Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
145
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
459
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
653
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
145
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
459
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
252
0
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
319
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
251
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
653
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
459
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
319
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
251
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
653
0
MATEJ MILEV (SHKRANJ)
319
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
251
0
OLIVER JOVIĆ (BBIOGRD)
252
0
ŠIME STRPIĆ (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. MATEJ MILEV, Shotokan Kranj
2. ROKO GALAMBOŠ, Metal - Jurdani
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. OLIVER JOVIĆ, "B"Biograd
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
585
JAN CANJAR (KA 1969)
585
0
JAN CANJAR (KA 1969)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
645
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
544
TIN GRUBINA (BSHDOZG)
313
FILIP KOMARAC (METAL)
585
JAN CANJAR (KA 1969)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
51
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
138
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
315
JAKOV PIŠKUR (METAL)
403
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
544
0
TIN GRUBINA (BSHDOZG)
313
0
FILIP KOMARAC (METAL)
585
0
JAN CANJAR (KA 1969)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
138
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
315
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
403
0
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
313
0
FILIP KOMARAC (METAL)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
315
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
313
0
FILIP KOMARAC (METAL)
315
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
403
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
403
0
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. JAKOV PIŠKUR, Metal - Jurdani
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
136
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
136
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
229
0
FANI ČEBUHAR (DELNICE)
588
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
289
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
136
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
321
0
MERI RUBINIĆ (METAL)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
139
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
223
GABI SKITARELIĆ (TAD )
473
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
588
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
136
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
223
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
656
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
2. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
3. ENI DAVIDOVIC, Kastav
3. AJLA BAJRIĆ, NO KACHI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
317
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
529
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
527
0
LANA KADUM (FINIDA)
182
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
317
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
182
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. MEDINA DORIĆ, Metal - Jurdani
2. RAVEN MARIĆ, Delta
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
3. LANA KADUM, FINIDA (POREČ)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
642
0
VIKTOR KUĆAN (ARGORIJ)
184
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
184
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
325
0
KARLO EREŠ (METAL)
600
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
642
0
VIKTOR KUĆAN (ARGORIJ)
96
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
326
0
NOA BRICA (METAL)
236
0
KARLO PAŠKVAN (DELNICE)
657
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
184
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
600
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
657
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
600
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
657
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
96
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
236
0
KARLO PAŠKVAN (DELNICE)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. MARIN VUĐAN, IVANEC
3. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
263
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
263
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
468
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
602
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
314
FILIP KOMARAC (METAL)
44
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
201
0
ANŽE KERMC (KBV )
646
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
620
0
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
572
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
314
0
FILIP KOMARAC (METAL)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
646
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
201
0
ANŽE KERMC (KBV )
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. NOELL ŠIROKI, Virovitica
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
540
0
FILIP PAURIĆ (BSHDOZG)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
540
0
FILIP PAURIĆ (BSHDOZG)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
320
SENAIL BABIĆ (METAL)
196
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
395
NIKO VRANEK (NOKACHI)
622
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
39
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
216
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
350
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
395
0
NIKO VRANEK (NOKACHI)
39
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
628
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
Osvajači medalja
1. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
2. LUKA DANOLIĆ, KK Zanshin Split
3. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. LEON BUTKO, LEPOGLAVA
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
166
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
166
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
291
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
581
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
291
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
404
GRELA TEMAJ (NOKACHI)
189
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
166
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
607
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
312
0
ENI KINKELA (METAL)
392
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
54
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
158
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
291
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
404
0
GRELA TEMAJ (NOKACHI)
189
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
166
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
607
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
392
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
54
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
158
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
291
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
189
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
607
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
54
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
189
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
607
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
392
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
312
0
ENI KINKELA (METAL)
54
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
312
0
ENI KINKELA (METAL)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA