Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenice -32
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -32
Kumite - Ml. kadeti -41
Kumite - Ml. učenice -32
197
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
179
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
197
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
179
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
78
0
MARIA KYRA BENČIĆ (TIGAR)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
179
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
78
0
MARIA KYRA BENČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
2. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenici -42
377
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
377
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
267
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
383
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
383
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
383
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ, Slavonski Brod
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenice -32
46
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
46
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
65
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
145
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
195
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
195
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
195
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKA ZORKO, Bregana
Kumite - Ml. kadeti -41
381
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
268
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
2. ŠIME ORLOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
3. ----