Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
LAV
LEPOGLAVA
Mladost
NO KACHI
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PRINC1
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenice -32
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice +44
Kumite - Ml. kadeti +57
Kumite - Ml. učenice -32
220
5
MATEA KORDIĆ (KK CENT)
348
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
Osvajači medalja
1. MATEA KORDIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
2. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice -32
113
3
ANA KARADŽA (GROBNIK)
221
0
MATEA KORDIĆ (KK CENT)
113
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
272
2
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
221
MATEA KORDIĆ (KK CENT)
354
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
261
EMA JUKIĆ (VGORICA)
272
3
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
221
0
MATEA KORDIĆ (KK CENT)
354
3
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
261
2
EMA JUKIĆ (VGORICA)
272
5
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
354
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
261
EMA JUKIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice +44
219
0
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
22
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. EMA FILKOVIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
2. ----
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadeti +57
222
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
222
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
335
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
355
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
277
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
323
DARIO GRUDEN (TEMPO)
222
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
355
1
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
277
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
323
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
355
1
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
277
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
323
DARIO GRUDEN (TEMPO)
Osvajači medalja
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. ZORAN ZORIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. DARIO GRUDEN, Tempo