Odabrano natjecanje: Dalmatinska karate liga - 2.kolo

DISCIPLINE
 
 

KUMITE-Cicibani

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ROKO ŽUPANOVIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066KUMITE-CIC-M-26 (PA1)33303
2.BORNA KENKDALMACIJAKUMITE-CIC-M+26 (PA3), KUMITE-CIC-M-26 (PA1)32201
3.LOVRE LADIĆDALMACIJAKUMITE-CIC-M-26 (PA1)32201
4.IVAN KRVAVICATIGAR KNINKUMITE-CIC-M-26 (PA1)21100
5.ALJOŠA KULJIŠDALMACIJAKUMITE-CIC-M-26 (PA1)1000-1
6.FILIP KAJTEZOVIĆZvonimir ZadarKUMITE-CIC-M-26 (PA1)1000-1
7.LUKA ĆOSIĆZvonimir ZadarKUMITE-CIC-M-26 (PA1)1000-1
8.LUKA STRPIĆ"B"BiogradKUMITE-CIC-M-26 (PA1)1000-1
9.TEO JANČIZvonimir ZadarKUMITE-CIC-M+26 (PA3)1000-1

KUMITE-Cicibanke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANTONIA LOZOVINAOBI KaštelaKUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)11101
2.ROZA MARKOVIĆKK SOKOLKUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)1000-1

KUMITE-Ml. učenici

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANTE KALEBKARATE KLUB ŠIBENIK 1066MUČ-M-38 (A4)33303
2.DUJE TOPIĆDALMACIJAMUČ-M-30 (A2)33303
3.NEVENKO PEHARCROHERCMUČ-M+38 (A5)33303
4.IVAN BOŽINOVIĆDALMACIJAMUČ-M-34 (A3)22202
5.ŠIME STRPIĆ"B"BiogradMUČ-M-26 (A1)22202
6.DUJE ŽDERIĆKARATE KLUB METKOVIĆMUČ-M+38 (A5)32201
7.KARLO PLAZIBATKK SOKOLMUČ-M-30 (A2)32201
8.ANTE POLIĆZvonimir ZadarMUČ-M-34 (A3)21100
9.ILIJA SUČIĆDRNIŠMUČ-M+38 (A5)21100
10.IVAN MARKOTIĆDALMACIJAMUČ-M-30 (A2)21100
11.JURE KARAMATIĆPORTO TOLEROMUČ-M-38 (A4)21100
12.MARKO SURIĆZvonimir ZadarMUČ-M-30 (A2)21100
13.MIRKO MATIĆKARATE KLUB METKOVIĆMUČ-M-34 (A3)21100
14.NIKOLA KRASIĆCROHERCMUČ-M-26 (A1)21100
15.NINO MATIJAŠDALMACIJAMUČ-M-30 (A2)21100
16.ROKO RONČEVIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066MUČ-M+38 (A5)21100
17.ROKO NIKOLA GALEŠIĆ"B"BiogradMUČ-M-26 (A1)21100
18.TOMA MARINDALMACIJAMUČ-M-34 (A3)21100
19.ANTE PRGINOsvit 1971MUČ-M-38 (A4)1000-1
20.BEPO KATIĆPORTO TOLEROMUČ-M-30 (A2)1000-1
21.BORNA KASALOKK SOKOLMUČ-M-26 (A1)1000-1
22.DUJE ŠUNJIĆPORTO TOLEROMUČ-M+38 (A5)1000-1
23.IVAN KOSTELACDALMACIJAMUČ-M-34 (A3)1000-1
24.JOSIP BARISICDRNIŠMUČ-M+38 (A5)1000-1
25.KRISTIAN GABRIĆDALMACIJAMUČ-M-30 (A2)1000-1
26.LEON VUDRAGOsvit 1971MUČ-M-30 (A2)1000-1
27.LOVRE VUČAKOsvit 1971MUČ-M-34 (A3)1000-1
28.LOVRE ROGULJAZvonimir ZadarMUČ-M-30 (A2)1000-1
29.MARJAN JURLINAZvonimir ZadarMUČ-M+38 (A5)1000-1
30.OLIVER JOVIĆ"B"BiogradMUČ-M-26 (A1)1000-1
31.PATRIK VUČIĆCROHERCMUČ-M+38 (A5)1000-1
32.PETAR ILIĆKK Knez Domagoj MetkovićMUČ-M-38 (A4)1000-1
33.TONI LUPIDALMACIJAMUČ-M-38 (A4)1000-1

KUMITE-Ml. učenice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.GABRIJELA BURIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066MUČ-Ž-28 (B1)33303
2.HEYIZHEN ZHAODALMACIJAMUČ-Ž-36 (B3)22202
3.LANA ŠUŠAKARATE KLUB ŠIBENIK 1066MUČ-Ž-32 (B2)22202
4.MARIJA MARINOVIĆPORTO TOLEROMUČ-Ž+36 (B4)11101
5.TEODORA ANTIĆOsvit 1971MUČ-Ž-28 (B1)32201
6.JELENA PIPUNICDALMACIJAMUČ-Ž-36 (B3)21100
7.MARTA BJELICAKakatoMUČ-Ž-32 (B2)21100
8.ANA MIHALJEVIĆDRNIŠMUČ-Ž-36 (B3)1000-1
9.DORIS KLEPODALMACIJAMUČ-Ž-28 (B1)1000-1
10.FRANKA SAVIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066MUČ-Ž-28 (B1)1000-1
11.KAJA PAOLA HRGADRNIŠMUČ-Ž-32 (B2)1000-1
12.KARMEN SUČIĆDRNIŠMUČ-Ž-32 (B2)1000-1
13.LUCIJA LOJIĆDRNIŠMUČ-Ž-36 (B3)1000-1
14.MARIJA BARANDRNIŠMUČ-Ž+36 (B4)1000-1
15.MIA KOVAČEVIĆDALMACIJAMUČ-Ž-28 (B1)1000-1
16.NIKOLINA TVRDEDALMACIJAMUČ-Ž-28 (B1)1000-1

KUMITE-Učenici

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.IVAN BARIČEVIĆDRNIŠUČ-M-38 (C3)44404
2.ANTE LEONTIĆKARATE KLUB METKOVIĆUČ-M+46 (C6)33303
3.DANE JURIČIĆCROHERCUČ-M-42 (C4)22202
4.DOMINIK KLEPODALMACIJAUČ-M-34 (C2)22202
5.ANTE BEVANDACROHERCUČ-M-46 (C5)22000
6.DAVID PAPONJACROHERCUČ-M-30 (C1)11101
7.BRUNO MIJATOVIĆDRNIŠUČ-M+46 (C6)43302
8.ANDRIJA MRĐEN"B"BiogradUČ-M-38 (C3)32201
9.ANTONIO ĐEKADRNIŠUČ-M-38 (C3)32201
10.IVAN RAMLJAKDALMACIJAUČ-M+46 (C6)32201
11.RAFAEL BOŽIĆZvonimir ZadarUČ-M-42 (C4)32201
12.BRANIMIR PAPIĆZvonimir ZadarUČ-M-46 (C5)21101
13.GABRIJEL PERIŠIĆDRNIŠUČ-M-46 (C5)21100
14.LEON LJUBEZKarate Klub PetrinaUČ-M-38 (C3)21100
15.MARINO BONAČIĆDALMACIJAUČ-M+46 (C6)21100
16.MIHAEL VASILJCROHERCUČ-M-34 (C2)21100
17.MIHAEL MILIČEVIĆCROHERCUČ-M-42 (C4)21100
18.IVAN DRAGANOBI KaštelaUČ-M-46 (C5)10000
19.ANDRIJA HRGADRNIŠUČ-M+46 (C6)1000-1
20.ANTE MIŠKOVIĆDALMACIJA-CEMENTUČ-M+46 (C6)1000-1
21.BARTUL PAPIĆZvonimir ZadarUČ-M-34 (C2)1000-1
22.DEAN KNEŽIĆKK Knez Domagoj MetkovićUČ-M-30 (C1)1000-1
23.DOMAGOJ TVRDEDALMACIJAUČ-M-38 (C3)1000-1
24.GAL GRGAS-TUCILOOsvit 1971UČ-M-38 (C3)1000-1
25.IVANO BEADERDALMACIJAUČ-M-38 (C3)1000-1
26.JAKOV CIVADELIĆOBI KaštelaUČ-M+46 (C6)1000-1
27.JURE ILIĆKK Knez Domagoj MetkovićUČ-M+46 (C6)1000-1
28.KRISTIJAN BARBARIĆCROHERCUČ-M-38 (C3)1000-1
29.MARKO RADIVOJEVIĆKakatoUČ-M-42 (C4)1000-1
30.MARKO GAĆEDALMACIJAUČ-M-42 (C4)1000-1
31.MATEJ KLJUSURIĆKK Knez Domagoj MetkovićUČ-M-38 (C3)1000-1
32.MATEJ REŽIĆDALMACIJA-CEMENTUČ-M+46 (C6)1000-1
33.MATIJA SORIĆKarate Klub PetrinaUČ-M-34 (C2)1000-1
34.NIKO JAKELJIĆDALMACIJAUČ-M-38 (C3)1000-1
35.PETAR MEDAKKARATE KLUB METKOVIĆUČ-M-46 (C5)1000-1
36.ROKO ŽAPERDALMACIJAUČ-M+46 (C6)1000-1
37.TOMISLAV SENKIĆCROHERCUČ-M-42 (C4)1000-1

KUMITE-Učenice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARE MILETAKARATE KLUB ŠIBENIK 1066UČ-Ž-36 (D2)33303
2.MARTA STOJIĆCROHERCUČ-Ž-40 (D3)33303
3.ANTEA MILETAKARATE KLUB ŠIBENIK 1066UČ-Ž-32 (D1)22202
4.DORA GALOVKARATE KLUB METKOVIĆUČ-Ž+44 (D5)22202
5.MARTA DŽELALIJADRNIŠUČ-Ž-44 (D4)22202
6.IVA LOVRIĆCROHERCUČ-Ž-40 (D3)32201
7.KLARA LAKOŠKARATE KLUB ŠIBENIK 1066UČ-Ž-36 (D2)32201
8.ANTEA NIKOLIĆDALMACIJAUČ-Ž-32 (D1)21100
9.ILIJANA NAKIĆCROHERCUČ-Ž-44 (D4)21100
10.KLARA LIVAJIĆDALMACIJAUČ-Ž-36 (D2)21100
11.LAURA BEBIĆKARATE KLUB METKOVIĆUČ-Ž-40 (D3)21100
12.LUCIJA PLEĆAS ( Z )KK Knez Domagoj MetkovićUČ-Ž-40 (D3)21100
13.MIRNA DRNASINOBI KaštelaUČ-Ž-40 (D3)21100
14.NINA ČAČIĆZvonimir ZadarUČ-Ž-36 (D2)21100
15.STELA BULIĆCROHERCUČ-Ž-32 (D1)21100
16.ANA DESPALATOVIĆDALMACIJAUČ-Ž-36 (D2)1000-1
17.ANJA POKRAJACKARATE KLUB METKOVIĆUČ-Ž-36 (D2)1000-1
18.ASIA VLAŠIĆKakatoUČ-Ž-32 (D1)1000-1
19.ELENA BEŠLIJAOBI KaštelaUČ-Ž-32 (D1)1000-1
20.ENA BRKIĆZvonimir ZadarUČ-Ž-40 (D3)1000-1
21.ERIKA VASILJKK Knez Domagoj MetkovićUČ-Ž-36 (D2)1000-1
22.GABRIELA BUBALOKK Knez Domagoj MetkovićUČ-Ž-40 (D3)1000-1
23.LANA PLAZIBATDALMACIJAUČ-Ž-40 (D3)1000-1
24.LUCIJA PLEĆAŠKK Knez Domagoj MetkovićUČ-Ž+44 (D5)1000-1
25.LUCIJA BILIĆŠIBENIKUČ-Ž-40 (D3)1000-1
26.MIA SOLDICDALMACIJAUČ-Ž-44 (D4)1000-1
27.MIRTA LEMACŠIBENIKUČ-Ž-36 (D2)1000-1
28.NERA GRLJUŠIĆKARATE KLUB METKOVIĆUČ-Ž+44 (D5)1000-1
29.SARA ŠTRBIĆPORTO TOLEROUČ-Ž-44 (D4)1000-1

KUMITE-Mlađi kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BRUNO BAKOTAKK GalebMKAD-M+57 (E7)33303
2.DAVID PETRINACROHERCMKAD-M-36 (E1)22202
3.LUKA DURBIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066MKAD-M-52 (E5)22202
4.ŽELJKO PERVANCROHERCMKAD-M-41 (E2)22202
5.DUJE MIHALJEVIĆKARATE KLUB METKOVIĆMKAD-M-48 (E4)11101
6.JAKOV MRĐEN"B"BiogradMKAD-M-57 (E6)11101
7.MARTIN MANDŽOCROHERCMKAD-M-45 (E3)11101
8.PETAR GLAVAŠCROHERCMKAD-M+57 (E7)32201
9.ADAM ILIĆTIGAR KNINMKAD-M+57 (E7)21100
10.FABIO BOŽIĆZvonimir ZadarMKAD-M+57 (E7)21100
11.FRANJO JURIČIĆCROHERCMKAD-M-48 (E4)21100
12.ANTONIO BOBANOVIĆ"B"BiogradMKAD-M-52 (E5)1000-1
13.DARIO TURKKARATE KLUB ŠIBENIK 1066MKAD-M-36 (E1)1000-1
14.GABRIJEL BOLIĆ"B"BiogradMKAD-M-41 (E2)1000-1
15.IVAN OLIĆZvonimir ZadarMKAD-M+57 (E7)1000-1
16.IVO BOKANKK SOKOLMKAD-M-52 (E5)1000-1
17.KARLO RAMLJAKKARATE KLUB ŠIBENIK 1066MKAD-M-36 (E1)1000-1
18.LOVRE DESPALATOVIĆDALMACIJAMKAD-M-45 (E3)1000-1
19.MATEO OŽEGOVIĆDRNIŠMKAD-M+57 (E7)1000-1
20.MATEO BURAČIĆDRNIŠMKAD-M-41 (E2)1000-1
21.NIKO NEMARIĆZvonimir ZadarMKAD-M-48 (E4)1000-1
22.ORLEAN BRKIĆ AVDIĆKK SOKOLMKAD-M+57 (E7)1000-1
23.ROKO PAVLOVIĆPORTO TOLEROMKAD-M+57 (E7)1000-1
24.STIPE MIJATOVIĆDRNIŠMKAD-M-57 (E6)1000-1

KUMITE-Mlađe kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DENEA FRANIĆ RADIĆPORTO TOLEROMKAD-Ž+55 (F5)44404
2.MARIJA RADNIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066MKAD-Ž-45 (F2)33303
3.PATRICIJA PRGACROHERCMKAD-Ž-40 (F1)33303
4.BORJA ŠUTIĆPORTO TOLEROMKAD-Ž-50 (F3)22202
5.MIA OPAČAKOBI KaštelaMKAD-Ž-55 (F4)22202
6.KIARA ŠARIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066MKAD-Ž+55 (F5)32201
7.TONKA BERIŠAKK JADRANMKAD-Ž-45 (F2)32201
8.EMA GALOVKARATE KLUB METKOVIĆMKAD-Ž-40 (F1)21100
9.GITA PELICARIĆ"B"BiogradMKAD-Ž+55 (F5)21100
10.MONIKA MARTINOVIĆCROHERCMKAD-Ž-50 (F3)21100
11.NINA ELPEZADALMACIJAMKAD-Ž+55 (F5)21100
12.ANA BEBIĆKK Knez Domagoj MetkovićMKAD-Ž+55 (F5)1000-1
13.ANETA JOVIĆ"B"BiogradMKAD-Ž-45 (F2)1000-1
14.GORANA ĐEKANOVIĆTIGAR KNINMKAD-Ž+55 (F5)1000-1
15.JOVANA ĐEKANOVIĆTIGAR KNINMKAD-Ž+55 (F5)1000-1
16.KARLA PEZIĆKARATE KLUB METKOVIĆMKAD-Ž-45 (F2)1000-1
17.KASJA BANDALMACIJAMKAD-Ž-55 (F4)1000-1
18.KATJA JERKOVIĆKARATE KLUB METKOVIĆMKAD-Ž-40 (F1)1000-1
19.KJARA MIOČEV"B"BiogradMKAD-Ž-45 (F2)1000-1
20.KORINA VRANDEČIĆKK SOKOLMKAD-Ž-55 (F4)1000-1
21.LANA LJOKAZvonimir ZadarMKAD-Ž+55 (F5)1000-1
22.MARTA KERUMKK GalebMKAD-Ž+55 (F5)1000-1
23.MARTINA GLAMUZINACROHERCMKAD-Ž-45 (F2)1000-1
24.MIA MUSACROHERCMKAD-Ž-40 (F1)1000-1
25.NIKA BEŠLIJAOBI KaštelaMKAD-Ž-40 (F1)1000-1
26.STELA BILAVERVelebitMKAD-Ž-50 (F3)1000-1
27.ZARA HADŽOVIĆKakatoMKAD-Ž-50 (F3)1000-1

KUMITE-Kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.IVAN ŠIMOVIĆCROHERCKAD-M+70 (G5)11101
2.MATEO MITROVIĆ"B"BiogradKAD-M-63 (G3)11101
3.JOSIP ŠIMOVIĆCROHERCKAD-M-63 (G3)1000-1
4.LUKA RADIĆPORTO TOLEROKAD-M+70 (G5)1000-1

KUMITE-Kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BARBARA GRGIĆCROHERCKAD-Ž+54 (H3)44404
2.LOLITA LANA IVAKOVIĆOBI KaštelaKAD-Ž-54 (H2)22202
3.LUCIJA UTOVACKARATE KLUB METKOVIĆKAD-Ž+54 (H3)43302
4.DOMINA BABIĆKK JADRANKAD-Ž+54 (H3)32201
5.LANA LOZOVINAOBI KaštelaKAD-Ž+54 (H3)21201
6.MILANA VUKMIROVIĆTIGAR KNINKAD-Ž-54 (H2)21100
7.ANA REŠETARPORTO TOLEROKAD-Ž+54 (H3)1000-1
8.DRAGANA ĐEKANOVIĆTIGAR KNINKAD-Ž+54 (H3)1000-1
9.IVANA MARINOVIĆOBI KaštelaKAD-Ž+54 (H3)1000-1
10.LARA JOVANOVIĆPORTO TOLEROKAD-Ž-54 (H2)1000-1
11.LUCIJA MILETAKARATE KLUB ŠIBENIK 1066KAD-Ž+54 (H3)1000-1
12.MARINA ŠTRBIĆPORTO TOLEROKAD-Ž-54 (H2)1000-1
13.TINA GRKOVIĆOBI KaštelaKAD-Ž+54 (H3)1000-1
14.ZORANA ĐEKANOVIĆTIGAR KNINKAD-Ž+54 (H3)1000-1
15.LAURA KLEPICATIGAR KNINKAD-Ž+54 (H3)1000-2