Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Dalmatinska karate liga - 3.kolo
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK SOKOL
KNIN
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
TEŽA/LETO
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
Kumite - Cicibani +26 (PA3)
Kumite - Cicibanke +26 (PA4)
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
Kumite - Učenici -34 (C2)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici -42 (C4)
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Učenice -36 (D2)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kumite - Kadeti -70 (G4)
Kata - Cicibani (K1)
Kata - Mlađi učenici (K3)
Kata - Mlađe učenice (K4)
Kata - Učenici (K5)
Kata - Učenice (K6)
Kata - Mlađi kadeti (K7)
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
Kata - Kadeti (K9)
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
148
LOVRE VUČAK (AT05101)
148
0
LOVRE VUČAK (AT05101)
321
3
TOMA MARIN (DAL)
184
3
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
70
0
MATEJ SOČE (CROHEC)
321
TOMA MARIN (DAL)
272
ANTE BITUNJAC (DRNIS)
148
LOVRE VUČAK (AT05101)
183
0
ANTE POLIĆ (ZADAR)
63
3
FILIP MATEJ VOLARIĆ (CROHEC)
322
IVAN KOSTELAC (DAL)
318
PAVE GRUBIŠA (DAL)
67
ZORAN PLANINIĆ (CROHEC)
184
0
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
321
3
TOMA MARIN (DAL)
272
3
ANTE BITUNJAC (DRNIS)
148
0
LOVRE VUČAK (AT05101)
63
3
FILIP MATEJ VOLARIĆ (CROHEC)
322
0
IVAN KOSTELAC (DAL)
318
3
PAVE GRUBIŠA (DAL)
67
0
ZORAN PLANINIĆ (CROHEC)
321
0
TOMA MARIN (DAL)
272
3
ANTE BITUNJAC (DRNIS)
63
0
FILIP MATEJ VOLARIĆ (CROHEC)
318
3
PAVE GRUBIŠA (DAL)
272
0
ANTE BITUNJAC (DRNIS)
318
3
PAVE GRUBIŠA (DAL)
67
ZORAN PLANINIĆ (CROHEC)
63
3
FILIP MATEJ VOLARIĆ (CROHEC)
67
0
ZORAN PLANINIĆ (CROHEC)
Dobitniki medalj
1. PAVE GRUBIŠA, DALMACIJA
2. ANTE BITUNJAC, DRNIŠ
3. TOMA MARIN, DALMACIJA
3. FILIP MATEJ VOLARIĆ, CROHERC