Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
sumarno po kategoriji
pojedinačno po klubu
sumarno po klubu
KUMITE (276)
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
1. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
2. IVAN MIHOVIL MAGLIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. JURE VEROVIĆ - OKIT
4. LOVRE KURAN - KK SOKOL
5. LOVRE VUČAK - KK "OSVIT"
6. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT
7. PETAR ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
8. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Cicibani +26 (PA3)
1. DUJE ŠUNJIĆ - PORTO TOLERO
2. IVANO ŠIMIČIĆ - KK Zanshin Split
3. KENAN ĆUŠIĆ - KK/Nera/Mostar
4. NIDAL HELAC - KBV GRBAVICA
5. VIKTOR KVESIĆ - Široki Brijeg
Kumite - Cicibanke -26 (PA2)
1. JELENA LAZAREVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
2. NALA ŠIŠKOV - KK Zanshin Split
Kumite - Cicibanke +26 (PA4)
1. GABRIJELA BURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LORETA KARAČIĆ - KK Zanshin Split
3. NATALI BAJAN - OKIT
4. NEJLA HELAC - KBV GRBAVICA
5. VOLAREVIĆ EVA - KK Knez Domagoj Metković
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
1. BORNA KASALO - KK SOKOL
2. BRUNO NIŽIĆ - KK Knez Domagoj Metković
3. DEAN KNEŽIĆ - KK Knez Domagoj Metković
4. DUJE TOPIĆ - DALMACIJA
5. NIDAL HELAC - KBV GRBAVICA
6. TONI SVIRČIĆ - ŠIBENIK
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
1. ANTE RADOŠ - KK Zanshin Split
2. DAVID SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. JURE KARAMATIĆ - PORTO TOLERO
4. MIHAEL HRKAĆ - Široki Brijeg
5. TINO TORIĆ - Zvonimir Zadar
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
1. IVANO BEADER - DALMACIJA
2. MATEJ KLJUSURIĆ - KK Knez Domagoj Metković
3. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
4. NIKO BEBIĆ - PORTO TOLERO
5. NIKO MARJANOVIĆ - OKIT
6. SLAVEN MILOŠEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
1. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
2. GAL GRGAS-TUCILO - KK "OSVIT"
3. JURE ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
4. LOVRE DRAŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
5. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
1. DUJE STANČIĆ - KK "OSVIT"
2. DUJE ŽDERIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
3. JOSIP ČUBRIĆ - OKIT
4. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
5. VALENTINO SLIŠKOVIĆ - Široki Brijeg
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTONIJA KNEZOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ANJA ŠKORIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
4. ELA ADŽAGA - OKIT
5. ERIKA VASILJ - KK Knez Domagoj Metković
6. FRANKA MIĆIN - OKIT
7. MARICA BOŠNJAK - KK SOKOL
8. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN
9. TEODORA ANTIĆ - KK "OSVIT"
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
1. IVA GLUIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVA MARIĆ - Široki Brijeg
3. MARČELINA KUVAČIĆ - KK Zanshin Split
4. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
5. MIA PAŠKALJ - KNIN
6. NEJLA HELAC - KBV GRBAVICA
7. PAULINA ŽULJIĆ - DALMACIJA
8. PETRA LOVRIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
9. ZARA PERIŠA - ŠIBENIK
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
1. ANDREA RENJE - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
3. MARIJA IVANKOVIĆ - Široki Brijeg
4. MARTA MIKELIĆ - KK SOKOL
5. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
6. TARA JUKIĆ - OKIT
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
Kumite - Učenici -30 (C1)
1. DAVID SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. DENIS TOSUNI - KK SOKOL
3. JOSIP ĆERLEK - KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Učenici -34 (C2)
1. ANDRIJA MRĐEN - "B"Biograd
2. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
3. MIHAEL EBERHART - KNIN
4. NOA BAJAN - OKIT
5. TOMO SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Učenici -38 (C3)
1. ANTE ZOVKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
3. IVAN BEBIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
4. IVAN TARLE - DALMACIJA
5. JAKOV NALETILIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
6. MISLAV ČOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
