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
KATA-MUČ-O-M (K7)
2
0
0
0
0
13.
MAKSIMILIJAN MITROVIĆ
KK Grobničan
KATA-MUČ-89-M (K5)
2
0
0
0
0
14.
MATEJ TURK
Delta
KATA-MUČ-89-M (K5)
1
0
0
0
0
15.
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE
KK Grobničan
KATA-MUČ-M-TEAM
1
0
0
0
0
16.
TIN GLAVINIĆ
Tigar Sisak
KATA-MUČ-89-M (K5)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MLAĐE UČENICE EKIPNO (1)
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-Ž-TEAM
3
3
0
0
0
2.
MARIJA ŠIMUNOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-Ž (K8)
2
2
0
0
0
3.
KATE RADOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-89-Ž (K6), KATA-MUČ-Ž (K8)
5
4
0
0
0
4.
CINTYA RADOVAN
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
4
3
0
0
0
5.
DORA KERKEZ
Kondura Sisak
KATA-MUČ-Ž (K8)
3
2
0
0
0
6.
DORA RUBINIĆ
ZAMET
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
3
2
0
0
0
7.
LEONA KNEŽEVIĆ
KK SISAK
KATA-MUČ-Ž (K8)
3
2
0
0
0
8.
MINELA MAKAREVIĆ
ZAMET
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
3
2
0
0
0
9.
ADELI SLIVAR
KK "SENSEI" Pazin
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
2
1
0
0
0
10.
LANA FLEKAČ
Tigar Sisak
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
2
1
0
0
0
11.
MIRELA MAKAREVIĆ
ZAMET
KATA-MUČ-Ž (K8)
2
1
0
0
0
12.
MLAĐE UČENICE EKIPNO
Kondura Sisak
KATA-MUČ-Ž-TEAM
2
1
0
0
0
13.
MLAĐE UČENICE EKIPNO
ZAMET
KATA-MUČ-Ž-TEAM
2
1
0
0
0
14.
IDA DUJAK
NOVIGRAD
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
3
1
0
0
0
15.
LEA PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
3
1
0
0
0
16.
MLAĐE UČENICE EKIPNO KATE
KK Grobničan
KATA-MUČ-Ž-TEAM
2
0
0
0
0
17.
MONIKA MILUROVIĆ
KK Grobničan
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
2
0
0
0
0
18.
NIKA VELIČIĆ
KK Grobničan
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
2
0
0
0
0
19.
TAJANA LAKOVIĆ
SHOTOKAN UMAG
KATA-MUČ-Ž (K8)
2
0
0
0
0
20.
LANA BRADARIĆ
NOVIGRAD
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
1
0
0
0
0
21.
LEA DUMIČIĆ
RAB-ENPI
KATA-MUČ-Ž (K8)
1
0
0
0
0
22.
MARTA FUĆAK
KK Grobničan
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
1
0
0
0
0
23.
MLAĐE UČENICE EKIPNO (2)
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-Ž-TEAM
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
RAUL VEDRIŠ
Delta
KATA-UČ-O-M (K11)
3
3
0
0
0
2.
MARTIN KOKOT
Shitoryu Varaždin
KATA-UČ-M (K9)
2
2
0
0
0
3.
NIKOLA MALIĆ
ZAMET
KATA-UČ-O-M (K11)
3
2
0
0
0
4.
ADEM KEKIĆ
KK SISAK
KATA-UČ-M (K9)
2
1
0
0
0
5.
DAVID MAKAR
Tigar Sisak
KATA-UČ-M (K9)
2
1
0
0
0
6.
IVANO TOMIČIĆ
RAB-ENPI
KATA-UČ-O-M (K11)
2
1
0
0
0
7.
MARO RENIĆ
RAB-ENPI
KATA-UČ-O-M (K11)
2
1
0
0
0
8.
ALEXANDER ŽIGO
RAB-ENPI
KATA-UČ-O-M (K11)
3
1
0
0
0
9.
RIAN DUŠAN
KK "SENSEI" Pazin
KATA-UČ-O-M (K11)
2
0
0
0
0
10.
BARTOL PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
KATA-UČ-M (K9)
1
0
0
0
0
11.
IVAN JOVIĆ
Velebit
KATA-UČ-M (K9)
1
0
0
0
0
12.
TIJAN MAČAR
Shotokan Kranj
KATA-UČ-O-M (K11)
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARIJA ŠIMUNOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-UČ-O-Ž (K12)
3
3
0
0
0
2.
LARA PAHIĆ
Tigar Sisak
KATA-UČ-Ž (K10)
2
2
0
0
0
3.
UČENICE EKIPNO (1)
FINIDA (POREČ)
KATA-UČ-Ž-TEAM
2
2
0
0
0
4.
VANJA ŠABIĆ
Tigar Sisak
KATA-UČ-O-Ž (K12)
4
3
0
0
0
5.
DORA KERKEZ
Kondura Sisak
KATA-UČ-O-Ž (K12)
3
2
0
0
0
6.
NELA SMILJANIĆ
Tigar Sisak
KATA-UČ-Ž (K10)
3
2
0
0
0
7.
UČENICE TEAM
Tigar Sisak
KATA-UČ-Ž-TEAM
3
2
0
0
0
8.
LEONA KNEŽEVIĆ
KK SISAK
KATA-UČ-Ž (K10)
2
1
0
0
0
9.
PETRA ČABRIJAN
Delta
KATA-UČ-O-Ž (K12)
2
1
0
0
0
10.
TAJANA LAKOVIĆ
SHOTOKAN UMAG
KATA-UČ-Ž (K10)
2
1
0
0
0
11.
UČENICE EKIPNO
ZAMET
KATA-UČ-Ž-TEAM
2
1
0
0
0
12.
EMILI JURCAN
FINIDA (POREČ)
KATA-UČ-O-Ž (K12)
3
1
0
0
0
13.
REA MLACOVIĆ
RAB-ENPI
KATA-UČ-O-Ž (K12)
3
1
0
0
0
14.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
KATA-UČ-Ž (K10)
2
0
0
0
0
15.
NERA HABAZIN PENDE
RAB-ENPI
KATA-UČ-O-Ž (K12)
2
0
0
0
0
16.
RAB- ENPI 1
RAB-ENPI
KATA-UČ-Ž-TEAM
2
0
0
0
0
17.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
KATA-UČ-O-Ž (K12)
1
0
0
0
0
18.
EMA KEKO
RAB-ENPI
KATA-UČ-O-Ž (K12)
1
0
0
0
0
19.
KATA TIM ŠI
ŠIBENIK
KATA-UČ-Ž-TEAM
1
0
0
0
0
20.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
KATA-UČ-Ž (K10)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TARIK SALKIĆ
REGENERACIJA
KATA-MK-M (K13)
4
4
0
0
0
2.
RAB- ENPI 1
RAB-ENPI
KATA-MKAD-M-TEAM
1
1
0
0
0
3.
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ
SHOTOKAN UMAG
KATA-MK-M (K13)
4
3
0
0
0
4.
RAUL VEDRIŠ
Delta
KATA-MK-M (K13)
4
3
0
0
0
5.
IAN ŠPELIĆ
SHOTOKAN UMAG
KATA-MK-M (K13)
3
2
0
0
0
6.
BRUNO PAŠA
Kondura Sisak
KATA-MK-M (K13)
3
1
0
0
0
7.
LUKA KEKO
RAB-ENPI
KATA-MK-M (K13)
3
1
0
0
0
8.
DAVID TURK
Delta
KATA-MK-M (K13)
2
0
0
0
0
9.
SAVO ABDULAJ
Rajko Crnobrnja- Gligo
KATA-MK-M (K13)
2
0
0
0
0
10.
ANDY TIN PATRK
Delta
KATA-MK-M (K13)
1
0
0
0
0
11.
DEJAN MAČAR
Shotokan Kranj
KATA-MK-M (K13)
1
0
0
0
0
12.
IVAN BULJAN
BUSHIDO
KATA-MK-M (K13)
1
0
0
0
0
13.
MLAĐI KADETI KONDURA
Kondura Sisak
KATA-MKAD-M-TEAM
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PETRA ČABRIJAN
Delta
KATA-MK-Ž (K14)
3
3
0
0
0
2.
MARIJA GRAB
Rajko Crnobrnja- Gligo
KATA-MK-Ž (K14)
4
3
0
0
0
3.
MIKELA JURIČIĆ
KK "SENSEI" Pazin
KATA-MK-Ž (K14)
3
2
0
0
0
4.
SARA HRVAĆANIN
ZAMET
KATA-MK-Ž (K14)
3
2
0
0
0
5.
KLARA BALOG
Kondura Sisak
KATA-MK-Ž (K14)
3
1
0
0
0
6.
VERONIKA VIŠNJIĆ
Velebit
KATA-MK-Ž (K14)
3
1
0
0
0
7.
TONIA ŠKULIĆ
Velebit
KATA-MK-Ž (K14)
2
0
0
0
0
8.
LANA ĐORDIĆ
Shihan
KATA-MK-Ž (K14)
1
0
0
0
0
9.
MIA MIJATOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-MK-Ž (K14)
1
0
0
0
0
10.
TEA BULJAN
BUSHIDO
KATA-MK-Ž (K14)
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TARIK SALKIĆ
REGENERACIJA
KATA-KAD-M (K15)
3
3
0
0
0
2.
ANTONIO MATUŠAN
RAB-ENPI
KATA-KAD-M (K15)
3
2
0
0
0
3.
DORIAN FAFANĐEL
RAB-ENPI
KATA-KAD-M (K15)
3
2
0
0
0
4.
MARIO BOROJEVIĆ
Tempo
KATA-KAD-M (K15)
3
2
0
0
0
5.
ČIMŽAR ALEKS
Karate klub Šenčur
KATA-KAD-M (K15)
2
0
0
0
0
6.
JASMIN ĆATIĆ
NOVIGRAD
KATA-KAD-M (K15)
2
0
0
0
0
7.
IVAN BULJAN
BUSHIDO
KATA-KAD-M (K15)
1
0
0
0
0
8.
MIHAEL ZAHARIJA
KK "SENSEI" Pazin
KATA-KAD-M (K15)
1
0
0
0
0
KATA-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FLAVIA PALIAGA
FINIDA (POREČ)
KATA-KAD-Ž (K16)
3
3
0
0
0
2.
IVA SAMOVOJSKA
FINIDA (POREČ)
KATA-KAD-Ž (K16)
3
2
0
0
0
3.
MIKELA JURIČIĆ
KK "SENSEI" Pazin
KATA-KAD-Ž (K16)
3
2
0
0
0
4.
MIRTA RUSTIA
ZAMET
KATA-KAD-Ž (K16)
2
1
0
0
0
5.
MARIJA CVJETKOVIĆ
Tempo
KATA-KAD-Ž (K16)
3
1
0
0
0
6.
TEA BULJAN
BUSHIDO
KATA-KAD-Ž (K16)
2
0
0
0
0
7.
BRUNA JUSUFHODŽIĆ
Shihan
KATA-KAD-Ž (K16)
1
0
0
0
0
8.
LANA ĐORDIĆ
Shihan
KATA-KAD-Ž (K16)
1
0
0
0
0
KATA-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DAMIR BARJAMOVIĆ
SHOTOKAN UMAG
KATA-JUN-M (K17)
3
3
0
0
0
2.
ANDREAS GLAVAŠ
Tigar Sisak
KATA-JUN-M (K17)
2
1
0
0
0
3.
ANTONIO ORLIĆ
Delta
KATA-JUN-M (K17)
2
1
0
0
0
4.
MARIO BOROJEVIĆ
Tempo
KATA-JUN-M (K17)
2
1
0
0
0
5.
DAVID ZORIČIĆ
ŠIBENIK
KATA-JUN-M (K17)
2
0
0
0
0
6.
MLADEN KNEŽEVIĆ
Rajko Crnobrnja- Gligo
KATA-JUN-M (K17)
1
0
0
0
0
KATA-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FLAVIA PALIAGA
FINIDA (POREČ)
KATA-JUN-Ž (K18)
1
1
0
0
0
2.
UNA KENJALO
Rajko Crnobrnja- Gligo
KATA-JUN-Ž (K18)
2
1
0
0
0
3.
MARIJA CVJETKOVIĆ
Tempo
KATA-JUN-Ž (K18)
1
0
0
0
0
KATA-Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DAMIR BARJAMOVIĆ
SHOTOKAN UMAG
KATA-SEN-M (K19)
4
4
0
0
0
2.
AMIR REŠIDOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-SEN-M (K19)
3
2
0
0
0
3.
ANDREAS GLAVAŠ
Tigar Sisak
KATA-SEN-M (K19)
3
2
0
0
0
4.
DAVID ZORIČIĆ
ŠIBENIK
KATA-SEN-M (K19)
3
2
0
0
0
5.
VITO BALORDA
KRK CROATIA
KATA-SEN-M (K19)
3
1
0
0
0
6.
RUDOLF TIDLAČKA
Tempo
KATA-SEN-M (K19)
2
0
0
0
0
7.
SAŠA OSTOJIĆ
ISTRA
KATA-SEN-M (K19)
2
0
0
0
0
8.
ANTONIO ORLIĆ
Delta
KATA-SEN-M (K19)
1
0
0
0
0
9.
MARKO PALIAGA
FINIDA (POREČ)
KATA-SEN-M (K19)
1
0
0
0
0
KATA-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SANJA IVANČEVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-SEN-Ž (K20)
1
1
0
0
0
2.
URSULA MARIA PAMIĆ
KK "SENSEI" Pazin
KATA-SEN-Ž (K20)
2
1
0
0
0
3.
SARA MALČEC
Virovitica
KATA-SEN-Ž (K20)
1
0
0
0
0
KATA-Veterani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
AMIR REŠIDOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-VET-M (K21)
1
1
0
0
0
2.
MARKO PALIAGA
FINIDA (POREČ)
KATA-VET-M (K21)
2
1
0
0
0
3.
RUDOLF TIDLAČKA
Tempo
KATA-VET-M (K21)
1
0
0
0
0
KATA-Veteranke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TAMARA LUBIANA
NOVIGRAD
KATA-VET-Ž (K22)
1
1
0
0
0
2.
URSULA MARIA PAMIĆ
KK "SENSEI" Pazin
KATA-VET-Ž (K22)
1
0
0
0
0
KATA-Cicibani, KATA-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
3.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
0
2
2
4.
5.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
0
1
0
5.
6.
ISTRA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
6.
KATA-Mlađi učenici, KATA-Mlađe učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
3
1
1
1.
2.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
1
0
2.
3.
ISTRA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
Shitoryu Varaždin
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
2
6
5.
6.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
1
6.
7.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
0
1
0
7.
8.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
8.
9.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
0
1
8.
10.
Delta
0
1.
0
1.
0
0
0
0
10.
11.
Karate klub Šenčur
0
1.
0
1.
0
0
0
0
10.
12.
KK "SENSEI" Pazin
0
1.
0
1.
0
0
0
0
10.
13.
NOVIGRAD
0
1.
0
1.
0
0
0
0
10.
14.
SHOTOKAN UMAG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
10.
KATA-Učenici, KATA-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
2
0
0
1.
2.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
3
1
2.
3.
Delta
0
1.
0
1.
0
1
0
1
3.
4.
Shitoryu Varaždin
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
6.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
7.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
0
2
7.
8.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
8.
9.
SHOTOKAN UMAG
0
1.
0
1.
0
0
0
1
8.
10.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
8.
11.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
1
8.
12.
KK "SENSEI" Pazin
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
13.
Shotokan Kranj
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
KATA-Mlađi kadeti, KATA-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Delta
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
4.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
Rajko Crnobrnja- Gligo
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
6.
SHOTOKAN UMAG
0
1.
0
1.
0
0
0
2
6.
7.
KK "SENSEI" Pazin
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
8.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
9.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
10.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
11.
Shihan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
12.
Shotokan Kranj
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
13.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
0
9.
KATA-Kadeti, KATA-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
4.
KK "SENSEI" Pazin
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
5.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
6.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
7.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
8.
Karate klub Šenčur
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
9.
NOVIGRAD
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
10.
Shihan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
KATA-Juniori, KATA-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
SHOTOKAN UMAG
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
Rajko Crnobrnja- Gligo
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
5.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
2
5.
6.
Delta
0
1.
0
1.
0
0
0
1
6.
7.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
KATA-Seniori, KATA-Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
1
0
1
1.
2.
SHOTOKAN UMAG
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
KK "SENSEI" Pazin
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
5.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
Delta
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
8.
ISTRA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
9.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
10.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
0
7.
KATA-Veterani, KATA-Veteranke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
NOVIGRAD
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
KK "SENSEI" Pazin
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
FINIDA (POREČ)
0
1.
0
1.
0
9
5
4
1.
2.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
3
6
1
2.
3.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
2
3
9
3.
4.
Delta
0
1.
0
1.
0
2
1
2
4.
5.
SHOTOKAN UMAG
0
1.
0
1.
0
2
0
3
5.
6.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
2
0
0
6.
7.
Shitoryu Varaždin
0
1.
0
1.
0
2
0
0
6.
8.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
1
3
3
8.
9.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
1
1
4
9.
10.
ISTRA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
10.
11.
NOVIGRAD
0
1.
0
1.
0
1
0
0
11.
12.
KK "SENSEI" Pazin
0
1.
0
1.
0
0
2
2
12.
13.
KK Grobničan
0
1.
0
1.
0
0
2
0
13.
14.
Rajko Crnobrnja- Gligo
0
1.
0
1.
0
0
2
0
13.
15.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
1
2
15.
16.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
4
16.
17.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
2
17.
18.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
1
18.
19.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
18.
20.
BUSHIDO
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
21.
Karate klub Šenčur
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
22.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
23.
Shihan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.
24.
Shotokan Kranj
0
1.
0
1.
0
0
0
0
20.