Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK Zanshin Split
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Kadeti +70 (G5)
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
Kata - Cicibani (K1)
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
407
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
117
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
407
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
388
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
32
0
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
117
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
33
0
TONI ZARIĆ (BBIOGRD)
305
0
LUKA ĆOSIĆ (ZADAR)
340
LOVRE KURAN (KK SOKO)
388
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
117
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
33
0
TONI ZARIĆ (BBIOGRD)
340
0
LOVRE KURAN (KK SOKO)
388
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
340
0
LOVRE KURAN (KK SOKO)
33
TONI ZARIĆ (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
2. LOVRE KURAN, KK SOKOL
3. NIKOLA KRASIĆ, CROHERC
3. TONI ZARIĆ, "B"Biograd
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
379
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
283
0
NIKO KAČUNIĆ (DAL)
379
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
338
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
379
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
17
0
LUKA VIDOJEVIĆ (PORTO)
283
NIKO KAČUNIĆ (DAL)
208
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
338
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
376
0
LEO ŽUŽA (FIGHT)
18
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
140
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
214
IVAN OLIĆ (ZADAR)
405
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
17
0
LUKA VIDOJEVIĆ (PORTO)
283
0
NIKO KAČUNIĆ (DAL)
208
0
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
338
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
18
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
140
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
214
0
IVAN OLIĆ (ZADAR)
405
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
17
0
LUKA VIDOJEVIĆ (PORTO)
338
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
140
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
405
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
17
0
LUKA VIDOJEVIĆ (PORTO)
140
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
18
LUKA RADIĆ (PORTO)
405
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
18
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
2. LUKA VIDOJEVIĆ, PORTO TOLERO
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL
3. ADAM ILIĆ, TIGAR KNIN
Kumite - Kadeti +70 (G5)
369
0
JURE PUCE (CROHEC)
406
0
LUKA MILJKOVIĆ SKELIN (TIGAR.K)
Osvajači medalja
1. JURE PUCE, CROHERC
2. LUKA MILJKOVIĆ SKELIN, TIGAR KNIN
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
64
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
28
0
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
9
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
415
0
DRAGANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
64
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
9
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. LARA JOVANOVIĆ, PORTO TOLERO
2. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. DRAGANA ĐEKANOVIĆ, TIGAR KNIN
3. MARINA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
Kata - Cicibani (K1)
393
0
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
416
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
342
FRAN ŠIMIĆ (KK SOKO)
416
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
342
0
FRAN ŠIMIĆ (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
2. FRAN ŠIMIĆ, KK SOKOL
3. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
3. ----
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
21
JOSIP ROHAČ (PORTO)
21
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
270
0
TOMA MEŠTROVIĆ (DAL)
21
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
404
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
308
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
24
ROKO KATIĆ (PORTO)
270
TOMA MEŠTROVIĆ (DAL)
20
DENI OSTOJIĆ (PORTO)
310
NIKO JAKIĆ (KKKDM)
309
JAKOV MATELJAK (KKKDM)
264
SEBASTIAN BAN (DAL)
21
0
JOSIP ROHAČ (PORTO)
308
0
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
24
0
ROKO KATIĆ (PORTO)
270
0
TOMA MEŠTROVIĆ (DAL)
20
0
DENI OSTOJIĆ (PORTO)
310
0
NIKO JAKIĆ (KKKDM)
309
0
JAKOV MATELJAK (KKKDM)
264
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
308
0
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
270
0
TOMA MEŠTROVIĆ (DAL)
310
0
NIKO JAKIĆ (KKKDM)
264
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
308
0
JAKOV ZOVKO (KKKDM)
264
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
309
JAKOV MATELJAK (KKKDM)
310
0
NIKO JAKIĆ (KKKDM)
309
0
JAKOV MATELJAK (KKKDM)
Osvajači medalja
1. SEBASTIAN BAN, DALMACIJA
2. JAKOV ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
3. TOMA MEŠTROVIĆ, DALMACIJA
3. NIKO JAKIĆ, KK Knez Domagoj Metković