Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
153
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
110
KJARA MIOČEV (BBIOGRD)
102
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
144
1
TONKA BERIŠA (JADRAN)
120
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
110
0
KJARA MIOČEV (BBIOGRD)
144
1
TONKA BERIŠA (JADRAN)
120
0
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
46
1
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
144
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
Osvajači medalja
1. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
3. KJARA MIOČEV, "B"Biograd
3. MARTINA GLAMUZINA, CROHERC
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
143
1
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
234
0
IVANA MARINOVIĆ (OBI KAŠ)
205
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
100
0
ANA REŠETAR (PORTO)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
227
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
43
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
197
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
202
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
230
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
143
1
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
205
0
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
227
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
197
0
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
202
0
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
230
2
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
143
0
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
157
1
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
230
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
309
1
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
157
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
Osvajači medalja
1. BARBARA GRGIĆ, CROHERC
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. DOMINA BABIĆ, KK JADRAN
3. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela