Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Delta Cup 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
186
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
343
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
343
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
298
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
186
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
343
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
182
LOVRO LENAC (ZAMET)
298
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
58
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
391
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
359
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
297
DARIO SZEL (SAMOBOR)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
343
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
182
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
298
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
391
0
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
359
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
297
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
298
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
297
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
297
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
359
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
359
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. DARIO SZEL, SAMOBOR
2. JAKOV FEMBER, SAMOBOR
3. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066