Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. KARATE GROBNIČAN KUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUSHIDO
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
KAPTOL
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SOKOL
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Mladost
NO KACHI
Nova Gradiška
OKIT
OPATIJA
PIROVAC
RAB-ENPI
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite -Dječaci (2009/10) -41
Kumite -Dječaci (2009/10) -50
Kumite -Dječaci (2007/08) -42
Kumite -Dječaci (2007/08) -50
Kumite -Dječaci (2007/08) +66
Kumite -Djevojčice (2007/08) -49
Kumite -Djevojčice (2007/08) -53
Kumite -Djevojčice (2007/08) -57
Kumite -Djevojčice (2007/08) -61
Kumite -Djevojčice (2007/08) +61
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje +54
435
0
KALA FERENČINA (VGORICA)
43
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
435
0
KALA FERENČINA (VGORICA)
450
0
SONJA RAJKO (SKKU)
414
0
EMMA ZEJNIĆ (CHMPRI)
435
0
KALA FERENČINA (VGORICA)
43
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
465
IVONA HORVAT (CHMPRI)
450
0
SONJA RAJKO (SKKU)
516
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
420
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
433
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
274
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
412
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
437
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
517
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
414
0
EMMA ZEJNIĆ (CHMPRI)
43
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
465
0
IVONA HORVAT (CHMPRI)
450
0
SONJA RAJKO (SKKU)
420
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
274
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
412
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
437
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
414
0
EMMA ZEJNIĆ (CHMPRI)
450
0
SONJA RAJKO (SKKU)
274
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
412
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
414
0
EMMA ZEJNIĆ (CHMPRI)
412
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
437
KATJA BRAICA (VGORICA)
274
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
437
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
Medalists
1. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. EMMA ZEJNIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. SONJA RAJKO, SHOTOKAN UMAG
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA