Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
DALMATINSKA KARATE LIGA - 3. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA - Seniori
KATA - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
495
FRANKO BUKVIĆ (FIGHT)
273
NEDJELJKO PRUSAC (METKOVI)
442
BEPO KRALJEVIĆ (OKIT)
425
ALEM ADILI (OKIT)
222
DUJE PETKOVIĆ (#)
276
BORNA MARIN VULJAN (METKOVI)
442
BEPO KRALJEVIĆ (OKIT)
276
BORNA MARIN VULJAN (METKOVI)
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
182
IVAN VIDOVIĆ (ŠIROKI)
431
TOMA PERIĆ (OKIT)
367
MARKO BELJO (CROHEC)
485
ANTE PALINIĆ (AT05101)
103
KARLO BILAĆ (ŠIROKI)
320
LOVRE LADIĆ (DAL)
522
NIKICA MARKOTIĆ (PORTO)
93
DOMAGOJ ČOVIĆ (ŠIROKI)
31
FRANKO BRUČIĆ (ŠI 1066)
519
PETAR KATIĆ (PORTO)
348
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
268
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
411
JOSIP VIDEKA (KK ZANS)
522
NIKICA MARKOTIĆ (PORTO)
519
PETAR KATIĆ (PORTO)
411
JOSIP VIDEKA (KK ZANS)
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
134
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
203
NIKOLA KURTOVIĆ (DRNIS)
40
ANTE TEPIĆ (ŠI 1066)
307
PAOLO JERONČIĆ (DAL)
32
LUKA BOLANČA (ŠI 1066)
543
PETAR BOJANOVIĆ (PORTO)
445
LUKA MANDIĆ (OKIT)
142
ANDRIJA BUMBAK (ŠI 1066)
420
GABRIJEL TURUDIĆ (METKOVI)
155
DUJE RADOVČIĆ (ŠI 1066)
368
MARKO DUGANDŽIĆ (CROHEC)
33
ŠIME LUŠA (ŠI 1066)
317
MARKO GLIGO (DAL)
192
JOSIP SKELIN (DRNIS)
445
LUKA MANDIĆ (OKIT)
192
JOSIP SKELIN (DRNIS)
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
424
TOME HENJAK (OKIT)
486
BORNA BELAMARIĆ (AT05101)
48
LUKAS LUČEV (ŠI 1066)
319
NIKOLA FISTONIĆ (DAL)
412
PAVE BARADA (KK ZANS)
481
ANDREJ PERIĆ (TIGAR.K)
35
TOMA DERONJA (ŠI 1066)
35
TOMA DERONJA (ŠI 1066)
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
194
JOSIP ĐEKA (DRNIS)
306
DAVID BARBIR (DAL)
34
DINO GNJIDIĆ KLARIĆ (ŠI 1066)
439
JOSIP KOVILIĆ (OKIT)
500
DUJE DEMO (FIGHT)
456
VITO ZAFRON (OKIT)
308
PATRIK LEVAČIĆ (DAL)
158
LUKA MANDIĆ (ŠI 1066)
374
PATRIK BOHM (ZRINSKI)
413
HRVOJE DVORNIK (KK ZANS)
34
DINO GNJIDIĆ KLARIĆ (ŠI 1066)
439
JOSIP KOVILIĆ (OKIT)
500
DUJE DEMO (FIGHT)
158
LUKA MANDIĆ (ŠI 1066)
374
PATRIK BOHM (ZRINSKI)
413
HRVOJE DVORNIK (KK ZANS)