Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
91
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
91
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
440
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
262
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
368
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
558
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
274
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
364
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
626
0
ROKO GROŠETA (XXX)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
366
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
87
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
262
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
274
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
210
KARLO HALUDEK (KK KIK)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
Osvajači medalja
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak
3. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE