Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -42
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadetkinje -54
Kata - Mlađi učenici
Kata - Mlađi kadeti
Kata tim - Učenici
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
482
MIA RUDMAN (KRK CRO)
482
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
272
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
482
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
620
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
309
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
272
SARA ASENIČ (POSTOJN)
644
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
507
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
250
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
211
ANA KARADŽA (GROBNIK)
185
MARTA KOLARIĆ (NEXE)
482
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
309
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
272
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
644
0
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
250
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
211
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
185
0
MARTA KOLARIĆ (NEXE)
309
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
272
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
211
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
309
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
250
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
211
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
250
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. SARA ASENIČ, POSTOJNA
3. ELENA BADANJAK, RIJEKA