7. NIKOLA VUKMAN - OKIT
8. NINO VOLAREVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
9. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenici -42 (C4)
1. DANE JURIČIĆ - CROHERC
2. MARKO ŠIMURINA - Zvonimir Zadar
3. MATE SLADOLJEV - OKIT
4. MIHAEL MILIČEVIĆ - CROHERC
5. STIPE VLASTELICA - KK SOKOL
Kumite - Učenici -46 (C5)
1. DARIO TURK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
3. IVAN DEAK - KK Zanshin Split
4. MATEJ ZELJKO - Široki Brijeg
5. ŠIME ORLOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
6. TONI GULAM - OKIT
Kumite - Učenici +46 (C6)
1. ANTE LEONTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
2. ANTE MIŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
3. BRUNO MIJATOVIĆ - DRNIŠ
4. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
5. MARINO BONAČIĆ - DALMACIJA
6. TOMO KOLOBARIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Učenice -32 (D1)
1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
2. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANJA POKRAJAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
4. EMA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
5. IVANA ČAMBER - KK Posušje
6. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) - KK Knez Domagoj Metković
7. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
8. MARIJA MIKULIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Kumite - Učenice -36 (D2)
1. JASMINA MEVIĆ - "B"Biograd
2. KARMEN ŠURIJA - OKIT
3. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
4. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
5. LANA MACURA - KK Zanshin Split
6. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
7. LAURA BEBIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
8. LAURA ŠAROLIĆ - DALMACIJA
9. LAURA ZELENIKA - Hercegovina-Zagreb
10. LUANA BOŽAC - OKIT
11. MARIJA MARIĆ - KK Posušje
12. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
13. NORA JUKIĆ - OKIT
14. TAMARA ČURČIĆ - KK Zanshin Split
Kumite - Učenice -40 (D3)
1. ANA GALIĆ - CROHERC
2. ANTONIA JURLIN - DALMACIJA
3. EMMA BUHOVAC - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
4. HANNA VOLAREVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
5. IVA GAŠPAR - KNIN
6. JOSIPA CIGIĆ - ŠIBENIK
7. KATJA JERKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
8. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
Kumite - Učenice -44 (D4)
1. ELENA MARIĆ - Široki Brijeg
2. EMA MATIĆ - ŠIBENIK
3. LUCIJA PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković
Kumite - Učenice +44 (D5)
1. DORA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
2. EMA BOJČIĆ - KK/Nera/Mostar
3. EVA ŽUANIĆ - KK SOKOL
4. JOVANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
1. ANTE ZOVKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LUKA DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
4. NIKOLA MIKULIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
5. TOMO SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
1. MIHAEL EBERHART - KNIN
2. MILAN MIKULIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
1. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
2. JAKOV MRĐEN - "B"Biograd
3. MATEJ SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
1. IVAN KONFORTA - KNIN
2. MATEO OŽEGOVIĆ - DRNIŠ
3. SILVIO KAVELJ - PORTO TOLERO
4. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
1. ANTONIO DAVID MARKIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. BAKIR GOLOŠ - KK/Nera/Mostar
3. BORIS VICULIN JURIĆ - KK SOKOL
4. BRUNO ŠUTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
5. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
6. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
7. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
1. LUKA VIDOJEVIĆ - PORTO TOLERO
2. ROKO GRADAC - PORTO TOLERO
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
1. ADAM ILIĆ - TIGAR KNIN
2. DOMAGOJ SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. DUJE THEO SAVIĆ - OKIT
4. LEON BUHIĆ - OKIT
5. LUKA RADIĆ - PORTO TOLERO
6. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ - KK SOKOL
7. SEMIN BOJČIĆ - KK/Nera/Mostar
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
1. BARBARA KOLOBARIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
3. BRUNA BARANIĆ - ŠIBENIK
4. IRINA MIJAČ - KK JADRAN
5. KATJA JERKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
6. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
7. NIKA BEŠLIJA - DALMACIJA
8. TONKA BERIŠA - KK JADRAN
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
1. KARLA PEZIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
2. LARA BAČIĆ - DRNIŠ
3. MARIJA TUCAKOVIĆ - KNIN
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
1. ANAMARIJA JUKICA - DRNIŠ
2. IVA LASIĆ - Hercegovina-Zagreb
3. IVANA RADOŠ - KK Zanshin Split
4. LAURA RADIĆ - Brač
5. MAJA JOVIĆ - KK SOKOL
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
1. LAURA ĆULUM - KARATE KLUB METKOVIĆ
2. MARTA KERUM - KK Galeb
3. PETRA MILIČEVIĆ - KNIN
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
1. ANA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
2. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
3. GITA PELICARIĆ - "B"Biograd
4. ILDA LULIĆ - KK/Nera/Mostar
5. ISKRA BRČIĆ-IGIĆ - "B"Biograd
6. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
7. LANA LOZOVINA - DALMACIJA
8. LUCIJA UTOVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
9. NINA ELPEZA - DALMACIJA
10. PAULA PAVIĆ - KK SOKOL
11. ZORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
Kumite - Kadeti -52 (G1)
1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
3. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd
4. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadeti -57 (G2)
1. IVAN MATIJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
2. NARDO VLADIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadeti -63 (G3)
1. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
2. LUKA STOŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadeti -70 (G4)
1. ANTE KRSTIČEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
2. FRANO DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
3. PETAR GAVRANOVIĆ - KK JADRAN
4. TONĆI GRUBŠIĆ - KK JADRAN
Kumite - Kadeti +70 (G5)
1. ANTE IVAKOVIC - DALMACIJA
2. IVICA GRUBIŠIĆ - DALMACIJA
Kumite - Kadetkinje -47 (H1)
1. MILANA VUKMIROVIĆ - TIGAR KNIN
2. PETRA KLJUSURIĆ - KK Knez Domagoj Metković
3. RUŽICA HRKAĆ - Hercegovina-Zagreb
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
1. ANA REŠETAR - PORTO TOLERO
2. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
3. ANAMARIJA JUKICA - DRNIŠ
4. ANTEA GLAVAŠ - Brač
5. IVA VUČIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
6. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - DALMACIJA
7. LAURA ĆULUM - KARATE KLUB METKOVIĆ
8. LAURA KLEPICA - TIGAR KNIN
9. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
1. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
2. ANDREA BILAVER - "Forum"
3. DOMINA BABIĆ - KK JADRAN
4. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
5. KLARA IVANKOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
6. LANA LOZOVINA - DALMACIJA
7. LINA ŠUTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
8. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
9. MATEA BEBIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
10. SARA ĐUKIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
11. TINA GRKOVIĆ - DALMACIJA
12. ZORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
Kumite - Juniori -55 (J1)
1. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd
Kumite - Juniori -61 (J2)
1. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
2. IMRAN POZDER - KBV GRBAVICA
Kumite - Juniori -68 (J3)
Kumite - Juniori -76 (J4)
1. PETAR BOROVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
2. ROKO MARČINA - Velebit
Kumite - Juniori +76 (J5)
1. SANDRO KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
Kumite - Juniorke -48 (L1)
1. MILANA VUKMIROVIĆ - TIGAR KNIN
Kumite - Juniorke -53 (L2)
1. ANAMARIA SKOKO - Hercegovina-Zagreb
2. IVA VUČIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
3. LAURA KLEPICA - TIGAR KNIN
4. MIA KITAROVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
5. NIKOLINA SOLDO - Široki Brijeg
6. PETRA ZELJKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Juniorke -59 (L3)
1. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MARIJETA LUKŠIĆ - "B"Biograd
Kumite - Juniorke +59 (L4)
1. DOMINA PAVLOVIĆ - KK JADRAN
2. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
3. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
4. MARIJA KORDUŠIĆ - Hercegovina-Zagreb
5. STEFANI KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
Kumite - Mlađi seniori -60 (MS1)
Kumite - Mlađi seniori -67 (MS3)
1. IMRAN POZDER - KBV GRBAVICA
2. MATEO PERIŠIĆ - DRNIŠ
Kumite - Mlađi seniori -75 (MS5)
Kumite - Mlađi seniori -84 (MS7)
Kumite - Mlađi seniori +84 (MS9)
Kumite - Mlađe seniorke -50 (MS2)
Kumite - Mlađe seniorke -55 (MS4)
Kumite - Mlađe seniorke -61 (MS6)
1. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. PETRA ČATLAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađe seniorke -68 (MS8)
1. MARTA DULIBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. PETRA MITROVIĆ - "B"Biograd
Kumite - Mlađe seniorke +68 (MS10)
1. STEFANI KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
Kumite - Seniori -60 (S1)
Kumite - Seniori -67 (S2)
Kumite - Seniori -75 (S3)
Kumite - Seniori -84 (S4)
Kumite - Seniori +84(S5)
Kumite - Seniori -Open (SO1)
1. MATEO PERIŠIĆ - DRNIŠ
Kumite - Seniorke -50 (S6)
Kumite - Seniorke -55 (S7)
1. MIA KITAROVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Seniorke -61 (S8)
1. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Seniorke -68 (S9)
1. MARTA DULIBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. PETRA MITROVIĆ - "B"Biograd
Kumite - Seniorke +68 (S10)
1. ANTONIA RUPIĆ - KK SOKOL
Kumite - Seniorke -Open (SO2)
1. ANTONIA RUPIĆ - KK SOKOL
2. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. PETRA ČATLAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Veterani Open (V01)
Kumite - Veteranke Open (V02)
KATA (122)
Kata - Cicibani (K1)
1. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
2. KENAN ĆUŠIĆ - KK/Nera/Mostar
3. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
4. PETAR ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
5. STIPAN PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
1. DENI VLAHOVIĆ - KK SOKOL
2. DOMINIK BORZIĆ - KK SOKOL
3. DUJE NANJARA - KK Galeb
4. FRAN ŠIMIĆ - KK SOKOL
5. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
6. JAKOV TREVIŽAN - KK Galeb
7. LUKA VISKOVIĆ - KK SOKOL
8. RAFAEL BORZIĆ - KK SOKOL
9. ROKO MARINIĆ - KK Galeb
Kata - Cicibani 6,7 OPEN (P3)
Kata - Cicibanke (K2)
1. LUCIJA ČVELJO - KK SOKOL
2. MARTA BJELICA - Kakato
3. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
1. GABRIJELA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
2. GEA JURIŠIĆ - PORTO TOLERO
3. MARIJA MARINOVIĆ - PORTO TOLERO
4. MARTA BJELICA - Kakato
5. PETRA IVANKOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
6. TONKA SIMIC - DALMACIJA-CEMENT
Kata - Cicibanke 6,7 OPEN (P4)
Kata - Mlađi učenici (K3)
1. ANTONIO MIKULIĆ - Kakato
2. DALI MACANOVIĆ - Kakato
3. LOVRE DRAŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
4. MATEJ KLJUSURIĆ - KK Knez Domagoj Metković
5. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P5)
1. ANDRIJA GALIĆ - KK Posušje
2. ERIK BLAGOJEVIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
3. GABRIJEL BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
4. JURE MARASOVIĆ - Velebit
5. LUKA MARINIĆ - KK Galeb
6. ROKO BAKOTA - KK Galeb
Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P7)
1. ANDRIJA MIŠE - KK SOKOL
2. ANTONIO JUKIĆ - KK Posušje
3. ANTONIO MIKULIĆ - Kakato
4. DALI MACANOVIĆ - Kakato
5. DINO ANTIĆ - DALMACIJA-CEMENT
6. IVAN ĆOSIĆ - KK SOKOL
7. IVAN KAJIC - DALMACIJA-CEMENT
8. JOSIP BORZIĆ - KK SOKOL
9. KARLO KONTAK - KK SOKOL
10. LOVRE RADIĆ - KK SOKOL
11. NIKO VICKOV - KK SOKOL
12. ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA - KK SOKOL
Kata - Ml. učenici Open (P09)
Kata - Mlađe učenice (K4)
1. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
2. ENA VITKOVIĆ - KK SOKOL
3. JELENA LAZAREVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
4. KLARA PLAZIBAT - KK SOKOL
5. MARTINA BUBIĆ - KK Galeb
6. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P6)
1. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
2. EMA LASTRE - DALMACIJA-CEMENT
3. JOSIPA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
4. LARA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
5. LENA BATINIĆ - KK SOKOL
6. MARINA BUBIĆ - KK Galeb
7. PETRA DIVIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P8)
1. ANA MARINOV - KK Galeb
2. ANTEA KNEZOVIĆ - KK Galeb
3. BRUNA GALIĆ - PORTO TOLERO
4. MARIJETA ROGOŠIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
5. MARTA MIKELIĆ - KK SOKOL
6. MAŠA ANUŠIĆ - KK Galeb
7. PETRA KRAPIĆ - Velebit
8. ZOFIJA ETEROVIĆ - Brač
Kata - Ml. učenice Open (P10)
1. LANA MIHALJ - KK Posušje
2. MATEA ČAMBER - KK Posušje
3. TARA ČELAR - ŠIBENIK
4. ZARA PERIŠA - ŠIBENIK
Kata - Učenici (K5)
1. ANTE MIŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
2. LUKAS BAČIĆ - KK Galeb
3. MARKO ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P11)
1. JURAJ ŠKEMBER - ŠIBENIK
2. LEON BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
3. LUKA MAMIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P13)
1. ROKO ŽARKO - KK SOKOL
2. STJEPAN ZARO - Brač
Kata - Učenici Open (P15)
1. TONI SVIRČIĆ - ŠIBENIK
Kata - Učenice (K6)
1. ALEKSANDRA VUKANOVIĆ - Kakato
2. ANA PENTEK - ŠIBENIK
3. BARBARA GREGIĆ - Brač
4. EMA BOJČIĆ - KK/Nera/Mostar
5. NEA MATIČEVIĆ - Kakato
6. NIKOLETA POPOVIĆ - Kakato
7. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato
Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P12)
1. ANTEA VIDOVIĆ - Karate Dojo Brač
2. ANTONIJA BURAZER - ŠIBENIK
3. KARMEN KRALJEVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
4. LARA PROTRKA - ŠIBENIK
5. LEA REZO - KK Posušje
6. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P14)
1. ALEKSANDRA VUKANOVIĆ - Kakato
2. LEA ŠOLIĆ - KK Galeb
3. LUCIJA KUZMANIĆ - KK Galeb
4. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
5. NEA MATIČEVIĆ - Kakato
6. NIKOLETA POPOVIĆ - Kakato
7. NIKOLINA ETEROVIĆ - Brač
8. PETRA KOZLICA - KK SOKOL
9. ROZA ŠPACAL - Brač
10. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato
Kata - Učenice Open (P16)
1. IVANA ČAMBER - KK Posušje
2. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
3. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
Kata - Mlađi kadeti (K7)
1. LUKAS BAČIĆ - KK Galeb
2. RUDI ŠAKIĆ - KK SOKOL
Kata - Ml. kadeti - 9-8 Kyu (P17)
Kata - Ml. kadeti - 7-5 Kyu (P19)
1. TONI PUČO - Brač
Kata - Ml. kadeti Open (P21)
1. JURE GOIĆ - Brač
2. LUKA KAZALICKI - Brač
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
1. EMANA KAMINIĆ - KK/Nera/Mostar
2. ILDA LULIĆ - KK/Nera/Mostar
3. MIHAELA BEŠLIĆ - KK Galeb
4. TONKA BERIŠA - KK JADRAN
Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P18)
1. CVITA BURAZER - ŠIBENIK
2. KATARINA SUSMELJ - DALMACIJA-CEMENT
3. MARTA SIMIC - DALMACIJA-CEMENT
Kata - Ml. kadetkinje - 7-5 Kyu (P20)
Kata - Ml. kadetkinje Open (P22)
1. CVITA BURAZER - ŠIBENIK
Kata - Kadeti (K9)
1. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
Kata - Kadetkinje (K10)
Kata - Juniori (K11)
1. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
Kata - Juniorke (K12)
Kata - Ml. seniori (K13)
Kata - Ml. seniorke (K14)
Kata - Seniori (K15)
Kata - Seniorke (K16)
1. ARNELA OVČINA - Kakato
Kata - Veterani (K17)
Kata - Veteranke (K18)
KATA TIM (8)
Kata tim - Ml. učenici (K19)
1. KARATE KLUB SOKOL - KK SOKOL
Kata tim - Ml. učenice (K20)
1. KARATE KLUB SOKOL - KK SOKOL
2. KATA TEAM (Ž) - Brač
Kata tim - Učenici (K21)
1. KARATE KLUB SOKOL - KK SOKOL
Kata tim - Učenice (K22)
1. KAKATO- DUBROVNIK KATE-UČENICE - Kakato
2. KARATE KLUB SOKOL - KK SOKOL
3. KATA TIM ŠI - ŠIBENIK
Kata tim - Ml. kadeti (K23)
Kata tim - Ml. kadetkinje (K24)
1. K K KNEZ DOMAGOJ METKOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
Kata tim - Kadeti (K25)
Kata tim - Kadetkinje (K26)
Kata tim - Juniori (K27)
Kata tim - Juniorke (K28)
Kata tim - Ml. seniori (K29)
Kata tim - Ml. seniorke (K30)
Kata tim - Seniori (K31)
Kata tim - Seniorke (K32)
Kata tim - Veterani (K33)
Kata tim - Veteranke (K34)
KATA DISABLED COMPETITORS (2)
Osobe u inv. kolicima (muški) (N1)
Slabovidni i slijepi (muški) (N3)
Osobe s intelektualnim poteškoćama (muški) (N5)
1. IVE ETEROVIĆ - Karate Dojo Brač
Osobe u inv. kolicima (žene) (N2)
Slabovidni i slijepi (žene) (N4)
Osobe s intelektualnim poteškoćama (žene) (N6)
1. BRUNA KRSTULOVIĆ - KK SOKOL