Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -36
Kumite - Ml. kadeti -57
Kumite - Učenici -30
260
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
44
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
260
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
151
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
397
0
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
122
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
151
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
122
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
122
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
151
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. LUKA BLAŽEVIĆ, KK Brckovljani
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. TIN SVINJARIĆ, Bregana
Kumite - Učenici -38
270
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
398
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
337
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
398
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
337
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
Osvajači medalja
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, KK Petrinja
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Učenici -46
208
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
396
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
395
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
396
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
395
0
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC
2. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. FRANKO VALENTIĆ, Mladost
3. ----
Kumite - Učenici +46
321
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
86
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
321
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
86
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
51
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
86
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
51
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
Osvajači medalja
1. MATEJ SUHINA, Mladost
2. TOMA BARBARIĆ, CROHERC
3. KALEB DUGANDŽIĆ, Tigar Sisak
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja
Kumite - Učenice -36
390
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
390
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
334
0
ANJA GNJATOVIĆ (KARATE9)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
428
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
256
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
256
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. kadeti -57
389
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
273
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
387
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
273
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
387
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
3. ----