Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
LAV
LEPOGLAVA
Mladost
NO KACHI
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PRINC1
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Ml. kadeti -57
Kumite - Ml. kadeti +57
Kata - Ml. učenici (S)
Kata - Ml. učenice (S)
Kata - Kadetkinje
Kumite - Ml. učenice -28
204
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
204
2
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
126
0
NIKI ŠTILINOVIĆ (KKHZG)
101
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
288
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
260
EMA JUKIĆ (VGORICA)
204
1
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
101
2
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
288
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
260
5
EMA JUKIĆ (VGORICA)
101
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
260
2
EMA JUKIĆ (VGORICA)
288
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
Medalists
1. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
2. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
3. NATALI GOLUBIĆ, Mladost
3. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Učenici -46
364
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
340
1
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
319
2
PAVAO CIBAN (JASTREB)
43
1
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
340
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
319
1
PAVAO CIBAN (JASTREB)
Medalists
1. PAVAO CIBAN, JASTREB
2. FILIP NAĐAKOVIĆ, Virovitica
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
3. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Učenici +46
215
MATEJ SUHINA (KGB)
215
4
MATEJ SUHINA (KGB)
223
2
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
86
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
223
3
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
359
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
31
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
215
MATEJ SUHINA (KGB)
230
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
98
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
293
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
93
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
223
2
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
359
2
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
31
1
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
215
1
MATEJ SUHINA (KGB)
230
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
98
9
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
293
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
93
8
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
223
1
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
31
5
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
98
1
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
93
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
31
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
98
2
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
230
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
93
6
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
230
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
Medalists
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. MISLAV PLESIVČAK, Tigar Sisak
3. MATEJ SUHINA, Mladost
3. BRUNO ŠPILEK, OMEGA
Kumite - Ml. kadeti -57
341
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
341
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
341
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
171
6
MORIS TRBULIN (LAV)
349
FILIP CVETKO (KK KIK)
285
LUKA BASAR (KA 1969)
88
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
171
0
MORIS TRBULIN (LAV)
349
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
285
0
LUKA BASAR (KA 1969)
88
0
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
171
2
MORIS TRBULIN (LAV)
88
0
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV
2. LUKA CRNKOVIĆ, KK SISAK
3. FILIP NAĐAKOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Ml. kadeti +57
222
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
222
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
335
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
355
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
277
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
323
DARIO GRUDEN (TEMPO)
222
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
355
1
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
277
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
323
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
355
1
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
277
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
323
DARIO GRUDEN (TEMPO)
Medalists
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. ZORAN ZORIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. DARIO GRUDEN, Tempo
Kata - Ml. učenici (S)
99
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
25
0
MATEO FODER (IVANEC)
137
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
99
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
25
MATEO FODER (IVANEC)
242
VITO KRSNIK (ALFA)
165
TIMUR VALIULIN (PRINC)
137
5
IVAN KUKIĆ (ALFA)
25
0
MATEO FODER (IVANEC)
242
5
VITO KRSNIK (ALFA)
165
0
TIMUR VALIULIN (PRINC)
137
5
IVAN KUKIĆ (ALFA)
242
0
VITO KRSNIK (ALFA)
165
TIMUR VALIULIN (PRINC)
Medalists
1. IVAN KUKIĆ, ALFA
2. VITO KRSNIK, ALFA
3. MATEO FODER, IVANEC
3. TIMUR VALIULIN, PRINC1
Kata - Ml. učenice (S)
161
0
ANTEA VUKOVIĆ (PRINC)
135
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
135
4
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
103
1
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
161
0
ANTEA VUKOVIĆ (PRINC)
248
5
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
79
4
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
346
1
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
100
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
191
0
ESTER HORN (KK NM)
135
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
248
5
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
79
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
191
5
ESTER HORN (KK NM)
248
4
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
191
1
ESTER HORN (KK NM)
79
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
100
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. ESTER HORN, NOVO MESTO
3. ANTONIJA BARIĆ, ALFA
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
Kata - Kadetkinje
82
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
82
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
131
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
239
NIKA TUTIĆ (333CR)
83
0
PETRA RUKAVINA (KKSISAK)
233
5
LEA JENIĆEK (333CR)
97
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
82
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
239
5
NIKA TUTIĆ (333CR)
233
5
LEA JENIĆEK (333CR)
97
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
239
5
NIKA TUTIĆ (333CR)
233
0
LEA JENIĆEK (333CR)
97
5
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
83
0
PETRA RUKAVINA (KKSISAK)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATEA BAŠIĆ, KK SISAK
3. KARLA ROGOVIĆ, Virovitica