Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -30
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -40
Kumite - Ml. kadeti -45
Kumite - Ml. kadetkinje -40
Kata - Učenice (S)
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
Kumite - Ml. učenici -30
399
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
43
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
399
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
48
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
76
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
76
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
76
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
48
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. KARLO HABJANOVIC, KK KTC KRIŽEVCI
3. GABRIEL ŠIMEK, Tigar Sisak
Kumite - Učenici -30
260
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
44
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
260
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
151
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
397
0
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
122
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
151
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
122
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
122
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
151
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. LUKA BLAŽEVIĆ, KK Brckovljani
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. TIN SVINJARIĆ, Bregana
Kumite - Učenici -34
137
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
354
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
326
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
354
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
326
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. NOELL ŠIROKI, Virovitica
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. ----
Kumite - Učenici -42
377
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
377
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
267
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
383
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
383
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
383
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ, Slavonski Brod
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenice -40
345
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
146
0
TINA KOS (BREGANA)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
345
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
40
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
318
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
318
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
318
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
40
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. DORA HAS, Slavonski Brod
2. EMILIJA MUSTAFIĆ, Bregana
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. kadeti -45
442
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
349
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
2. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadetkinje -40
41
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
41
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
358
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
283
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
344
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
55
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
252
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
391
ANA LUJIĆ (0354451)
346
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
283
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
252
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
346
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
346
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
346
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
3. LUCIJA PEROVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TINA KOS, Bregana
Kata - Učenice (S)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
184
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
184
LAURA ERAK (VIROVTC)
172
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
21
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
153
0
ESTER HORN (ČRNO)
16
LARA PAHIĆ (TIGAR)
100
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
DORA HAS (0354451)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
184
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
21
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
16
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
0
DORA HAS (0354451)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
DORA HAS (0354451)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
339
0
DORA HAS (0354451)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ANTONIJA BARIĆ, ALFA
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. DORA HAS, Slavonski Brod
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
210
0
ENA HALUPA (333CR)
212
0
IVA MILDE (333CR)
212
0
IVA MILDE (333CR)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
20
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
216
0
LANA HORVAT (333CR)
107
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
210
0
ENA HALUPA (333CR)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
212
IVA MILDE (333CR)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
LUCIJA VARAT (333CR)
213
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
324
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
107
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
212
0
IVA MILDE (333CR)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
0
LUCIJA VARAT (333CR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
324
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
0
LUCIJA VARAT (333CR)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod