Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
DALMATINSKA KARATE LIGA - 2. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA - Seniori
KATA - Seniorke
KDC - Intelektualne poteškoće (M)
KDC - Intelektualne poteškoće (Ž)
KDC - Invalidi (u kolicima)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
543
NINA BAUS (PIROVAC)
409
LORENA PROTEGA (ŠI 1066)
135
MIA KOVAČIĆ (DAL)
268
ANĐA ŠARAVANJA (CROHEC)
210
SARA SLAMIĆ (ŠI 1066)
492
ELA ADŽAGA (OKIT)
249
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
75
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
283
FRANKA BLAIĆ (ŠI 1066)
135
MIA KOVAČIĆ (DAL)
268
ANĐA ŠARAVANJA (CROHEC)
210
SARA SLAMIĆ (ŠI 1066)
492
ELA ADŽAGA (OKIT)
249
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
75
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
283
FRANKA BLAIĆ (ŠI 1066)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
78
DEA DRLJE (DAL)
275
MARIJETA SELAK (CROHEC)
339
EVA MIHALJEVIĆ (METKOVI)
504
KIARA GRUBELIĆ (OKIT)
197
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
96
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
63
PETRA PRANJIĆ (PORTO)
20
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
286
STELA BULIĆ (CROHEC)
339
EVA MIHALJEVIĆ (METKOVI)
504
KIARA GRUBELIĆ (OKIT)
197
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
96
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
63
PETRA PRANJIĆ (PORTO)
20
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
286
STELA BULIĆ (CROHEC)
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
171
MIA PAŠKALJ (1)
213
MARE MILETA (ŠI 1066)
91
JELENA PIPUNIC (DAL)
248
MAJA IVANČEV (OBI KAŠ)
520
TARA JUKIĆ (OKIT)
252
NOA LOVRIĆ (OBI KAŠ)
334
LANA MACURA (KK ZANS)
136
MIHAELA DILBER (DAL)
561
EMA KALAT (TIGAR.K)
594
MIRNA KERO (ŠI 1066)
91
JELENA PIPUNIC (DAL)
248
MAJA IVANČEV (OBI KAŠ)
520
TARA JUKIĆ (OKIT)
136
MIHAELA DILBER (DAL)
561
EMA KALAT (TIGAR.K)
594
MIRNA KERO (ŠI 1066)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
577
NORA JUKIĆ (OKIT)
447
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ (CROHEC)
95
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
196
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
161
LUCIJA SLIPČEVIĆ (DRNIS)
102
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
48
LANA PACAJ (PORTO)
48
LANA PACAJ (PORTO)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
318
CVITA JERKOVIĆ (METKOVI)
195
ANĐELA BRAICA (ŠI 1066)
495
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
541
LUANA BOŽAC (PIROVAC)
348
LUCIJA VRDOLJAK (KK SOKO)
292
HEYIZHEN ZHAO (DAL)
287
LUCIJA PRSKALO (CROHEC)
312
MIA ROMIĆ (METKOVI)
94
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
170
IVONA ŽABIĆ (1)
351
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
64
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
100
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
287
LUCIJA PRSKALO (CROHEC)
170
IVONA ŽABIĆ (1)
100
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)