Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
DALMATINSKA KARATE LIGA - 1. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Učenice -36 (D2)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Učenice -32 (D1)
78
0
KARLA PERIŠA (ŠI 1066)
372
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
346
LARA PEHAR (ZRINSKI)
75
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
87
IVANA SUTON (PORTO)
138
CVITA PROTEGA (ŠI 1066)
515
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
228
FRANKA STEGIĆ (ŠI 1066)
410
SARA MAREVIĆ (METKOVI)
372
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
346
0
LARA PEHAR (ZRINSKI)
75
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
87
0
IVANA SUTON (PORTO)
138
0
CVITA PROTEGA (ŠI 1066)
515
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
228
0
FRANKA STEGIĆ (ŠI 1066)
410
0
SARA MAREVIĆ (METKOVI)
372
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
87
0
IVANA SUTON (PORTO)
515
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
410
0
SARA MAREVIĆ (METKOVI)
372
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
515
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
Osvajači medalja
1. MARTA ĆERLEK, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. TEODORA ANTIĆ, KK "OSVIT"
3. IVANA SUTON, PORTO TOLERO
3. SARA MAREVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Učenice -36 (D2)
439
0
NIKOLINA TVRDE (DAL)
320
0
ANICA MATKOVIĆ (KK SOKO)
624
0
MARTA PRSKALO (CROHEC)
405
0
BRUNA GUJINOVIĆ (METKOVI)
630
0
EVA KRASIĆ (CROHEC)
533
0
MATEA ČAGALJ (OBI KAŠ)
79
MATIJA JURKOVIĆ (ŠI 1066)
440
0
DORIS KLEPO (DAL)
543
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
212
NIKA MAKARIN (ŠI 1066)
626
0
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
397
0
NORA KURAN (METKOVI)
67
ŽANA GONČIN (ŠI 1066)
320
0
ANICA MATKOVIĆ (KK SOKO)
624
0
MARTA PRSKALO (CROHEC)
630
0
EVA KRASIĆ (CROHEC)
79
0
MATIJA JURKOVIĆ (ŠI 1066)
543
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
212
0
NIKA MAKARIN (ŠI 1066)
626
0
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
67
0
ŽANA GONČIN (ŠI 1066)
624
0
MARTA PRSKALO (CROHEC)
630
0
EVA KRASIĆ (CROHEC)
543
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
626
0
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
630
0
EVA KRASIĆ (CROHEC)
626
0
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. IVANA JURIČIĆ, CROHERC
2. EVA KRASIĆ, CROHERC
3. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL
3. MARTA PRSKALO, CROHERC
Kumite - Učenice -40 (D3)
71
0
TEREZA RAKIĆ (ŠI 1066)
438
0
ALANI ODAK (DAL)
86
GEA JURIŠIĆ (PORTO)
226
0
TARA VUDRAG (ŠI 1066)
403
0
ELA BEZER (METKOVI)
92
NORA BARBIR (PORTO)
73
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
376
0
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
200
ANA PACAJ (PORTO)
198
0
SARA RAK (ŠI 1066)
629
0
ELENA RAIČ (CROHEC)
40
BRUNA GALIĆ (PORTO)
438
0
ALANI ODAK (DAL)
86
0
GEA JURIŠIĆ (PORTO)
226
0
TARA VUDRAG (ŠI 1066)
92
0
NORA BARBIR (PORTO)
73
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
200
0
ANA PACAJ (PORTO)
629
0
ELENA RAIČ (CROHEC)
40
0
BRUNA GALIĆ (PORTO)
86
0
GEA JURIŠIĆ (PORTO)
226
0
TARA VUDRAG (ŠI 1066)
73
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
629
0
ELENA RAIČ (CROHEC)
226
0
TARA VUDRAG (ŠI 1066)
73
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TARA VUDRAG, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELENA RAIČ, CROHERC
3. GEA JURIŠIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Učenice -44 (D4)
395
0
MILA VEKIĆ (METKOVI)
598
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
254
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
253
0
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
189
0
ELA UJDUR (PORTO)
32
MARTA BJELICA (KAKATO)
390
0
MATEA VUKADINOVIĆ (METKOVI)
526
0
PETRA KALAJŽIĆ (PORTO)
496
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
255
LUCIJA LOJIĆ (DRNIS)
599
GABRIJELA GRUBELIĆ (OKIT)
598
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
254
0
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
189
0
ELA UJDUR (PORTO)
32
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
390
0
MATEA VUKADINOVIĆ (METKOVI)
496
0
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
255
0
LUCIJA LOJIĆ (DRNIS)
599
0
GABRIJELA GRUBELIĆ (OKIT)
598
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
32
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
496
0
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
599
0
GABRIJELA GRUBELIĆ (OKIT)
598
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
599
0
GABRIJELA GRUBELIĆ (OKIT)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA GRUBELIĆ, OKIT
2. ELIN IANACHI ĆOPIČ, OKIT
3. PAOLA RANČIĆ, OBI Kaštela
3. MARTA BJELICA, Kakato
Kumite - Učenice +44 (D5)
257
0
MARIJA BARAN (DRNIS)
360
0
EMA BODLOVIĆ (KK ZANS)
72
0
MARTA BOGUT (ŠI 1066)
190
0
NIKA KNEŽEVIĆ (PORTO)
447
0
HEYIZHEN ZHAO (DAL)
90
0
MARIJA MARINOVIĆ (PORTO)
82
CVITA TABULA (ŠI 1066)
246
0
ANTEA MILJAK (DRNIS)
652
0
ANTEA SUŠAC (CROHEC)
76
0
LANA DURBIĆ (ŠI 1066)
366
0
ANTONIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
478
0
NALA ŠIŠKOV (DAL)
84
0
DORA RAKUŠIĆ (PORTO)
416
KJARA VUKUŠIĆ KOSANOVIČ (ŠI 1066)
257
0
MARIJA BARAN (DRNIS)
72
0
MARTA BOGUT (ŠI 1066)
90
0
MARIJA MARINOVIĆ (PORTO)
82
0
CVITA TABULA (ŠI 1066)
652
0
ANTEA SUŠAC (CROHEC)
366
0
ANTONIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
478
0
NALA ŠIŠKOV (DAL)
416
0
KJARA VUKUŠIĆ KOSANOVIČ (ŠI 1066)
257
0
MARIJA BARAN (DRNIS)
90
0
MARIJA MARINOVIĆ (PORTO)
366
0
ANTONIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
478
0
NALA ŠIŠKOV (DAL)
90
0
MARIJA MARINOVIĆ (PORTO)
478
0
NALA ŠIŠKOV (DAL)
Osvajači medalja
1. NALA ŠIŠKOV, DALMACIJA
2. MARIJA MARINOVIĆ, PORTO TOLERO
3. ANTONIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković
3. MARIJA BARAN, DRNIŠ