Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -26
Kumite - Ml. učenici -30
Kumite - Ml. učenice -32
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice +44
Kumite - Ml. kadeti -57
Kumite - Ml. kadetkinje -50
Kumite - Ml. učenici -26
281
0
LUKA PETAK (IVANEC)
264
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
388
ROKO PALAJSA (KA 1969)
281
0
LUKA PETAK (IVANEC)
388
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LUKA PETAK, IVANEC
2. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Ml. učenici -30
399
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
43
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
399
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
48
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
76
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
76
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
76
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
48
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. KARLO HABJANOVIC, KK KTC KRIŽEVCI
3. GABRIEL ŠIMEK, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenice -32
197
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
179
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
197
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
179
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
78
0
MARIA KYRA BENČIĆ (TIGAR)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
179
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
165
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
462
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
246
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
78
0
MARIA KYRA BENČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
2. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenici -42
377
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
377
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
267
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
383
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
383
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
383
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ, Slavonski Brod
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenice +44
277
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
373
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
277
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
147
0
MIA LOVREKOVIĆ (BREGANA)
342
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
385
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
342
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
385
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
385
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
342
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. EMA BENCETIĆ, JASTREB
Kumite - Ml. kadeti -57
389
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
273
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
387
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
273
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
387
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
3. ----
Kumite - Ml. kadetkinje -50
32
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
386
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
33
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
382
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
32
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
382
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Osvajači medalja
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. LARISA LUGOMER, KK KTC KRIŽEVCI