Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
LAV
LEPOGLAVA
Mladost
NO KACHI
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PRINC1
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici (N)
Kata - Ml. učenice (N)
Kata - Učenici (N)
Kata - Ml. učenici (N)
117
JAKOV GLOGOSKI (BRCKO)
117
0
JAKOV GLOGOSKI (BRCKO)
194
5
PATRIK PRESEČAN (KGB)
194
2
PATRIK PRESEČAN (KGB)
151
3
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
162
0
DAMIR DOLINAR (PRINC)
181
5
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
236
LEON VACKA (333CR)
61
0
DORIJAN KRAKER (TIGAR)
151
5
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
196
VID TOVERNIĆ (KGB)
72
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
153
5
LEON PUZIĆ (TRNJE)
194
PATRIK PRESEČAN (KGB)
3
DAVID MAKAR (TIGAR)
117
JAKOV GLOGOSKI (BRCKO)
55
0
LEO OVANIN (TIGAR)
240
5
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
180
ANDRIJA RAJSKI (KGB)
70
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
152
5
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
77
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
71
0
ANTONIO KASTMILER (TIGAR)
254
5
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
206
GABRIJEL GAJEC (KGB)
8
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
150
DOMINIK MUCIĆ (TRNJE)
181
3
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
236
2
LEON VACKA (333CR)
151
3
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
196
2
VID TOVERNIĆ (KGB)
153
1
LEON PUZIĆ (TRNJE)
194
4
PATRIK PRESEČAN (KGB)
3
5
DAVID MAKAR (TIGAR)
117
0
JAKOV GLOGOSKI (BRCKO)
240
4
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
180
1
ANDRIJA RAJSKI (KGB)
152
3
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
77
2
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
254
5
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
206
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
8
3
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
150
2
DOMINIK MUCIĆ (TRNJE)
181
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
151
5
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
194
1
PATRIK PRESEČAN (KGB)
3
4
DAVID MAKAR (TIGAR)
240
4
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
152
1
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
254
3
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
8
2
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
151
0
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
3
5
DAVID MAKAR (TIGAR)
240
3
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
254
2
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
3
4
DAVID MAKAR (TIGAR)
240
1
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
180
0
ANDRIJA RAJSKI (KGB)
55
5
LEO OVANIN (TIGAR)
152
2
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
55
3
LEO OVANIN (TIGAR)
254
3
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
55
2
LEO OVANIN (TIGAR)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MIHAEL MUCIĆ, TRNJE
3. FRAN JAKLENEC, SAMOBOR