Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniorke -OPEN
Kata - Mlađi učenici
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Mlađe učenice
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Učenici
Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Učenice
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadeti
Kadetkinje
Kata - Juinori
Kata tim - Učenici
Kata tim - Učenice
Kata tim - Mlađi kadeti
Kata tim - Mlađe kadetkinje
Kumite - Mlađi kadeti +57
604
0
MATEO MARTINOVIĆ (OMEGA)
63
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
63
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
563
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
604
0
MATEO MARTINOVIĆ (OMEGA)
693
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
535
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
640
0
MATEJ OPLANIĆ (TINJAN)
546
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
63
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
693
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
535
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
546
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
693
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
535
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
546
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
640
0
MATEJ OPLANIĆ (TINJAN)
Osvajači medalja
1. VIKTOR FAGNJEN, RI CROATIA
2. PETAR BOSANČIĆ, KRK CROATIA
3. MATEO MARTINOVIĆ, OMEGA
3. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969