Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. KARATE GROBNIČAN KUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUSHIDO
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
KAPTOL
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SOKOL
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Mladost
NO KACHI
Nova Gradiška
OKIT
OPATIJA
PIROVAC
RAB-ENPI
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite -Dječaci (2013/14) -35
Kumite -Djevojčice (2011/12) -31
Kumite - Kadeti -52
Kata - Dječaci (2013)
Kata - Dječaci (2012)
Kata - Dječaci (2010)
Kata - Dječaci (2009)
Kata - Djevojčice (2012)
Kata - Djevojčice (2011)
Kata - Djevojčice (2010)
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniori
Kata - Juniorke
Kumite -Dječaci (2013/14) -35
190
0
LEON BURNIĆ (KRK CRO)
490
0
LUKA MANDIĆ (ŠI 1066)
160
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
490
0
LUKA MANDIĆ (ŠI 1066)
160
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
Medalists
1. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak
2. LUKA MANDIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LEON BURNIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite -Djevojčice (2011/12) -31
384
0
ENA UDOVIČIĆ (CHMPRI)
382
0
DORA SCHUBERT (CHMPRI)
91
0
IRIJA ČEKO (TAD )
384
0
ENA UDOVIČIĆ (CHMPRI)
382
DORA SCHUBERT (CHMPRI)
163
0
KATJA CINK (KONDURA)
299
0
MAJA ŠKULIĆ (FIGHT)
385
PAOLA JOTANOVIĆ (CHMPRI)
91
0
IRIJA ČEKO (TAD )
382
0
DORA SCHUBERT (CHMPRI)
163
0
KATJA CINK (KONDURA)
385
0
PAOLA JOTANOVIĆ (CHMPRI)
91
0
IRIJA ČEKO (TAD )
163
0
KATJA CINK (KONDURA)
385
0
PAOLA JOTANOVIĆ (CHMPRI)
299
0
MAJA ŠKULIĆ (FIGHT)
Medalists
1. IRIJA ČEKO, TAD RIJEKA
2. KATJA CINK, Kondura Sisak
3. ENA UDOVIČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. PAOLA JOTANOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Kadeti -52
501
DAVID TURK (DELTA)
176
0
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
501
0
DAVID TURK (DELTA)
503
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
59
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
268
IVAN BARIČEVIĆ (BSHDOZG)
501
0
DAVID TURK (DELTA)
503
0
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
59
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
268
0
IVAN BARIČEVIĆ (BSHDOZG)
503
0
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
59
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
268
IVAN BARIČEVIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. RAUL VEDRIŠ, Kastav
3. DAVID TURK, Delta
3. IVAN BARIČEVIĆ, BUSHIDO
Kata - Dječaci (2013)
280
0
JAN CESAR (KAPTOL)
131
0
JAKOV BOSOTIN (OKIT)
161
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
10
0
LOREN PRIBANIĆ (GROBNIK)
280
0
JAN CESAR (KAPTOL)
161
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
Medalists
1. JAN CESAR, KAPTOL
2. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak
3. JAKOV BOSOTIN, OKIT
3. LOREN PRIBANIĆ, KK Grobničan
Kata - Dječaci (2012)
335
0
MATEJ KRULJAC (KGB)
162
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
281
0
JAN CESAR (KAPTOL)
335
0
MATEJ KRULJAC (KGB)
162
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
1
0
BORNA BELAMARIĆ (AT05101)
346
0
IVAN ŠTOS (KGB)
342
VID NJEGOVEC (KGB)
281
0
JAN CESAR (KAPTOL)
162
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
1
0
BORNA BELAMARIĆ (AT05101)
342
0
VID NJEGOVEC (KGB)
281
0
JAN CESAR (KAPTOL)
1
0
BORNA BELAMARIĆ (AT05101)
342
0
VID NJEGOVEC (KGB)
346
0
IVAN ŠTOS (KGB)
Medalists
1. JAN CESAR, KAPTOL
2. BORNA BELAMARIĆ, KK "OSVIT"
3. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak
3. VID NJEGOVEC, Mladost
Kata - Dječaci (2010)
282
IVAN KOJUNDŽIĆ (KAPTOL)
282
0
IVAN KOJUNDŽIĆ (KAPTOL)
358
0
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
295
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
2
0
LOVRE VUČAK (AT05101)
358
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
121
ROKO SAMAC (KKNG)
282
IVAN KOJUNDŽIĆ (KAPTOL)
126
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
284
OZREN PUKLAVEC (KAPTOL)
159
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
4
MATEO NINIĆ (AT05101)
2
0
LOVRE VUČAK (AT05101)
358
0
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
121
0
ROKO SAMAC (KKNG)
282
0
IVAN KOJUNDŽIĆ (KAPTOL)
126
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
284
0
OZREN PUKLAVEC (KAPTOL)
159
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
4
0
MATEO NINIĆ (AT05101)
358
0
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
121
0
ROKO SAMAC (KKNG)
126
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
4
0
MATEO NINIĆ (AT05101)
121
0
ROKO SAMAC (KKNG)
126
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
284
OZREN PUKLAVEC (KAPTOL)
4
0
MATEO NINIĆ (AT05101)
284
0
OZREN PUKLAVEC (KAPTOL)
Medalists
1. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
2. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
3. JURAJ ŠKENBER, ŠIBENIK
3. OZREN PUKLAVEC, KAPTOL
Kata - Dječaci (2009)
175
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
122
0
ROKO SAMAC (KKNG)
147
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
175
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
298
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
122
0
ROKO SAMAC (KKNG)
296
0
JAVOR BACH (FIGHT)
127
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
294
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
287
0
OZREN PUKLAVEC (KAPTOL)
147
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
122
0
ROKO SAMAC (KKNG)
127
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
287
0
OZREN PUKLAVEC (KAPTOL)
147
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
127
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
287
0
OZREN PUKLAVEC (KAPTOL)
296
0
JAVOR BACH (FIGHT)
Medalists
1. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
2. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
3. OZREN PUKLAVEC, KAPTOL
Kata - Djevojčice (2012)
164
0
KATJA CINK (KONDURA)
300
0
MAJA ŠKULIĆ (FIGHT)
125
0
IVANA IVŠIĆ (KKNG)
6
0
MIA NINIĆ (AT05101)
164
0
KATJA CINK (KONDURA)
125
0
IVANA IVŠIĆ (KKNG)
Medalists
1. IVANA IVŠIĆ, Nova Gradiška
2. KATJA CINK, Kondura Sisak
3. MIA NINIĆ, KK "OSVIT"
3. MAJA ŠKULIĆ, Velebit
Kata - Djevojčice (2011)
283
JANA ŠILJEVINAC (KAPTOL)
283
0
JANA ŠILJEVINAC (KAPTOL)
220
0
LENA ŽIŽAK (ZAMET)
128
0
ANA ĆERANIĆ (KKNG)
220
0
LENA ŽIŽAK (ZAMET)
168
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
283
JANA ŠILJEVINAC (KAPTOL)
333
MAJA MARENIĆ (KGB)
9
TERRA PRIBANIĆ (GROBNIK)
165
KATJA CINK (KONDURA)
129
TENA SVALINA (OKIT)
356
SARA VLAHOVIĆ (KGB)
220
0
LENA ŽIŽAK (ZAMET)
168
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
283
0
JANA ŠILJEVINAC (KAPTOL)
333
0
MAJA MARENIĆ (KGB)
9
0
TERRA PRIBANIĆ (GROBNIK)
165
0
KATJA CINK (KONDURA)
129
0
TENA SVALINA (OKIT)
356
0
SARA VLAHOVIĆ (KGB)
220
0
LENA ŽIŽAK (ZAMET)
333
0
MAJA MARENIĆ (KGB)
165
0
KATJA CINK (KONDURA)
129
0
TENA SVALINA (OKIT)
333
0
MAJA MARENIĆ (KGB)
129
0
TENA SVALINA (OKIT)
356
SARA VLAHOVIĆ (KGB)
165
0
KATJA CINK (KONDURA)
356
0
SARA VLAHOVIĆ (KGB)
Medalists
1. TENA SVALINA, OKIT
2. MAJA MARENIĆ, Mladost
3. LENA ŽIŽAK, ZAMET
3. KATJA CINK, Kondura Sisak
Kata - Djevojčice (2010)
248
0
MIA NIKOLIĆ (ZAMET)
285
0
JANA ŠILJEVINAC (KAPTOL)
248
0
MIA NIKOLIĆ (ZAMET)
322
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
323
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
285
0
JANA ŠILJEVINAC (KAPTOL)
457
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
19
0
KLARA FUĆAK (GROBNIK)
7
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
169
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
322
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
285
0
JANA ŠILJEVINAC (KAPTOL)
457
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
169
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
322
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
457
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
169
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
19
0
KLARA FUĆAK (GROBNIK)
Medalists
1. DORA VALENTIĆ, Mladost
2. DORA RUBINIĆ, ZAMET
3. JANA ŠILJEVINAC, KAPTOL
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
Kata - Kadeti
173
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
512
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
Medalists
1. IVANO TOMIČIĆ, RAB-ENPI
2. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. ----
3. ----
Kata - Kadetkinje
357
0
DALILA MEHULIĆ (ŠIBENIK)
321
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
452
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
357
0
DALILA MEHULIĆ (ŠIBENIK)
166
0
KLARA BALOG (KONDURA)
321
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
297
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
344
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
353
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
364
0
ENIA TAMARUT (NOKACHI)
452
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
321
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
344
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
353
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
452
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
344
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
353
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
297
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
Medalists
1. EMMA BERTA BOČKOR, SHOTOKAN UMAG
2. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. EMILI JURCAN, FINIDA (POREČ)
3. TONIA ŠKULIĆ, Velebit
Kata - Juniori
407
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
174
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
Medalists
1. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI
2. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. ----
3. ----
Kata - Juniorke
362
0
BRUNA MARASOVIĆ (ŠIBENIK)
167
0
KLARA BALOG (KONDURA)
362
0
BRUNA MARASOVIĆ (ŠIBENIK)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
167
KLARA BALOG (KONDURA)
349
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
449
ENIA TAMARUT (NOKACHI)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
167
0
KLARA BALOG (KONDURA)
349
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
449
0
ENIA TAMARUT (NOKACHI)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
349
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
449
ENIA TAMARUT (NOKACHI)
Medalists
1. EMMA BERTA BOČKOR, SHOTOKAN UMAG
2. LUCIJA BILIĆ, ŠIBENIK
3. KLARA BALOG, Kondura Sisak
3. ENIA TAMARUT, NO KACHI