Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Krk cup 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BUSHIDO
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karlovac 1969
Kastav
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
Velebit
VELIKA GORICA
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite -Djevojčice (2011/12) -40
Kumite -Djevojčice (2011/12) -43
Kumite -Dječaci (2009/10) -50
Kumite -Dječaci (2009/10) +56
Kumite -Djevojčice (2011/12) -40
244
0
LOTA MARINIĆ (333CR)
46
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
97
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
46
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
97
0
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
Osvajači medalja
1. RAVEN MARIĆ, Delta
2. KAJA PAULA HRGA, DRNIŠ
3. LOTA MARINIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kumite -Djevojčice (2011/12) -43
106
0
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
178
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. TENA VURUŠIĆ, GLOBUS Čakovec
2. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ
3. ----
3. ----
Kumite -Dječaci (2009/10) -50
166
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
94
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
166
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
83
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
94
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
167
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
182
0
IVAN ŠKULIĆ (KRK CRO)
151
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
83
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
94
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
167
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
151
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
83
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
151
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
167
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
Osvajači medalja
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. ELDIN HUSKIĆ, KRK CROATIA
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
3. ROKO RONČEVIĆ, Velebit
Kumite -Dječaci (2009/10) +56
96
0
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
176
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
34
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
176
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
34
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ERVIN ŠOLTIĆ, GLOBUS Čakovec
2. DOMINIK MARIĆ, Tigar Sisak
3. GABRIJEL PERIŠIĆ, DRNIŠ
3. ----