Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -26
Kumite - Ml. učenici -34
Kumite - Ml. učenici -38
Kumite - Ml. učenici +38
Kumite - Ml. učenici -26
124
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
208
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
124
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
264
8
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
84
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
208
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
125
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
326
0
KIMI ŽERJAV (GLOBUS)
276
1
VITO HULINA (VGORICA)
195
0
PATRIK PRESEČAN (KGB)
264
3
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
208
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
125
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
276
3
VITO HULINA (VGORICA)
264
1
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
276
3
VITO HULINA (VGORICA)
125
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
195
0
PATRIK PRESEČAN (KGB)
Osvajači medalja
1. VITO HULINA, VELIKA GORICA
2. EMANUEL DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA
3. GABRIJEL GAJEC, Mladost
3. PATRIK PRESEČAN, Mladost
Kumite - Ml. učenici -34
111
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
362
1
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
198
VID TOVERNIĆ (KGB)
362
2
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
198
3
VID TOVERNIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. VID TOVERNIĆ, Mladost
2. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. ----
Kumite - Ml. učenici -38
294
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
332
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA
2. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. učenici +38
367
1
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
286
1
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
357
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
286
1
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
357
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
Osvajači medalja
1. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
2. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA
3. ----