Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
LAV
LEPOGLAVA
Mladost
NO KACHI
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PRINC1
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenice (S)
Kata - Ml. učenice (N)
Kata - Učenici (S)
Kata - Učenice (N)
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Učenice (N)
225
5
ANA VUJIĆ (333CR)
119
0
EMANUELA ŠIPURA (BRCKO)
225
0
ANA VUJIĆ (333CR)
351
5
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
225
1
ANA VUJIĆ (333CR)
13
4
LARA PAHIĆ (TIGAR)
119
5
EMANUELA ŠIPURA (BRCKO)
203
0
JERCA TESSARI (KK NM)
301
5
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
207
0
NEJA ŽABČIČ GRABRIJAN (KK NM)
351
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
235
4
LENA BRLETIĆ (333CR)
58
1
DORA KIRIN (TIGAR)
251
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
205
0
RIKA MACEDONI (KK NM)
224
5
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
209
0
ANA MALERIČ (KK NM)
11
KATARINA NOVAKOVIĆ (TIGAR)
13
5
LARA PAHIĆ (TIGAR)
119
0
EMANUELA ŠIPURA (BRCKO)
301
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
351
5
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
235
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
251
5
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
224
5
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
11
0
KATARINA NOVAKOVIĆ (TIGAR)
13
3
LARA PAHIĆ (TIGAR)
351
2
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
251
3
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
224
2
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
13
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
251
5
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
235
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
205
0
RIKA MACEDONI (KK NM)
224
5
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
235
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. MARIJA ČULJAK, SAMOBOR
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK