Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
300
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
344
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
457
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
566
0
DEJAN MAČAR (SHKRANJ)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066