Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici (S)
Kata - Ml. učenice (S)
Kata - Ml. učenice (N)
Kata - Učenici (S)
Kata - Učenici (N)
Kata - Mlađi kadeti (S)
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
Kata - Kadetkinje
Kata - Cicibanke
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
241
0
ELENA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
424
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
123
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
375
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
421
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
311
0
AJDA ŽIVA HORVAT (ČRNO)
118
TIA MEDIĆ (ALFA)
420
0
DORA TREMAC (KK KIK)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
375
0
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
125
EMMA FRESL (SAMOBOR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC
3. ANJA MESAREK, ALFA
3. EMMA FRESL, SAMOBOR
Kata - Ml. učenici (S)
5
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
5
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
129
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
143
0
ROKO SAMAC (KKNG)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
143
0
ROKO SAMAC (KKNG)
Osvajači medalja
1. MATEO FODER, IVANEC
2. MARIN SAMBOL, ALFA
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
Kata - Ml. učenice (S)
163
0
NIKA MIKETIČ (ČRNO)
127
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
440
0
MIA SABOL (GLOBUS)
127
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
232
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
163
0
NIKA MIKETIČ (ČRNO)
296
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
168
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
423
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
152
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
127
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
232
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
296
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
152
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
232
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
296
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
152
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
168
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
Kata - Ml. učenice (N)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
370
0
SARA FUTAČ (TEMPO)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
202
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
215
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
EMMA FRESL (SAMOBOR)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
VINKA KALAC (KK ST)
295
0
NIKA MRKUS (KKSISAK)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
204
0
TEA GUBO (KGB)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
99
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
39
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
198
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
0
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
204
0
TEA GUBO (KGB)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
Osvajači medalja
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. ANJA MESAREK, ALFA
3. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
Kata - Učenici (S)
235
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
235
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
134
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
183
0
MATEO FODER (IVANEC)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
113
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
113
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
Osvajači medalja
1. LOVRO ERAK, Virovitica
2. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. IVAN KUKIĆ, ALFA
Kata - Učenici (N)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
401
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
128
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
18
0
LEO OVANIN (TIGAR)
435
0
IVAN BLAŽEVIĆ (OPATIJA)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
401
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
36
0
FRAN HROMAČEK (BRCKO)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
22
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
438
0
TIN KORENIĆ (OPATIJA)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
422
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
142
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
18
0
LEO OVANIN (TIGAR)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
401
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
22
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
6
DAVID MAKAR (TIGAR)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR
2. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. PATRIK PELD, SAMOBOR
Kata - Mlađi kadeti (S)
160
0
SWEN HORN (ČRNO)
130
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
160
0
SWEN HORN (ČRNO)
130
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
101
DINO HUIĆ (ALFA)
135
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
130
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
101
0
DINO HUIĆ (ALFA)
135
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
101
0
DINO HUIĆ (ALFA)
135
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. DINO HUIĆ, ALFA
2. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. SWEN HORN, ČRNOMELJ
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
210
0
ENA HALUPA (333CR)
212
0
IVA MILDE (333CR)
212
0
IVA MILDE (333CR)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
20
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
216
0
LANA HORVAT (333CR)
107
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
210
0
ENA HALUPA (333CR)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
212
IVA MILDE (333CR)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
LUCIJA VARAT (333CR)
213
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
324
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
107
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
212
0
IVA MILDE (333CR)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
0
LUCIJA VARAT (333CR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
324
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
0
LUCIJA VARAT (333CR)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
Kata - Kadetkinje
226
0
LUCIJA VARAT (333CR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
240
0
SARA BANJEGLAV (HRSOKOS)
237
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
209
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
226
0
LUCIJA VARAT (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
224
LANA HORVAT (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
LUCIJA POSAVEC (333CR)
228
ENA HALUPA (333CR)
301
KRSNIK NIKA (ALFA)
240
0
SARA BANJEGLAV (HRSOKOS)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
301
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
Osvajači medalja
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
2. LANA RAŠIĆ, OMEGA
3. ANJA RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR