Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
265
1
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
105
6
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
265
1
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
306
3
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
105
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
274
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
325
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
275
VITO HULINA (VGORICA)
306
4
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
105
1
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
274
1
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
275
1
VITO HULINA (VGORICA)
306
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
275
0
VITO HULINA (VGORICA)
274
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
Osvajači medalja
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. VITO HULINA, VELIKA GORICA
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
3. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici -34
313
EMIL TUTEK (JASTREB)
313
2
EMIL TUTEK (JASTREB)
132
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
338
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
112
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
296
5
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
310
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
313
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
338
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
296
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
310
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
338
1
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
310
2
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
296
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. ANDREJ POZDERAC, JASTREB
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. EMIL TUTEK, JASTREB
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici -38
201
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
295
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
201
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
368
1
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
295
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
108
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
366
SEBASTIJAN JANKOVIĆ (SUSEDGR)
368
9
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
295
1
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
108
5
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
366
0
SEBASTIJAN JANKOVIĆ (SUSEDGR)
368
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
108
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
366
SEBASTIJAN JANKOVIĆ (SUSEDGR)
Osvajači medalja
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA
3. SEBASTIJAN JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
Kumite - Učenici -46
364
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
340
1
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
319
2
PAVAO CIBAN (JASTREB)
43
1
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
340
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
319
1
PAVAO CIBAN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. PAVAO CIBAN, JASTREB
2. FILIP NAĐAKOVIĆ, Virovitica
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
3. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Učenici +46
215
MATEJ SUHINA (KGB)
215
4
MATEJ SUHINA (KGB)
223
2
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
86
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
223
3
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
359
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
31
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
215
MATEJ SUHINA (KGB)
230
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
98
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
293
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
93
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
223
2
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
359
2
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
31
1
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
215
1
MATEJ SUHINA (KGB)
230
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
98
9
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
293
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
93
8
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
223
1
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
31
5
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
98
1
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
93
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
31
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
98
2
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
230
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
93
6
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
230
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. MISLAV PLESIVČAK, Tigar Sisak
3. MATEJ SUHINA, Mladost
3. BRUNO ŠPILEK, OMEGA