Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice - ekipno
Kumite - Učenice -32
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
236
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
582
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
236
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
186
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
210
ANA KARADŽA (GROBNIK)
573
0
ANA LUJIĆ (0354451)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
481
MIA RUDMAN (KRK CRO)
61
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
413
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
236
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
210
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
413
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
687
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
65
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
481
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
201
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
688
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
201
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
Osvajači medalja
1. MIA RUDMAN, KRK CROATIA
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
Kumite - Učenice -36
556
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
556
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
605
LANA BLAGUS (SBSMŽ)
105
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
335
0
KORINA CUPAĆ (TAD )
669
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
556
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
605
0
LANA BLAGUS (SBSMŽ)
105
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
669
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
605
0
LANA BLAGUS (SBSMŽ)
669
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
105
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
Osvajači medalja
1. LANA BLAGUS, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
2. MASA VIDMAR, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Učenice -40
626
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
16
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
624
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
626
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
643
0
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
183
0
TENA FERČEC (NEXE)
551
DORA KRANJČEC (KA 1969)
619
SONJA RAJKO (FINIDA)
506
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
382
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
16
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
624
0
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
626
0
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
183
0
TENA FERČEC (NEXE)
551
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
619
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
506
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
382
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
16
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
626
0
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
619
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
506
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
16
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
506
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
382
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
619
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
382
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
2. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ
3. GLORIA KALŠAN, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA
Kumite - Učenice -44
483
0
KIARA ŠARIĆ (ŠIBENIK)
310
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
477
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
483
0
KIARA ŠARIĆ (ŠIBENIK)
310
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
673
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
188
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
249
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
477
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
310
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
188
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
249
0
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
477
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
249
0
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
188
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
Osvajači medalja
1. MAJA BADANJAK, RIJEKA
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. ZVJEZDANA SAVELJIĆ, KK Nexe
Kumite - Učenice +44
52
VIKTORIJA BALJAK (KRK CRO)
52
0
VIKTORIJA BALJAK (KRK CRO)
418
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
632
0
NIKA BAF (FINIDA)
418
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
206
ELENA MAHNE (GROBNIK)
52
0
VIKTORIJA BALJAK (KRK CRO)
345
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
560
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
86
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
554
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
422
KATICA DUGANDŽIĆ (PORTO)
586
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
370
0
LUCIJA TOMIĆ (GROBNIK)
579
VIOLETA KANAZIR (KASTAV)
418
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
206
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
52
0
VIKTORIJA BALJAK (KRK CRO)
560
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
554
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
422
0
KATICA DUGANDŽIĆ (PORTO)
586
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
579
0
VIOLETA KANAZIR (KASTAV)
418
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
560
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
554
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
586
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
560
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
554
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
422
0
KATICA DUGANDŽIĆ (PORTO)
86
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
586
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
86
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
2. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969
3. VIKTORIJA BALJAK, KRK CROATIA
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
Kumite - Učenice - ekipno
373
0
UČENICE EKIPNO BORBE (GROBNIK)
685
0
SBS MŽ KUMITE EKIPNO (SBSMŽ)
373
0
UČENICE EKIPNO BORBE (GROBNIK)
505
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
685
SBS MŽ KUMITE EKIPNO (SBSMŽ)
589
KK 10. DAN (10.DAN)
565
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
505
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
685
0
SBS MŽ KUMITE EKIPNO (SBSMŽ)
589
0
KK 10. DAN (10.DAN)
565
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
505
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
565
0
KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO (KA 1969)
589
KK 10. DAN (10.DAN)
Osvajači medalja
1. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA
2. KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO, Karlovac 1969
3. UČENICE EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KK 10. DAN, KK 10. DAN