Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Krk cup 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Kumite - Dječaci (2013/14)
Kumite - Djevojčice (2013/14)
Kumite - Dječaci (2011/12)
Kumite - Djevojčice (2011/12)
Kumite - Dječaci (2009/10)
Kumite - Djevojčice (2009/10)
Kumite - Dječaci (2007/08)
Kumite - Djevojčice (2007/08)
Kata - Dječaci
Kata - Djevojčice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite -Djevojčice (2009/10) -34
Kumite -Djevojčice (2009/10) -37
Kumite -Djevojčice (2009/10) -40
Kumite -Djevojčice (2009/10) -43
Kumite -Djevojčice (2009/10) -46
Kumite -Djevojčice (2009/10) -49
Kumite -Djevojčice (2009/10) +52
Kumite -Djevojčice (2009/10) -34
231
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
269
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
143
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
269
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
143
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. MIA ČUNČIĆ, VELIKA GORICA
2. BRUNA BRIŠKI, Karlovac 1969
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kumite -Djevojčice (2009/10) -37
186
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
196
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
Osvajači medalja
1. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969
2. MAJA VUKELIĆ, TUŠKANAC
3. ----
3. ----
Kumite -Djevojčice (2009/10) -40
250
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
250
0
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
224
0
ZARA VALDGONI (333CR)
147
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
250
0
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
147
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
0
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
147
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
0
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. MARA GUSIĆ, VELIKA GORICA
2. HELENA OROZ, TUŠKANAC
3. MARTA BUKARICA, BUSHIDO
3. MATEA PARMAKOVIĆ, Delta
Kumite -Djevojčice (2009/10) -43
116
0
LARA JOVANIĆ (TUSKNC)
82
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
252
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
116
0
LARA JOVANIĆ (TUSKNC)
252
0
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. LARA JOVANIĆ, TUŠKANAC
2. TAMARA BAČIĆ, BUSHIDO
3. AURORA BARBALIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite -Djevojčice (2009/10) -46
115
0
TEODORA BLAŽEKOVIĆ (TUSKNC)
90
0
MILA VOLARIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MILA VOLARIĆ, KRK CROATIA
2. TEODORA BLAŽEKOVIĆ, TUŠKANAC
3. ----
3. ----
Kumite -Djevojčice (2009/10) -49
47
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
177
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
19
0
PETRA KOVAČ (TRNJE)
39
0
TEA BUINAC (TIGAR)
47
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
19
0
PETRA KOVAČ (TRNJE)
Osvajači medalja
1. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA
2. PETRA KOVAČ, TRNJE
3. PAULINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec
3. TEA BUINAC, Tigar Sisak
Kumite -Djevojčice (2009/10) +52
72
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
40
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
134
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
38
0
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
72
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
38
0
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. JANA ŽUGČIĆ, STUDENT
2. ANA MARIE BARUKČIĆ, Tigar Sisak
3. PETRA BOBINAC, Tigar Sisak
3. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA