Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Delta Cup 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
423
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
137
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
423
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
272
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
137
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
257
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
495
TEO CRNOGAJ (KGB)
272
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
137
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
257
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
495
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
272
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
495
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
257
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. TEO CRNOGAJ, Mladost
2. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
510
0
IVAN KONFORTA (1)
428
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
263
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
510
0
IVAN KONFORTA (1)
394
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
428
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
381
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
245
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
315
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
263
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
428
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
381
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
315
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
263
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
381
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
315
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
245
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
2. LUKA OŽBOLT, Kastav
3. LUKA OMEROVIĆ, NEVERA
3. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
305
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
276
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
305
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
350
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
122
0
NINO DONADIĆ (TAD )
276
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
172
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
50
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
244
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
350
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
276
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
172
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
244
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
350
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
172
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
244
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
50
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
3. CHRIS MALČEC, Virovitica
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
220
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
537
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
348
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
220
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
537
TOMA MILETA (ŠI 1066)
425
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
322
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
348
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
537
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
425
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
322
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
348
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
425
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
322
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
308
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
523
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
342
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
308
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
523
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
522
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
115
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
536
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
60
LOVRO LENAC (ZAMET)
342
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
523
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
115
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
60
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
342
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
60
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
115
FILIP CVETKO (KK KIK)
Osvajači medalja
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LOVRO LENAC, ZAMET
3. FILIP KAFKA, Virovitica
3. FILIP CVETKO, KK KIK
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
280
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
323
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
323
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
162
0
MARINA ŠIMUNOVIĆ (SKKU)
516
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
280
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
424
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
202
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
156
0
SAŠA PREKALI (SKKU)
253
0
TAJA HRAŠČANEC (RADENCI)
323
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
516
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
202
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
253
0
TAJA HRAŠČANEC (RADENCI)
516
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
202
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
253
0
TAJA HRAŠČANEC (RADENCI)
424
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. IRIS KOVAČ, STUDENT
2. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
3. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969
3. TAJA HRAŠČANEC, RADENCI
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
108
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
375
0
JOSIP BRNADA (ŠI 1066)
289
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
301
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
109
0
ISA AHMETOVIĆ (JION)
352
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
512
0
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
299
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
346
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
108
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
352
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
246
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
205
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
205
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
13
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
13
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
247
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
174
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
205
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
131
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
166
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
203
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
274
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
395
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
311
ANA SUDAC (KA 1969)
13
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
174
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
205
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
131
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
166
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
274
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
395
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
311
0
ANA SUDAC (KA 1969)
13
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
131
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
166
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
311
0
ANA SUDAC (KA 1969)
131
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
166
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
274
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
203
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
311
0
ANA SUDAC (KA 1969)
274
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. NUŠA HABJAN, POSTOJNA
2. EMA KARDAŠ, Tigar Sisak
3. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
3. MATEJA PREVEDAN, ĐURĐEVAC